Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia  
TEKMOVANJA
Kadetska liga 1. liga 16/17
Zapisnik: 6. krog 08.10.2016
TEKMA: Ivančna Dana Mirna - Dolomiti Dragomer 1 : 6 (0 : 5)
Datum: 09.10.16 - 14.00
Ivančna Gorica - Stadion Ivančna Gorica-Umetna trava Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Kos Mitja
1. pomočnik: Tošić Dragan
2. pomočnik: Nadarevič Denis
Delegat:
POSTAVI
Ivančna Dana Mirna
Priimek in ime
Rojen
1
Hlebec Jani (V)
12.02.01
2
Lokar Enej
06.03.01
3
Vršič Aljaž
29.11.01
4
Strajnar Matej
22.08.01
5
Groznik Vrana Matej
11.07.01
6
Kastelic Gašper
18.08.01
7
Lužar Anej
01.01.01
8
Ostanek Martin
16.01.00
9
Vršič Enej
29.11.01
10
Herman Gašper (K)
30.12.00
11
Jerovšek Marcel Žan
24.09.01
Dolomiti Dragomer
Priimek in ime
Rojen
1
Konstantinovič Žan (V)
07.03.01
3
Velkovrh Tilen
13.06.01
6
Rastresen Mitja
07.04.01
8
Orel Matej
12.03.00
9
Omahen Nejc
23.04.01
10
Kogovšek Žiga (K)
19.10.01
11
Koštić Sinan
28.09.01
13
Sojer Gal
27.08.01
16
Koprivec Kristjan
26.07.00
19
Rotar Maks
23.12.00
20
Korošec Anže
07.12.01
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Herman Ambrož (V)
03.07.02
13
Kastelic Uroš
24.08.00
14
Topalović Peter
31.07.00
Trener
Poljanec Jure
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
2
Zadravec Maj
15.12.01
7
Mrzlikar Svit
31.08.01
14
Lipovec Jan
27.04.01
21
Rep Žiga
08.06.01
40
Jalševac Gašper Miha (V)
02.08.01
Trener
Suhadolnik Jan
STRELCI
Ivančna Dana Mirna
1 : 5     4 - Strajnar Matej (56')
Dolomiti Dragomer
0 : 1     19 - Rotar Maks (25')
0 : 2     6 - Rastresen Mitja (29')
0 : 3     9 - Omahen Nejc (36')
0 : 4     9 - Omahen Nejc (39')
0 : 5     9 - Omahen Nejc (40')
1 : 6     8 - Orel Matej (79')
OPOMINJANI
Ivančna Dana Mirna
7 - Lužar Anej (49')
6 - Kastelic Gašper (59')
Dolomiti Dragomer
IZKLJUČENI
MENJAVE
Ivančna Dana Mirna
Minuta
Igralec
62'
12 - Herman Ambrož
62'
1 - Hlebec Jani
69'
13 - Kastelic Uroš
69'
11 - Jerovšek Marcel Žan
75'
14 - Topalović Peter
75'
8 - Ostanek Martin
Dolomiti Dragomer
Minuta
Igralec
46'
2 - Zadravec Maj
46'
13 - Sojer Gal
46'
7 - Mrzlikar Svit
46'
19 - Rotar Maks
54'
40 - Jalševac Gašper Miha
54'
1 - Konstantinovič Žan
56'
14 - Lipovec Jan
56'
6 - Rastresen Mitja
57'
21 - Rep Žiga
57'
9 - Omahen Nejc

REZULTATI TEKEM