Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinci - Pokal MNZ Ljubljana 17/18
Zapisnik: 1/2 finala 28.03.2018
TEKMA: Olimpija Ljubljana - Domžale 1 : 5 (1 : 3)
Datum: 28.03.18 - 14.30
Ljubljana - Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT Gledalcev: 80
Glavni sodnik: Jazbec Žan
1. pomočnik: Garmut Gašper
2. pomočnik: Strnad Peterca Luka
Delegat:
POSTAVI
Olimpija Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Mrežar Anej (V)
2000
5
Kričković Stefan
2000
6
Verstovšek Matej
2000
7
Mladenovič Adriano
1999
8
Stjepanović Marko
2000
9
Turkuš Matevž
1999
10
Jakupovič Adam
2000
14
Paradiž Andraž
1999
16
Kregar Oliver (K)
2000
17
Golja Aljaž
2000
18
Medved Žan
1999
Domžale
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Mihelak Klemen (V)
2001
2
Radovanović Andrija
2000
3
Urh Blaž
1999
4
Guček Luka
1999
5
Tubić Denis
1999
6
Božič Domen (K)
1999
7
Gorenc Stankovič Tibor
1999
8
Gnezda Čerin Adam
1999
9
Stare Marsel
2000
10
Kolobarić Dario
2000
11
Jašaragič Anis
1999
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Pehlić Suad
2000
3
Urbanija Matej
2000
4
Mittendorfer Maj
2000
11
Gojak Lan
2000
12
Erčulj Matic (V)
1999
13
Ivetić Janko
2001
15
Kurež Gal
2001
Trener
Radosavljević Aleksandar
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Dajčar Matevž (V)
2002
13
Zupančič Žan
2000
14
Žinič Andraž
1999
15
Femec Matevž
2000
16
Gutić Din
2000
17
Iskra Tomaž
2000
18
Gregorin Simon
2000
Trener
Birjukov Darko
STRELCI
Olimpija Ljubljana
1 : 0     9 - Turkuš Matevž (12')
Domžale
1 : 1     10 - Kolobarić Dario (20')
1 : 2     8 - Gnezda Čerin Adam (24')
1 : 3     3 - Urh Blaž (31')
1 : 4     8 - Gnezda Čerin Adam (47')
1 : 5     10 - Kolobarić Dario (52')
OPOMINJANI
Olimpija Ljubljana
2 - Pehlić Suad (78')
Domžale
6 - Božič Domen (23')
2 - Radovanović Andrija (73')
8 - Gnezda Čerin Adam (82')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Olimpija Ljubljana
Minuta
Igralec
46'
3 - Urbanija Matej
46'
8 - Stjepanović Marko
50'
15 - Kurež Gal
50'
10 - Jakupovič Adam
54'
13 - Ivetić Janko
54'
17 - Golja Aljaž
66'
2 - Pehlić Suad
66'
7 - Mladenovič Adriano
Domžale
Minuta
Igralec
44'
14 - Žinič Andraž
44'
4 - Guček Luka
52'
18 - Gregorin Simon
52'
10 - Kolobarić Dario
66'
15 - Femec Matevž
66'
9 - Stare Marsel
72'
16 - Gutić Din
72'
6 - Božič Domen
78'
13 - Zupančič Žan
78'
11 - Jašaragič Anis

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Cockta Kresnice : Ihan 1 : 2
Kolpa : Termit Moravče 1 : 2
Bela krajina 2016 : Jevnica 0 : 0
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1
Šmartno : Dragomer 1 : 1
Vir : Kamnik 4 : 1
Trebnje - Tian : Litija 2 : 1
Laby's Mengo 28 : Jezero Medvode 6 : 0