Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
Zapisnik: 2. krog 26.08.2017
TEKMA: Bohinj - Kolpa 1 : 6 (1 : 1)
Datum: 26.08.17 - 17.30
Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica Gledalcev: 70
Glavni sodnik: Kondić Božo
1. pomočnik: Olenik Alen
2. pomočnik: Alijagić Isak
Delegat: Mohar Janez
POSTAVI
Bohinj
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1995
Grgić Zoran (V)
2
1989
Piškur Primož
5
1991
Potočnik Lauko Ožbej
10
1992
Kovačič Dejan (K)
13
1992
Milinkovič Igor
16
1999
Arh Grega
17
1997
Ploh Rok
18
1989
Horvat Mitja
19
1996
Rozman Simon
21
1998
Sodja Urban
22
1996
Arh Peter
Kolpa
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1981
Urigelj Janez (V)
4
1993
Žugelj Mitja (K)
7
1994
Kočevar Žiga
10
1993
Spudić Darjan
11
1988
Vidovič Alen
15
1987
Vavžik Luka
17
1981
Vrščaj Tadej
18
1997
Spudić Kristjan
19
1994
Sašek Matic
21
1990
Škrbec Jasmin
22
1995
Žagar Vid
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
11
1990
Iskra Uroš
20
1985
Krkoč Jure
Trener
Čajić Armin
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
2
1989
Ambrožič Blaž
5
1976
Pezdirc Jože
6
1998
Terbovšek Peter Alen
9
1995
Vidic Jan
20
1987
Kolenac Dejan
Trener
STRELCI
Bohinj
1 : 1     10 - Kovačič Dejan (44')
Kolpa
0 : 1     7 - Kočevar Žiga (32')
1 : 2     10 - Spudić Darjan (60')
1 : 3     7 - Kočevar Žiga (61')
1 : 4     10 - Spudić Darjan (63')
1 : 5     11 - Vidovič Alen (71')
1 : 6     10 - Spudić Darjan (74')
OPOMINJANI
Bohinj
2 - Piškur Primož (16')
17 - Ploh Rok (17')
5 - Potočnik Lauko Ožbej (19')
22 - Arh Peter (61')
Kolpa
7 - Kočevar Žiga (18')
20 - Kolenac Dejan (45')
IZKLJUČENI
20 - Kolenac Dejan (45')
MENJAVE
Bohinj
Minuta
Igralec
46'
11 - Iskra Uroš
46'
2 - Piškur Primož
68'
20 - Krkoč Jure
68'
10 - Kovačič Dejan
Kolpa
Minuta
Igralec
45'
2 - Ambrožič Blaž
45'
18 - Spudić Kristjan
70'
5 - Pezdirc Jože
70'
7 - Kočevar Žiga
81'
6 - Terbovšek Peter Alen
81'
11 - Vidovič Alen

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1