Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
Zapisnik: 1. krog 19.08.2017
TEKMA: Kolpa - Zagorje 1 : 2 (0 : 2)
Datum: 20.08.17 - 17.30
Podzemlej - Športni park Podzemelj Gledalcev: 100
Glavni sodnik: Šabanagić Denis
1. pomočnik: Mikača Goran
2. pomočnik: Šekić Haris
Delegat: Fabina Josip
POSTAVI
Kolpa
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1981
Urigelj Janez (V)
4
1993
Žugelj Mitja
5
1976
Pezdirc Jože (K)
8
1987
Brčina Davor
10
1993
Spudić Darjan
13
1994
Kočevar Žiga
17
1981
Vrščaj Tadej
19
1994
Sašek Matic
20
1987
Kolenac Dejan
21
1990
Škrbec Jasmin
22
1995
Žagar Vid
Zagorje
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1987
Gracar Miha (V)
2
1997
Novak Gal
3
1993
Gorišek Anže
4
1990
Nahtigal Tomaž (K)
6
1996
Mlinar Tilen
9
1993
Holešek Jan
10
1995
Perić Ivica
11
1998
Korica Angelo
13
1989
Burja Aleš
15
1993
Bašić Denis
16
1995
Kurež Gašper
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
2
1989
Ambrožič Blaž
3
1998
Žugelj Klemen
6
1998
Terbovšek Peter Alen
7
1992
Jankulov Marko
12
1998
Križman Roman Josef (V)
14
1998
Kirin Aleš
18
1997
Spudić Kristjan
Trener
Spudić Vojko
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
7
1995
Klinc David
8
1997
Kaltak Ervin
12
1999
Holešek Jure (V)
14
1998
Kranjc Matija
17
1992
Klančišar Luka
18
1998
Smajlović Samir
Trener
Cirar Rok
STRELCI
Kolpa
1 : 2     19 - Sašek Matic (64')
Zagorje
0 : 1     10 - Perić Ivica (10')
0 : 2     16 - Kurež Gašper (29')
OPOMINJANI
Kolpa
20 - Kolenac Dejan (24')
10 - Spudić Darjan (57')
4 - Žugelj Mitja (75')
21 - Škrbec Jasmin (88')
Zagorje
9 - Holešek Jan (57')
16 - Kurež Gašper (61')
2 - Novak Gal (77')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Kolpa
Minuta
Igralec
46'
18 - Spudić Kristjan
46'
5 - Pezdirc Jože
46'
2 - Ambrožič Blaž
46'
20 - Kolenac Dejan
79'
14 - Kirin Aleš
79'
8 - Brčina Davor
Zagorje
Minuta
Igralec
70'
17 - Klančišar Luka
70'
11 - Korica Angelo
85'
8 - Kaltak Ervin
85'
10 - Perić Ivica
87'
18 - Smajlović Samir
87'
13 - Burja Aleš

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1