Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Mladinska 1. liga 16/17
Zapisnik: 14. krog 15.04.2017
TEKMA: Laby's Mengo 28 - Arne Tabor 69 5 : 2 (2 : 1)
Datum: 15.04.17 - 13.00
Mengeš - Igrišče pod Gobavico Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Svetlin Timon
1. pomočnik: Majhen Matija
2. pomočnik: Miličević Marijo
Delegat:
POSTAVI
Laby's Mengo 28
Priimek in ime
Rojen
4
Ljubešek Denis
07.08.99
7
Sadar Gašper
30.03.98
24
Dević Aleksandar
06.10.99
27
Berro Žan
25.10.99
33
Jerše Žiga
05.03.99
34
Loboda Luka (V)
30.05.98
38
Reven Jure
17.08.98
45
Kmetič Anej
18.12.99
47
Šalja Tim (K)
21.05.98
54
Obadić Jure
10.02.98
55
Potočnik Matevž
31.10.98
Arne Tabor 69
Priimek in ime
Rojen
1
Hostnik Benjamin (V)
22.03.00
2
Bera Vanja
09.02.00
3
Vrankar Gašper
07.04.98
4
Modec Jure
21.06.00
5
Šubic Žiga (K)
13.10.99
6
Pibernik Matevž
10.05.99
7
Drekalovič Mencinger Tim
04.07.00
8
Nebec Anže
01.06.00
9
Ćordić Sinan
10.03.99
10
Koritnik Egidij
24.07.98
11
Hodžič Denis
02.09.98
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
56
Mehle Tadej
20.09.99
Trener
Varga Velimir
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Ardebili Seyed Ahmad
20.07.00
Trener
Marković Dalibor
STRELCI
Laby's Mengo 28
1 : 0     33 - Jerše Žiga (10')
2 : 1     33 - Jerše Žiga (40')
3 : 2     45 - Kmetič Anej (67')
4 : 2     33 - Jerše Žiga (81')
5 : 2     45 - Kmetič Anej (83')
Arne Tabor 69
1 : 1     10 - Koritnik Egidij (33')
2 : 2     11 - Hodžič Denis (55')
OPOMINJANI
Laby's Mengo 28
55 - Potočnik Matevž (55')
Arne Tabor 69
6 - Pibernik Matevž (77')
IZKLJUČENI
4 - Modec Jure (62')
MENJAVE
Laby's Mengo 28
Minuta
Igralec
84'
56 - Mehle Tadej
84'
33 - Jerše Žiga
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
34'
13 - Ardebili Seyed Ahmad
34'
10 - Koritnik Egidij

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2