Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia  
TEKMOVANJA
Kadetska liga 1. liga 16/17
Zapisnik: 7. krog 15.10.2016
TEKMA: Slovan - Komenda Kamnik 8 : 1 (4 : 0)
Datum: 16.10.16 - 13.30
Ljubljana Kodeljevo - umetna trava Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Jandrič Jelenko
1. pomočnik: Zidar Blaž
2. pomočnik: Kozar Luka
Delegat:
POSTAVI
Slovan
Priimek in ime
Rojen
1
Glišić Marko (V)
29.06.01
2
Elkaz Jasmin
18.06.01
3
Petrič David
15.12.01
4
Malić Luka
15.01.01
5
Horvat Dejan
09.04.01
6
Pandžić Alen (K)
26.10.01
7
Ciuha Tod
02.03.01
9
Kosmač Miha
24.05.00
10
Milkov Atanas Yankov
03.10.00
11
Karajashov Ivan
21.06.01
21
Brezovec Jure
03.09.00
Komenda Kamnik
Priimek in ime
Rojen
1
Ajdarpašić Maid (V)
21.03.01
2
Marković Rok
02.12.00
3
Vidmar Amar Rene
22.10.01
4
Nerjovaj Djellzim
19.04.01
5
Lavrič Žiga
29.12.00
6
Chochkov Darko (K)
05.11.00
7
Mihajlov Sergej
17.09.00
8
Spruk Nejc
31.03.00
9
Beqiri Fidan
05.10.00
10
Mencinger Žan
18.12.00
11
Jeretina Nik
06.07.01
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
14
Bodonji Nemanja
30.11.01
15
Gašparič Blaž
27.12.01
16
Kosednar Robert
14.09.01
17
Zver Luka
24.05.00
18
Beganović Nail
19.04.01
19
Stojanović Aleksander
14.12.00
20
Gazibarić David
31.07.00
Trener
Kitić Dane
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Sejfić Amar
06.05.01
14
Tomšič Jacobs Aron Felix
19.08.00
Trener
Kokalj Jaka
STRELCI
Slovan
1 : 0     9 - Kosmač Miha (13')
2 : 0     10 - Milkov Atanas Yankov (18')
3 : 0     11 - Karajashov Ivan (33')
4 : 0     3 - Petrič David (35')
5 : 0     10 - Milkov Atanas Yankov (43')
6 : 0     10 - Milkov Atanas Yankov (54')
7 : 0     18 - Beganović Nail (71')
8 : 0     18 - Beganović Nail (73')
Komenda Kamnik
8 : 1     10 - Mencinger Žan (74')11m
OPOMINJANI
Slovan
20 - Gazibarić David (64')
Komenda Kamnik
9 - Beqiri Fidan (12')
1 - Ajdarpašić Maid (18')
3 - Vidmar Amar Rene (49')
7 - Mihajlov Sergej (68')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Slovan
Minuta
Igralec
41'
18 - Beganović Nail
41'
4 - Malić Luka
41'
15 - Gašparič Blaž
41'
7 - Ciuha Tod
41'
16 - Kosednar Robert
41'
21 - Brezovec Jure
47'
20 - Gazibarić David
47'
2 - Elkaz Jasmin
47'
14 - Bodonji Nemanja
47'
11 - Karajashov Ivan
Komenda Kamnik
Minuta
Igralec
25'
14 - Tomšič Jacobs Aron Felix
25'
2 - Marković Rok
55'
13 - Sejfić Amar
55'
6 - Chochkov Darko

REZULTATI TEKEM