Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Mladinska 1. liga 16/17
Zapisnik: 2. krog 10.09.2016
TEKMA: NK Rudar Trbovlje - ND Slovan 0 : 4 (0 : 1)
Datum: 11.09.16 - 17.00
Trbovlje - Športni Park Rudar Gledalcev: 100
Glavni sodnik: Husić Admir
1. pomočnik: Avramovič Bernard
2. pomočnik: Momčilović Dragan
Delegat: Kurež Miran
POSTAVI
NK Rudar Trbovlje
Priimek in ime
Rojen
3
Poharič Tilen
16.12.98
4
Ocepek Domen
17.09.99
5
Lipovšek Žan
28.07.99
6
Krajnc Dominik (K)
16.09.99
7
Benda Kristjan
28.05.99
9
Mešić Maid
18.12.99
10
Hodžić Harun
19.09.98
11
Sajovic Maj
30.11.99
12
Kastelic Leon Jakob (V)
14.05.00
16
Vasojević David
13.12.98
17
Lončarič Denis
04.06.99
ND Slovan
Priimek in ime
Rojen
1
Maksimović Kristijan (V)
07.01.01
3
Bašanović Dino
21.10.99
4
Ilić Danijel
24.05.00
5
Puhar Luka
04.11.99
6
Šakanović Elvin
24.06.00
7
Kolev Rumenov Ivan
30.08.01
8
Puškar Anel
06.04.99
9
Pintarič Nik
25.03.99
10
Banjanac Blaž (K)
25.09.98
11
Gramič Tilen
26.05.99
21
Križman Rok
12.02.01
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
2
Navratil Juš
19.12.99
14
Rutar Aleks
03.03.99
18
Mustić Samir
06.12.98
Trener
Grebenar Gregor
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Domazet Milan
20.05.99
14
Vidič Vito
24.05.00
15
Pinter Domen
28.06.00
16
Jušić Alan
03.11.00
Trener
Mačkič Marinko
STRELCI
NK Rudar Trbovlje
ND Slovan
0 : 1     7 - Kolev Rumenov Ivan (40')
0 : 2     11 - Gramič Tilen (58')
0 : 3     14 - Vidič Vito (84')
0 : 4     7 - Kolev Rumenov Ivan (89')
OPOMINJANI
NK Rudar Trbovlje
7 - Benda Kristjan (52')
9 - Mešić Maid (76')
5 - Lipovšek Žan (88')
ND Slovan
1 - Maksimović Kristijan (42')
11 - Gramič Tilen (52')
IZKLJUČENI
MENJAVE
NK Rudar Trbovlje
Minuta
Igralec
58'
18 - Mustić Samir
58'
7 - Benda Kristjan
64'
2 - Navratil Juš
64'
3 - Poharič Tilen
ND Slovan
Minuta
Igralec
68'
15 - Pinter Domen
68'
6 - Šakanović Elvin
75'
14 - Vidič Vito
75'
5 - Puhar Luka
84'
13 - Domazet Milan
84'
11 - Gramič Tilen

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2