Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia  
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 16/17
Zapisnik: 6. krog 01.10.2016
TEKMA: Domžale - Ilirija 1911 Extra-Lux B 5 : 0
Datum: 01.10.16 - 15.00
Domžale - ŠP - umetna trava Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Korać Erol
1. pomočnik: Osolnik Angelca
2. pomočnik: Strgar Tilen
Delegat:
POSTAVI
Domžale
Priimek in ime
Rojen
1
Malnar Žan (V)
18.04.03
2
Resnik Nik
14.07.03
7
Letnar Luka
04.09.03
8
Miladinović Tim
13.04.03
9
Kostanjšek Lovro
23.09.03
10
Kranjec Klemen
24.02.03
11
Pogačar Maks
23.02.03
14
Strajnar Mark
19.12.03
15
Rems Jakob
24.03.03
17
Lun Nejc
27.06.03
18
Kmetič Val (K)
21.08.03
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Priimek in ime
Rojen
1
Furlan Nik (V)
23.04.02
2
Kosi Žan
25.07.02
3
Berlec Jan
17.12.02
4
Vujičić Luka (K)
15.02.02
5
Malinovski Kristijan
22.03.02
6
Kovačič Blaž
19.02.02
7
Hajdarpašić Din Mark
10.10.02
8
Lapanja David
18.07.03
9
Lulić Dino
26.01.02
10
Rančnik Urban
31.03.03
11
Strelec Luka
21.05.02
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
3
Latinčič Kristjan
24.01.03
6
Povše Sven Lukas
26.11.03
12
Urbanija Domen (V)
11.01.03
13
Bandur Dennis
25.10.03
Trener
Bronič Tomi
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Alič Matic
04.01.03
14
Rant Gašper
13.06.03
15
Petrović Lambrovski Tian
07.11.03
16
Košak Andrej
29.10.03
17
Josić Matej
08.06.02
Trener
Varcar Edin
STRELCI
Domžale
2 : 0     6 - Povše Sven Lukas (37')
3 : 0     14 - Strajnar Mark (56')
4 : 0     6 - Povše Sven Lukas (58')
5 : 0     9 - Kostanjšek Lovro (67')
Ilirija 1911 Extra-Lux B
1 : 0     4 - Vujičić Luka (14')AG
OPOMINJANI
Domžale
Ilirija 1911 Extra-Lux B
IZKLJUČENI
MENJAVE
Domžale
Minuta
Igralec
36'
12 - Urbanija Domen
36'
1 - Malnar Žan
36'
6 - Povše Sven Lukas
36'
15 - Rems Jakob
46'
3 - Latinčič Kristjan
46'
8 - Miladinović Tim
46'
13 - Bandur Dennis
46'
10 - Kranjec Klemen
Ilirija 1911 Extra-Lux B
Minuta
Igralec
46'
14 - Rant Gašper
46'
11 - Strelec Luka
50'
13 - Alič Matic
50'
6 - Kovačič Blaž
55'
16 - Košak Andrej
55'
10 - Rančnik Urban
57'
15 - Petrović Lambrovski Tian
57'
7 - Hajdarpašić Din Mark
60'
17 - Josić Matej
60'
8 - Lapanja David

REZULTATI TEKEM