Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
2.liga mlašji dečki 10/11
LESTVICA 22. krog 11.06.11
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
Bravo Publikum B
88
65
12
11
293:54
207
2.
Kolpa
88
57
7
24
260:126
178
3.
Interblock B
88
54
13
21
231:78
175
4.
Olimpija Ljubljana B
88
47
11
30
199:137
152
5.
Bela Krajina
88
47
6
35
203:160
147
6.
Ilirija 1911 A
88
44
13
31
210:135
145
7.
Arne Tabor 69
88
36
7
45
122:183
115
8.
Roltek Dob
88
30
13
45
143:168
103
9.
Slovan
88
31
6
51
116:215
99
10.
Ivančna Gorica
88
29
11
48
127:178
98
11.
Šmartno
88
21
7
60
121:319
70
12.
FC Ljubljana
88
10
8
70
57:329
38
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
22. krog 11.06.11
Bravo Publikum B
:
Kolpa
8:0, 3:1, 2:3, 9:0
Šmartno
:
Interblock B
1:1, 0:7, 2:5, 2:9
Arne Tabor 69
:
Roltek Dob
0:6, 1:0, 1:0, 2:5
Ilirija 1911 A
:
FC Ljubljana
3:1, 7:0, 1:0, 10:1
Slovan
:
Bela Krajina
0:1, 2:3, 4:1, 2:0
Ivančna Gorica
:
Olimpija Ljubljana B
2:1, 2:0, 3:1, 2:2
21. krog 04.06.11
Bela Krajina
:
Ivančna Gorica
2:1, 2:0, 3:1, 3:2
Kolpa
:
Slovan
1:4, 4:1, 6:0, 6:1
Interblock B
:
Bravo Publikum B
0:1, 1:1, 0:0, 1:1
FC Ljubljana
:
Šmartno
0:1, 0:3, 1:0, 0:9
Roltek Dob
:
Ilirija 1911 A
0:3, 1:2, 2:2, 0:3
Olimpija Ljubljana B
:
Arne Tabor 69
5:0, 0:2, 0:1, 2:1
20. krog 28.05.11
Interblock B
:
FC Ljubljana
0:1, 4:0, 0:0, 8:1
Ilirija 1911 A
:
Olimpija Ljubljana B
0:1, 2:0, 2:3, 1:4
Ivančna Gorica
:
Kolpa
3:1, 0:2, 6:1, 0:3
Šmartno
:
Roltek Dob
0:1, 1:6, 2:0, 2:0
Arne Tabor 69
:
Bela Krajina
2:1, 0:3, 3:5, 0:1
Bravo Publikum B
:
Slovan
3:0, 0:1, 7:0, 3:1
19. krog 21.05.11
Roltek Dob
:
Interblock B
2:1, 2:6, 0:2, 0:4
Slovan
:
Ivančna Gorica
0:0, 0:1, 3:0, 0:2
Bela Krajina
:
Ilirija 1911 A
0:1, 0:1, 0:1, 0:4
Olimpija Ljubljana B
:
Šmartno
6:0, 2:0, 6:0, 2:2
Kolpa
:
Arne Tabor 69
9:1, 4:1, 1:4, 4:1
FC Ljubljana
:
Bravo Publikum B
0:3, 0:2, 1:4, 0:3
18. krog 14.05.11
Arne Tabor 69
:
Slovan
0:5, 3:1, 1:0, 0:3
Šmartno
:
Bela Krajina
0:1, 1:3, 3:4, 0:6
FC Ljubljana
:
Roltek Dob
1:1, 0:3, 2:3, 0:0
Interblock B
:
Olimpija Ljubljana B
1:2, 2:0, 1:0, 1:0
Bravo Publikum B
:
