Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinci - Pokal MNZ Ljubljana 17/18
Zapisnik: 5. krog 11.04.2018
TEKMA: Domžale - Kalcer Radomlje 6 : 0 (2 : 0)
Datum: 11.04.18 - 17.00
Domžale - Športni park Domžale - igrišče z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Jazbec Žan
1. pomočnik: Garmut Gašper
2. pomočnik: Kos Damjan
Delegat: Lazarević Mitar
POSTAVI
Domžale
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Mihelak Klemen (V)
2001
2
Femec Matevž
2000
3
Urh Blaž
1999
4
Guček Luka
1999
5
Tubić Denis
1999
6
Božič Domen (K)
1999
7
Svetlin Tamar
2001
8
Urbančič Jošt
2001
9
Stare Marsel
2000
10
Kolobarić Dario
2000
11
Jašaragič Anis
1999
Kalcer Radomlje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Jerman Žan Luka (V)
1999
2
Gavrič Nik
1999
3
Latinčič Marko
2000
4
Tracogna Marcus
1999
5
Kočar Jernej (K)
1999
7
Kovačevič Kristjan
1999
8
Zabukovnik Mark
2000
9
Gomara Zamorano Matias Benjamin
1999
10
Agović Elvedin
1999
14
Agić Alen
1999
15
Lekić David
1999
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Stojković Luka (V)
2000
13
Zupančič Žan
2000
14
Žinič Andraž
1999
15
Gutić Din
2000
16
Iskra Tomaž
2000
17
Gregorin Simon
2000
Trener
Birjukov Darko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
6
Stojanović Aleksander
2000
11
Civić Adnan
1999
12
Cerar Lenart (V)
1999
13
Jevšnik Črt
1999
18
Đuzić Anis
2001
19
Destani Edison
2001
Trener
Pate Janez
STRELCI
Domžale
1 : 0     10 - Kolobarić Dario (7')
2 : 0     9 - Stare Marsel (18')
3 : 0     17 - Gregorin Simon (50')
4 : 0     8 - Urbančič Jošt (64')
5 : 0     13 - Zupančič Žan (74')
6 : 0     6 - Božič Domen (87')11m
Kalcer Radomlje
OPOMINJANI
Domžale
6 - Božič Domen (70')
Kalcer Radomlje
11 - Civić Adnan (84')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Domžale
Minuta
Igralec
46'
17 - Gregorin Simon
46'
11 - Jašaragič Anis
58'
15 - Gutić Din
58'
7 - Svetlin Tamar
60'
14 - Žinič Andraž
60'
5 - Tubić Denis
64'
13 - Zupančič Žan
64'
10 - Kolobarić Dario
68'
16 - Iskra Tomaž
68'
8 - Urbančič Jošt
Kalcer Radomlje
Minuta
Igralec
46'
6 - Stojanović Aleksander
46'
5 - Kočar Jernej
52'
11 - Civić Adnan
52'
7 - Kovačevič Kristjan
60'
19 - Destani Edison
60'
10 - Agović Elvedin
68'
18 - Đuzić Anis
68'
14 - Agić Alen
69'
13 - Jevšnik Črt
69'
15 - Lekić David

REZULTATI TEKEM