Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Mladinska 1. liga 16/17
Zapisnik: 4. krog 24.09.2016
TEKMA: Kolpa - Dolomiti Dragomer 7 : 2 (2 : 2)
Datum: 24.09.16 - 15.00
Podzemelj - Športni park Podzemelj Gledalcev: 40
Glavni sodnik: Pirman Tomaž
1. pomočnik: Momčilović Dragan
2. pomočnik: Podboršek Blaž
Delegat: Stojanovič Zoran
POSTAVI
Kolpa
Priimek in ime
Rojen
1
Križman Roman Josef (V)
11.02.98
2
Foršček Erik
25.10.99
3
Pečavar Rok
04.03.99
4
Terbovšek Peter Alen
22.05.98
5
Josipović Dorian
16.06.99
6
Težak Domen (K)
11.01.99
7
Štukelj Matej
23.11.98
8
Šuklje Nejc
09.03.99
9
Lakner Marko
18.01.98
10
Kirin Aleš
29.10.98
11
Balkovec Matej
06.08.98
Dolomiti Dragomer
Priimek in ime
Rojen
2
Zajc Rok
20.01.99
3
Jaki Anton
12.12.99
4
Slabe Urban
18.05.98
5
Caserman Rok
05.02.99
6
Černe Andraž
11.05.99
7
Čertanec Aljaž
30.04.99
8
Lokar Matej
23.01.98
9
Sedej Vid
01.08.99
10
Lukan Urban
18.11.98
12
Medved Miha (V,K)
26.08.98
17
Velkovrh Matic
01.09.98
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Furjanić Nikola
03.12.99
14
Saje Jakob
22.06.98
Trener
Babić Josip
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Škoporc Mitja
13.05.99
14
Zupančič Lev
19.03.99
15
Švegl Lovrenc
28.03.98
Trener
Sklepić Damir
STRELCI
Kolpa
1 : 0     7 - Štukelj Matej (19')
2 : 2     11 - Balkovec Matej (31')
3 : 2     7 - Štukelj Matej (56')
4 : 2     7 - Štukelj Matej (77')11m
5 : 2     8 - Šuklje Nejc (84')
6 : 2     14 - Saje Jakob (89')
7 : 2     10 - Kirin Aleš (92')
Dolomiti Dragomer
1 : 1     7 - Čertanec Aljaž (23')
1 : 2     6 - Černe Andraž (25')
OPOMINJANI
Kolpa
3 - Pečavar Rok (29')
11 - Balkovec Matej (65')
13 - Furjanić Nikola (72')
10 - Kirin Aleš (74')
6 - Težak Domen (89')
Dolomiti Dragomer
7 - Čertanec Aljaž (43')
8 - Lokar Matej (68')
15 - Švegl Lovrenc (87')
6 - Černe Andraž (89')
IZKLJUČENI
4 - Slabe Urban (76')
MENJAVE
Kolpa
Minuta
Igralec
65'
13 - Furjanić Nikola
65'
9 - Lakner Marko
85'
14 - Saje Jakob
85'
11 - Balkovec Matej
Dolomiti Dragomer
Minuta
Igralec
50'
15 - Švegl Lovrenc
50'
10 - Lukan Urban
61'
14 - Zupančič Lev
61'
17 - Velkovrh Matic
65'
13 - Škoporc Mitja
65'
9 - Sedej Vid

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2