Ivančna Gorica
1:1, 3:0, 5:1, 4:0
Ilirija 1911 A
:
Kolpa
2:3, 1:0, 4:0, 1:4
17. krog 07.05.11
Roltek Dob
:
Bravo Publikum B
1:2, 0:1, 1:3, 2:6
Slovan
:
Ilirija 1911 A
0:1, 0:3, 2:2, 0:4
Bela Krajina
:
Interblock B
2:0, 0:4, 0:3, 0:3
Ivančna Gorica
:
Arne Tabor 69
0:1, 2:3, 2:1, 0:1
Kolpa
:
Šmartno
2:0, 8:0, 5:3, 6:0
Olimpija Ljubljana B
:
FC Ljubljana
6:2, 6:0, 9:1, 4:0
16. krog 23.04.11
FC Ljubljana
:
Bela Krajina
0:6, 0:2, 0:0, 1:12
Interblock B
:
Kolpa
3:0, 2:1, 0:3, 0:2
Šmartno
:
Slovan
3:4, 0:5, 4:0, 2:8
Ilirija 1911 A
:
Ivančna Gorica
2:1, 1:0, 1:0, 3:3
Bravo Publikum B
:
Arne Tabor 69
2:0, 0:0, 6:1, 4:0
Roltek Dob
:
Olimpija Ljubljana B
3:3, 1:2, 1:1, 0:2
15. krog 16.04.11
Kolpa
:
FC Ljubljana
5:0, 16:0, 4:1, 4:0
Ivančna Gorica
:
Šmartno
3:1, 0:5, 3:0, 8:1
Bela Krajina
:
Roltek Dob
4:0, 2:0, 3:0, 1:5
Arne Tabor 69
:
Ilirija 1911 A
0:9, 1:0, 3:1, 0:1
Slovan
:
Interblock B
1:0, 0:3, 2:0, 0:7
Olimpija Ljubljana B
:
Bravo Publikum B
1:1, 0:5, 2:1, 0:2
14. krog 09.04.11
Interblock B
:
Ivančna Gorica
2:1, 4:1, 8:1, 1:1
Roltek Dob
:
Kolpa
1:2, 0:2, 2:3, 2:4
FC Ljubljana
:
Slovan
1:1, 1:5, 1:0, 2:0
Šmartno
:
Arne Tabor 69
1:3, 5:0, 2:6, 3:0
Olimpija Ljubljana B
:
Bela Krajina
3:1, 6:2, 0:4, 0:8
Bravo Publikum B
:
Ilirija 1911 A
3:1, 1:1, 6:1, 6:2
13. krog 02.04.11
Ivančna Gorica
:
FC Ljubljana
0:1, 2:1, 6:0, 3:2
Kolpa
:
Olimpija Ljubljana B
3:0, 1:0, 5:0, 3:5
Slovan
:
Roltek Dob
1:0, 0:1, 8:0, 0:3
Ilirija 1911 A
:
Šmartno
1:2, 8:0, 5:0, 1:4
Arne Tabor 69
:
Interblock B
0:4, 1:0, 0:2, 2:0
Bela Krajina
:
Bravo Publikum B
1:0, 3:5, 4:1, 1:0
12. krog 26.03.11
FC Ljubljana
:
Arne Tabor 69
0:1, 0:4, 1:0, 2:6
Interblock B
:
Ilirija 1911 A
2:1, 0:0, 1:3, 1:7
Olimpija Ljubljana B
:
Slovan
1:0, 1:0, 7:0, 0:1
Bela Krajina
:
Kolpa
0:1, 2:0, 4:1, 3:1
Bravo Publikum B
:
Šmartno
2:0, 9:0, 7:1, 1:3
Roltek Dob
:
Ivančna Gorica
3:1, 1:0, 6:1, 0:2
11. krog 13.11.10
Roltek Dob
:
Arne Tabor 69
6:1, 2:2, 4:3, 2:2
Bela Krajina
:
Slovan
2:0, 6:1, 6:0, 2:4
FC Ljubljana
:
Ilirija 1911 A
0:3, 2:2, 1:8, 2:4
Interblock B
:
Šmartno
5:0, 2:0, 2:3, 10:0
Kolpa
:
Bravo Publikum B
1:2, 1:3, 1:2, 0:1
