Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
Zapisnik: 2. krog 26.08.2017
TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Arne Tabor 69 0 : 1 (0 : 0)
Datum: 26.08.17 - 17.30
Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice Gledalcev: 150
Glavni sodnik: Fridl Aleš
1. pomočnik: Mijatović Veljko
2. pomočnik: Kočica Jernej Jan
Delegat: Antolin Rudi
POSTAVI
SIJ Acroni Jesenice
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1995
Halilović Alan (V)
3
1988
Kuzmić Alen
5
1989
Jagurdžija Edin
6
1985
Brajič Rok (K)
8
1988
Kazić Amir
10
1982
Čamdžić Ermin
11
1995
Ambrožič Nejc
14
1989
Zukanović Nermin
17
1999
Bešić Mario
19
1995
Čirkić Teoman
73
1989
Bučić Mario
Arne Tabor 69
Leto rojstva
Priimek in ime
2
1997
Koleša Sašo
3
1989
Mešić Denis
4
1992
Simič Jon
6
1976
Kujovič Selvad
7
1987
Starc Gašper
8
1987
Trivunčevič Dragan
9
1986
Gomboši Roman
10
1985
Bokal Žiga (K)
12
1990
Biček Franci Peter (V)
19
1987
Horvat Tomaž
20
1997
Vukšinič Gregor
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
4
1996
Semanić Ermin
13
1984
Alilov Amir
18
1984
Kazić Zemir
Trener
Ališič Ferik
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
5
1987
Vehabović Nedim
11
1987
Klebčar Maximiliano
13
1998
Kralj Matija
14
1997
Novak Gal
15
1985
Kuraja Rafael
17
1997
Škerl Filip
Trener
Sajovic Marko
STRELCI
SIJ Acroni Jesenice
Arne Tabor 69
0 : 1     17 - Škerl Filip (57')
OPOMINJANI
SIJ Acroni Jesenice
8 - Kazić Amir (48')
73 - Bučić Mario (50')
5 - Jagurdžija Edin (55')
Arne Tabor 69
19 - Horvat Tomaž (68')
IZKLJUČENI
MENJAVE
SIJ Acroni Jesenice
Minuta
Igralec
58'
18 - Kazić Zemir
58'
5 - Jagurdžija Edin
60'
13 - Alilov Amir
60'
14 - Zukanović Nermin
76'
4 - Semanić Ermin
76'
3 - Kuzmić Alen
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
46'
17 - Škerl Filip
46'
7 - Starc Gašper
58'
11 - Klebčar Maximiliano
58'
8 - Trivunčevič Dragan
80'
5 - Vehabović Nedim
80'
9 - Gomboši Roman

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1