Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Kadetska liga 1. liga 16/17
Zapisnik: 15. krog 22.04.2017
TEKMA: Interblock - Kolpa 0 : 1 (0 : 0)
Datum: 23.04.17 - 12.00
Ljubljana - Športni park Štefana Bele Gledalcev: 0
Glavni sodnik: Mikelj Janez
1. pomočnik: Forjanič Danjel
2. pomočnik: Jozič Jernej
Delegat:
POSTAVI
Interblock
Priimek in ime
Rojen
2
Jeneš Liam
14.09.01
3
Lavrič Luka
08.06.01
4
Rožman Tej
14.11.00
5
Kranjc Jaka
01.11.00
6
Kovačič Ian
19.05.01
7
Mesec Jan
16.02.01
8
Medica Nik
22.03.01
9
Djukanović Darko
19.08.00
10
Cvijić Mario (K)
13.04.01
11
Zagorac Matic
21.03.01
12
Kanurić Nedžad (V)
03.04.02
Kolpa
Priimek in ime
Rojen
1
Starašinič Samo (V)
27.11.01
2
Žugelj Jan
23.07.00
3
Smiljanić Mateo
29.11.01
4
Žunič Aleš
17.03.01
5
Gorše Jan
03.05.01
6
Mitevski Ivan (K)
14.04.00
7
Šuklje Matic
15.09.01
8
Ladika Jakov
19.01.01
9
Hudelja Jure
12.01.00
10
Črnič Matjaž
05.09.01
11
Gerkšič Anton
03.02.01
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Zupančič Gmeiner Tilen
11.11.01
14
Stanonik Matej
25.05.01
15
Kramar Jure
14.11.01
16
Goršič Maks
15.04.01
17
Gregorec Nejc
15.03.01
Trener
Botonjić Amir
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
14
Miketič Kevin
05.02.01
Trener
Babić Josip
STRELCI
Interblock
Kolpa
0 : 1     10 - Črnič Matjaž (81')
OPOMINJANI
Interblock
10 - Cvijić Mario (57')
13 - Zupančič Gmeiner Tilen (59')
Kolpa
IZKLJUČENI
MENJAVE
Interblock
Minuta
Igralec
41'
17 - Gregorec Nejc
41'
7 - Mesec Jan
41'
14 - Stanonik Matej
41'
2 - Jeneš Liam
50'
13 - Zupančič Gmeiner Tilen
50'
3 - Lavrič Luka
60'
16 - Goršič Maks
60'
11 - Zagorac Matic
71'
15 - Kramar Jure
71'
6 - Kovačič Ian
Kolpa
Minuta
Igralec
78'
14 - Miketič Kevin
78'
7 - Šuklje Matic

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2