Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 2. liga 16/17
Zapisnik: 12. krog 25.03.2017
TEKMA: Svoboda Ljubljana A - Domžale 1 : 4
Datum: 05.04.17 - 17.00
Ljubljana Vič - ŠP Svoboda glavno igrišče Gledalcev: 0
Glavni sodnik: Andrejka Jure
1. pomočnik: Klančar Luka
2. pomočnik: Ciuha Aleš
Delegat:
POSTAVI
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
Rojen
1
Mahmić Amar (V)
02.02.02
3
Jarc Matej
22.12.02
4
Jevrić Rijad
26.10.02
5
Solaković Beganović Almir Gringo
06.03.03
6
Cerlini Bor (K)
13.07.02
7
Jus Klemen
16.06.02
9
Trobec Martin
14.06.02
10
Kuhar Jon
03.08.02
11
Kučan Mark Maj
01.05.03
14
Domić Leon
29.05.02
17
Milošević Maximilian
27.10.02
Domžale
Priimek in ime
Rojen
1
Malnar Žan (V)
18.04.03
2
Resnik Nik
14.07.03
4
Žiberna Žiga (K)
30.05.03
5
Piškur Gregor
11.04.03
9
Kostanjšek Lovro
23.09.03
11
Pogačar Maks
23.02.03
13
Bandur Dennis
25.10.03
15
Kranjec Klemen
24.02.03
16
Menciger Ben
16.04.03
17
Lun Nejc
27.06.03
18
Kobilca Jure
05.05.03
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
2
Jarc Patrik
31.08.02
8
Cvetković Bor
12.02.03
13
Arslanov Tark
17.01.03
Trener
Zalar Sebastian
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
3
Rems Jakob
24.03.03
6
Povše Sven Lukas
26.11.03
7
Letnar Luka
04.09.03
8
Miladinović Tim
13.04.03
10
Žavbi Jure
13.02.03
12
Urbanija Domen (V)
11.01.03
14
Strajnar Mark
19.12.03
Trener
Bronič Tomi
STRELCI
Svoboda Ljubljana A
1 : 0     14 - Domić Leon (13')
Domžale
1 : 1     9 - Kostanjšek Lovro (18')
1 : 2     9 - Kostanjšek Lovro (47')
1 : 3     9 - Kostanjšek Lovro (49')
1 : 4     6 - Povše Sven Lukas (72')
OPOMINJANI
Svoboda Ljubljana A
11 - Kučan Mark Maj (68')
Domžale
6 - Povše Sven Lukas (37')
IZKLJUČENI
8 - Cvetković Bor (43')
12 - Urbanija Domen (66')
MENJAVE
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
32'
8 - Cvetković Bor
32'
17 - Milošević Maximilian
44'
2 - Jarc Patrik
44'
14 - Domić Leon
61'
13 - Arslanov Tark
61'
3 - Jarc Matej
Domžale
Minuta
Igralec
35'
12 - Urbanija Domen
35'
1 - Malnar Žan
35'
7 - Letnar Luka
35'
13 - Bandur Dennis
35'
14 - Strajnar Mark
35'
16 - Menciger Ben
35'
3 - Rems Jakob
35'
11 - Pogačar Maks
45'
6 - Povše Sven Lukas
45'
2 - Resnik Nik
45'
10 - Žavbi Jure
45'
15 - Kranjec Klemen
70'
8 - Miladinović Tim
70'
9 - Kostanjšek Lovro