Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia  
TEKMOVANJA
Kadetska liga 1. liga 16/17
Zapisnik: 9. krog 05.11.2016
TEKMA: Slovan - Trebnje Kočevje 14 : 0 (5 : 0)
Datum: 06.11.16 - 12.00
Ljubljana Kodeljevo - umetna trava Gledalcev: 40
Glavni sodnik: Gajdek Toni
1. pomočnik: Poplašen Mladen
2. pomočnik: Vidergar Matej
Delegat:
POSTAVI
Slovan
Priimek in ime
Rojen
1
Slak Žan (V)
30.06.02
2
Elkaz Jasmin
18.06.01
3
Petrič David
15.12.01
4
Gašparič Blaž
27.12.01
5
Horvat Dejan
09.04.01
6
Pandžić Alen (K)
26.10.01
7
Ciuha Tod
02.03.01
8
Kosednar Robert
14.09.01
9
Kosmač Miha
24.05.00
10
Milkov Atanas Yankov
03.10.00
11
Karajashov Ivan
21.06.01
Trebnje Kočevje
Priimek in ime
Rojen
1
Planinšek David (V)
15.01.01
4
Grošelj Jan
21.01.01
6
Knez Lovro
11.06.01
8
Šiljić Kristjan
10.06.01
9
Pikelj Matic
13.09.00
11
Lobe Luka
26.09.01
14
Vene Aleks
21.10.01
15
Kastrevec Davor
22.09.01
22
Rajšel Lan
18.07.01
32
Avdič Mustafa
28.02.01
92
Čretnik Globovnik Denis (K)
06.07.01
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
14
Bodonji Nemanja
30.11.01
15
Malić Luka
15.01.01
16
Kraljič Matic
10.04.01
17
Gazibarić David
31.07.00
18
Beganović Nail
19.04.01
19
Stojanović Aleksander
14.12.00
20
Brezovec Jure
03.09.00
Trener
Kitić Dane
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
3
Erpe Alen
09.01.02
10
Murn Peter
12.06.02
Trener
Rušiti Bekim
STRELCI
Slovan
1 : 0     10 - Milkov Atanas Yankov (7')
2 : 0     10 - Milkov Atanas Yankov (18')
3 : 0     10 - Milkov Atanas Yankov (22')
4 : 0     11 - Karajashov Ivan (35')11m
5 : 0     11 - Karajashov Ivan (37')
6 : 0     10 - Milkov Atanas Yankov (45')
7 : 0     19 - Stojanović Aleksander (50')
8 : 0     16 - Kraljič Matic (59')
9 : 0     18 - Beganović Nail (63')
10 : 0     18 - Beganović Nail (65')
11 : 0     9 - Kosmač Miha (67')
12 : 0     9 - Kosmač Miha (70')
13 : 0     2 - Elkaz Jasmin (78')
14 : 0     9 - Kosmač Miha (79')
Trebnje Kočevje
OPOMINJANI
Slovan
Trebnje Kočevje
IZKLJUČENI
MENJAVE
Slovan
Minuta
Igralec
41'
17 - Gazibarić David
41'
5 - Horvat Dejan
41'
14 - Bodonji Nemanja
41'
3 - Petrič David
41'
18 - Beganović Nail
41'
11 - Karajashov Ivan
41'
19 - Stojanović Aleksander
41'
7 - Ciuha Tod
48'
16 - Kraljič Matic
48'
10 - Milkov Atanas Yankov
Trebnje Kočevje
Minuta
Igralec
35'
10 - Murn Peter
35'
32 - Avdič Mustafa
52'
3 - Erpe Alen
52'
14 - Vene Aleks

REZULTATI TEKEM