Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Člani - Pokal MNZ Ljubljana 16/17
Zapisnik: 1/8 finala 21.09.2016
TEKMA: Komenda - Dol 9 : 1 (0 : 1)
Datum: 21.09.16 - 16.30
Komenda - ŠP Komenda Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Begič Amel
1. pomočnik: Kos Damjan
2. pomočnik: Momčilović Dragan
Delegat:
POSTAVI
Komenda
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Iglič Borut (V)
1977
2
Zajc Tomaž
1988
4
Peterka Boštjan (K)
1991
5
Kuraja Rafael
1985
14
Zajc Marko
1988
15
Štruklec Luka
1997
16
Šuštar Janez
1997
18
Ferk Tadej
1996
20
Ibraimov Đan Doan
1996
22
Vukajlović Dražan
1994
23
Letnar Jan
1996
Dol
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Modjoroš Rok
1987
4
Loboda Luka (K)
1995
5
Colarič Žan Luka
1995
6
Košmerl Grega
1991
7
Deisinger Bogomir
1974
8
Lapič Aljaž
1996
9
Kos David
1999
10
Vodnik Žan
1995
11
Suljanović Isak
1992
21
Vodnik Rok
1998
98
Varga Simon
1979
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Palek Nik
1997
7
Tasić Robert
1987
8
Buzov Mirko
1987
10
Kongnyuy Dinnyuy
1988
19
Žinič Igor
1975
Trener
Prudič Simon
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
0
Lunar Tim (V)
1999
13
Modjoroš Jan
1992
14
Guček Boštjan
1975
15
Košmerl Miha
1993
17
Vodnik Albin
1970
18
Maksimović Mladen
1985
19
Baralić Jelenko
1980
Trener
Deisinger Bogomir
STRELCI
Komenda
1 : 1     20 - Ibraimov Đan Doan (35')
2 : 1     18 - Ferk Tadej (52')
3 : 1     18 - Ferk Tadej (56')
4 : 1     4 - Peterka Boštjan (63')
5 : 1     16 - Šuštar Janez (69')
6 : 1     7 - Tasić Robert (71')
7 : 1     19 - Žinič Igor (84')
8 : 1     19 - Žinič Igor (87')
9 : 1     3 - Palek Nik (89')
Dol
0 : 1     10 - Vodnik Žan (3')
OPOMINJANI
Komenda
5 - Kuraja Rafael (85')
Dol
13 - Modjoroš Jan (84')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Komenda
Minuta
Igralec
60'
8 - Buzov Mirko
60'
20 - Ibraimov Đan Doan
60'
3 - Palek Nik
60'
2 - Zajc Tomaž
60'
7 - Tasić Robert
60'
15 - Štruklec Luka
77'
19 - Žinič Igor
77'
18 - Ferk Tadej
Dol
Minuta
Igralec
39'
0 - Lunar Tim
39'
98 - Varga Simon
46'
18 - Maksimović Mladen
46'
6 - Košmerl Grega
46'
19 - Baralić Jelenko
46'
3 - Modjoroš Rok
66'
13 - Modjoroš Jan
66'
21 - Vodnik Rok
73'
17 - Vodnik Albin
73'
7 - Deisinger Bogomir