Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 19.09.18 ob 11:57
2SML - ZAHOD 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
03.10.18 ob 16.30
Arne Tabor 69 : Krka
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:Račman Anže  
1S:Buzadžija Bojan 2S:Gregorc Jan
D:Pokovec Vinko
2SML - ZAHOD 5. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
09.09.18 ob 17.00
Sava Kranj : NK Šenčur
PRELOŽENO
GS:Žnidaršič Žiga  
1S:Manojlović Dejan 2S:Medvešček Blaž
D:Mohar Janez
2SML - ZAHOD 6. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
16.09.18 ob 16.30
Slovan : Krka
PRELOŽENO
GS:Lavrenčič Rok  
2S:Leban Erik
2SML - ZAHOD 7. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
22.09.18 ob 16.30
Arne Tabor 69 : NK Šenčur
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:Miličević Marijo  
1S:Milutin Denis 2S:Ogrin Gašper
D:Ileršič Igor
23.09.18 ob 13.00
Krka : NK Brinje Grosuplje
Stadion Cviblje Trebnje
GS:Žagar Jure  
1S:Brulc Klemen 2S:Šalehar Mitja
D:Sedić Suvad
23.09.18 ob 13.00
ND Primorje : Slovan
Mestni stadion Ajdovščina
GS:Jagunić Patrik  
1S:Radujko Aleksander 2S:Mušić Haris
D:Sulič Tomaž
23.09.18 ob 16.30
Sava Kranj : Roltek Dob
Športni center Stražišče
GS:Jerič Anže  
1S:Žagar Grega 2S:Damjanovič Alen
D:Kužnik Iztok
23.09.18 ob 16.30
ND Bilje : FC Koper
Igrišče Bilje, V Dolinci
GS:Lavrenčič Rok  
1S:Leban Patrik 2S:Leban Erik
D:Koren Stojan
2SML - ZAHOD 8. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
29.09.18 ob 16.00
NK Brinje Grosuplje : NK Šenčur
Stadion Brinje Grosuplje
GS:  
29.09.18 ob 16.00
Krka : ND Primorje
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
30.09.18 ob 16.00
Roltek Dob : ND Bilje
Športni park Dob
GS:  
30.09.18 ob 16.00
Slovan : Sava Kranj
Športni park Kodeljevo
GS:  
30.09.18 ob 17.00
FC Koper : Arne Tabor 69
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
GS:  
2SKL - ZAHOD 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
03.10.18 ob 14.30
Arne Tabor 69 : Krka
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:Gregorc Jan  
1S:Buzadžija Bojan 2S:Račman Anže
D:Pokovec Vinko
2SKL - ZAHOD 5. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
09.09.18 ob 15.00
Sava Kranj : NK Šenčur
PRELOŽENO
GS:Medvešček Blaž  
1S:Manojlović Dejan 2S:Žnidaršič Žiga
D:Mohar Janez
2SKL - ZAHOD 6. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
16.09.18 ob 14.30
Slovan : Krka
PRELOŽENO
GS:Leban Erik  
2S:Lavrenčič Rok
2SKL - ZAHOD 7. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
22.09.18 ob 14.30
Arne Tabor 69 : NK Šenčur
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:Ogrin Gašper  
1S:Milutin Denis 2S:Miličević Marijo
D:Ileršič Igor
23.09.18 ob 11.00
Krka : Brinje Grosuplje
Stadion Cviblje Trebnje
GS:Šalehar Mitja  
1S:Brulc Klemen 2S:Žagar Jure
D:Sedić Suvad
23.09.18 ob 11.00
ND Primorje : Slovan
Mestni stadion Ajdovščina
GS:Mušić Haris  
1S:Radujko Aleksander 2S:Jagunić Patrik
D:Sulič Tomaž
23.09.18 ob 14.30
Sava Kranj : Roltek Dob
Športni center Stražišče
GS:Damjanovič Alen  
1S:Žagar Grega 2S:Jerič Anže
D:Kužnik Iztok
23.09.18 ob 14.30
ND Bilje : FC Koper
Igrišče Bilje, V Dolinci
GS:Leban Erik  
1S:Leban Patrik 2S:Lavrenčič Rok
D:Koren Stojan
2SKL - ZAHOD 8. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
29.09.18 ob 14.00
Brinje Grosuplje : NK Šenčur
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
29.09.18 ob 14.00
Krka : ND Primorje
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
30.09.18 ob 14.00
Roltek Dob : ND Bilje
Športni park Dob
GS:  
30.09.18 ob 14.00
Slovan : Sava Kranj
Športni park Kodeljevo
GS:  
30.09.18 ob 15.00
FC Koper : Arne Tabor 69
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
GS:  

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4