Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 16/17
Zapisnik: 3. krog 10.09.2016
TEKMA: Domžale - Šmartno 7 : 2
Datum: 10.09.16 - 15.00
Domžale - ŠP - umetna trava Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Miličević Marijo
1. pomočnik: Plevnik Miha
2. pomočnik: Osolnik Angelca
Delegat:
POSTAVI
Domžale
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Malnar Žan (V)
2003
2
Kolar Anže
2003
4
Žiberna Žiga (K)
2003
6
Povše Sven Lukas
2003
7
Letnar Luka
2003
10
Žavbi Jure
2003
13
Bandur Dennis
2003
14
Strajnar Mark
2003
16
Menciger Ben
2003
17
Lun Nejc
2003
18
Kmetič Val
2003
Šmartno
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Židan Maks (V)
2002
2
Hernaus Rok
2003
3
Vidervol Matic (K)
2002
4
Gajšek Mark
2003
5
Šećerović Denis
2003
7
Štajnaher Svit
2002
8
Špetič Matic
2003
9
Hodžić Hanan
2002
10
Čeru Artnak Bor
2002
11
Zupančič Tim
2002
15
Janežič Matevž
2003
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Latinčič Kristjan
2003
5
Piškur Gregor
2003
8
Miladinović Tim
2003
9
Kranjec Klemen
2003
11
Rems Jakob
2003
12
Urbanija Domen (V)
2003
15
Jesenšek David
2003
Trener
Bronič Tomi
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
16
Zajec Jakob
2003
18
De Wolff Maarten
2002
Trener
Rupnik Domen
STRELCI
Domžale
1 : 0     6 - Povše Sven Lukas (10')
2 : 0     10 - Žavbi Jure (14')
3 : 0     14 - Strajnar Mark (22')
4 : 1     5 - Piškur Gregor (40')
5 : 2     9 - Kranjec Klemen (60')
6 : 2     16 - Menciger Ben (65')
7 : 2     18 - Kmetič Val (68')
Šmartno
3 : 1     7 - Štajnaher Svit (28')
4 : 2     9 - Hodžić Hanan (42')
OPOMINJANI
Domžale
Šmartno
11 - Zupančič Tim (33')
7 - Štajnaher Svit (40')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Domžale
Minuta
Igralec
36'
5 - Piškur Gregor
36'
4 - Žiberna Žiga
36'
9 - Kranjec Klemen
36'
10 - Žavbi Jure
36'
11 - Rems Jakob
36'
6 - Povše Sven Lukas
36'
15 - Jesenšek David
36'
14 - Strajnar Mark
36'
12 - Urbanija Domen
36'
1 - Malnar Žan
36'
8 - Miladinović Tim
36'
17 - Lun Nejc
36'
3 - Latinčič Kristjan
36'
7 - Letnar Luka
Šmartno
Minuta
Igralec
36'
18 - De Wolff Maarten
36'
5 - Šećerović Denis
60'
16 - Zajec Jakob
60'
10 - Čeru Artnak Bor

REZULTATI TEKEM