MNZ Liga 07/08
Zapisnik: 3. krog Sep 8 200
TEKMA: Interblock - Vrhnika 4:0 (1:0)
Datum: Sep 8 200 -
Ljubljana - Ježica - umetna trava Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Rodič Dejan
1. pomočnik: Kopar Janez
2. pomočnik: Macedoni Luka
Delegat: Dasovič Dragan
POSTAVI
Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Krizmanič Romeo (K)
1982
2
Kozel Luka
1988
3
Kitič Davor
1982
4
Zavrl Nejc
1987
5
Svilar Goran
1988
6
Kuzmanović Veselin
1984
7
Damjanovič Milan
1988
8
Miklavž Marko
1987
9
Rujović Enes
1989
10
Čakš Miha
1988
11
Osredkar Žan
1986
Vrhnika
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Janjić Dejan (V)
1982
2
Čović Anel
1989
3
Idrizi Setki
1988
4
Murić Mevludin
1987
5
Čatić Selvedin
1980
6
Rupa Marko
1988
7
Kostanjšek Luka
1986
8
Vuković Boris
1987
9
Spalević Dejan (K)
1980
10
Tršar Luka
1986
11
Maksimović Mladen
1985
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Božjak Domen (V)
1989
13
Slaviček Rok
1988
14
Andrijevič Nemanja
1989
15
Skubic Nejc
1989
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Rožič Robert
1982
14
Petrovčič Sebastijan
1989
15
Nasufović Almir
1987
16
Mičić Siniša
1984
Trener
STRELCI
Interblock
1:0 6 - Kuzmanović Veselin (43')11m
2:0 11 - Osredkar Žan (62')
3:0 11 - Osredkar Žan (65')
4:0 13 - Slaviček Rok (81')
Vrhnika
OPOMINJANI
Interblock
4 - Zavrl Nejc (22')
11 - Osredkar Žan (35')
8 - Miklavž Marko (88')
Vrhnika
3 - Idrizi Setki (22')
4 - Murić Mevludin (42')
8 - Vuković Boris (44')
9 - Spalević Dejan (55')
6 - Rupa Marko (74')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Interblock
Minuta
Igralec
56'
15 - Skubic Nejc
56'
10 - Čakš Miha
71'
14 - Andrijevič Nemanja
71'
5 - Svilar Goran
80'
13 - Slaviček Rok
80'
2 - Kozel Luka
Vrhnika
Minuta
Igralec
51'
15 - Nasufović Almir
51'
3 - Idrizi Setki
60'
14 - Petrovčič Sebastijan
60'
4 - Murić Mevludin
80'
13 - Rožič Robert
80'
8 - Vuković Boris
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
15. krog 23.03.24 | |
Ljubljana Palis : NK TREBNJE | 8 : 2 |
Cockta Kresnice : Zagorje | 0 : 2 |
NK Mengo 28 : Svoboda Kisovec | 0 : 3 |
Rudar Trbovlje : Jevnica | 8 : 1 |
Arne Tabor 69 : Bela krajina | 2 : 0 |
OŠ Olimpija Ljubljana : Anton Kamnik | 3 : 3 |
MNZ Liga 2023/24 | |
9. krog 04.11.23 | |
Jezero Medvode : Ihan | 0 : 1 |
Šentjernej : Termit Moravče | 6 : 0 |
Kolpa : NK Šmartno Infostyle | 1 : 0 |