Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia  
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 16/17
Zapisnik: 11. krog 12.11.2016
TEKMA: Interblock - Ilirija 1911 Extra-Lux B 3 : 0
Datum: 12.11.16 - 10.00
Ljubljana - Športni park Štefana Bele Gledalcev: 75
Glavni sodnik: Štempihar Maks
1. pomočnik: Stevanović Dragan
2. pomočnik: Ogrin Gašper
Delegat:
POSTAVI
Interblock
Priimek in ime
Rojen
1
Jelič Žan (V)
20.05.03
2
Štruklec Jakob Vid
02.07.03
3
Prodan Miani Nicholas
28.02.03
4
Zdravković Georgije
02.05.03
5
Savić David
21.05.03
6
Benček Anže (K)
10.04.03
7
Bosančić David
27.01.03
8
Oderlap Oskar
21.03.03
9
Mujkić Ermin
13.02.03
10
Pachemski Boris
10.01.03
11
Milinovič Luka
29.01.03
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Priimek in ime
Rojen
1
Dermastija Nejc (V)
20.02.04
2
Alič Matic
04.01.03
3
Kosi Žan
25.07.02
4
Malinovski Kristijan (K)
22.03.02
5
Vujičić Luka
15.02.02
6
Lapanja David
18.07.03
7
Hajdarpašić Din Mark
10.10.02
8
Rančnik Urban
31.03.03
9
Lulić Dino
26.01.02
10
Bošnjović Boris
08.10.03
11
Strelec Luka
21.05.02
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Brkić Aleksa
30.11.02
13
Gradišek Luka Michael
21.02.03
14
Bratina Zimic Julijan
11.04.03
15
Sermek Tilen Jon
05.10.03
16
Hess Maj
26.05.03
17
Gregorec Vid
01.04.03
Trener
Horvat Boris
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Josić Matej
08.06.02
14
Košak Andrej
29.10.03
15
Petrović Lambrovski Tian
07.11.03
16
Pečar Maks
12.09.03
17
Ekart Babić Filip
09.03.03
18
Rant Gašper
13.06.03
Trener
Varcar Edin
STRELCI
Interblock
1 : 0     11 - Milinovič Luka (53')
2 : 0     9 - Mujkić Ermin (63')
3 : 0     8 - Oderlap Oskar (66')
Ilirija 1911 Extra-Lux B
OPOMINJANI
Interblock
4 - Zdravković Georgije (57')
Ilirija 1911 Extra-Lux B
9 - Lulić Dino (50')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Interblock
Minuta
Igralec
36'
14 - Bratina Zimic Julijan
36'
10 - Pachemski Boris
57'
13 - Gradišek Luka Michael
57'
3 - Prodan Miani Nicholas
61'
16 - Hess Maj
61'
7 - Bosančić David
65'
12 - Brkić Aleksa
65'
1 - Jelič Žan
67'
15 - Sermek Tilen Jon
67'
2 - Štruklec Jakob Vid
67'
17 - Gregorec Vid
67'
8 - Oderlap Oskar
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Minuta
Igralec
45'
13 - Josić Matej
45'
8 - Rančnik Urban
48'
18 - Rant Gašper
48'
11 - Strelec Luka
60'
14 - Košak Andrej
60'
7 - Hajdarpašić Din Mark
65'
16 - Pečar Maks
65'
9 - Lulić Dino
65'
15 - Petrović Lambrovski Tian
65'
2 - Alič Matic

REZULTATI TEKEM