Livar I. Gorica
:
Olimpija Ljubljana B
3:0, 1:4, 1:2, 2:4
10. krog 06.11.10
Livar I. Gorica
:
Bela Krajina
0:1, 4:2, 2:0, 0:0
Ilirija 1911 A
:
Roltek Dob
1:0, 6:0, 3:0, 3:0
Bravo Publikum B
:
Interblock B
1:0, 0:0, 1:1, 1:1
Šmartno
:
FC Ljubljana
2:2, 2:1, 0:1, 6:0
Arne Tabor 69
:
Olimpija Ljubljana B
1:0, 4:0, 3:5, 1:0
Slovan
:
Kolpa
4:1, 0:3, 2:0, 0:5
9. krog 23.10.10
Slovan
:
Bravo Publikum B
0:0, 0:6, 0:2, 0:5
Bela Krajina
:
Arne Tabor 69
3:0, 0:2, 3:2, 3:0
Olimpija Ljubljana B
:
Ilirija 1911 A
2:0, 1:1, 6:0, 3:0
Roltek Dob
:
Šmartno
4:0, 2:1, 14:1, 0:6
Kolpa
:
Livar I. Gorica
2:0, 5:2, 8:1, 2:1
FC Ljubljana
:
Interblock B
0:2, 0:4, 1:7, 1:6
8. krog 16.10.10
Ilirija 1911 A
:
Bela Krajina
6:1, 1:0, 6:1, 1:1
Šmartno
:
Olimpija Ljubljana B
1:1, 1:6, 0:0, 0:7
Livar I. Gorica
:
Slovan
1:2, 5:0, 2:0, 1:3
Arne Tabor 69
:
Kolpa
1:1, 1:6, 0:2, 0:2
Bravo Publikum B
:
FC Ljubljana
4:0, 5:0, 7:0, 5:0
Interblock B
:
Roltek Dob
0:0, 3:0, 4:0, 2:0
7. krog 09.10.10
Slovan
:
Arne Tabor 69
2:0, 0:7, 1:0, 1:3
Livar I. Gorica
:
Bravo Publikum B
0:4, 0:1, 0:5, 1:5
Bela Krajina
:
Šmartno
1:0, 6:1, 13:0, 2:5
Olimpija Ljubljana B
:
Interblock B
2:1, 0:2, 3:1, 0:3
Kolpa
:
Ilirija 1911 A
4:1, 2:2, 5:0, 2:1
Roltek Dob
:
FC Ljubljana
7:4, 3:0, 2:0, 3:0
6. krog 02.10.10
Ilirija 1911 A
:
Slovan
0:1, 9:1, 9:0, 1:1
FC Ljubljana
:
Olimpija Ljubljana B
0:3, 1:2, 1:7, 0:1
Arne Tabor 69
:
Livar I. Gorica
0:1, 1:1, 2:0, 0:0
Šmartno
:
Kolpa
1:2, 0:7, 1:1, 0:7
Interblock B
:
Bela Krajina
1:2, 3:1, 7:0, 2:1
Bravo Publikum B
:
Roltek Dob
0:0, 5:0, 4:0, 0:1
5. krog 25.09.10
Olimpija Ljubljana B
:
Roltek Dob
2:1, 0:0, 4:1, 1:4
Arne Tabor 69
:
Bravo Publikum B
0:5, 0:4, 0:6, 0:2
Livar I. Gorica
:
Ilirija 1911 A
1:1, 1:2, 1:0, 2:0
Kolpa
:
Interblock B
1:0, 1:1, 1:2, 1:5
Bela Krajina
:
FC Ljubljana
4:0, 7:0, 8:0, 2:0
Slovan
:
Šmartno
0:0, 1:0, 8:2, 1:6
4. krog 18.09.10
Bravo Publikum B
:
Olimpija Ljubljana B
0:2, 6:0, 5:0, 2:4
Roltek Dob
:
Bela Krajina
1:1, 1:1, 2:1, 0:2
Ilirija 1911 A
:
Arne Tabor 69
2:3, 1:1, 0:3, 2:0
Interblock B
:
Slovan
0:2, 4:0, 4:0, 3:2
FC Ljubljana
:
Kolpa
1:9, 0:3, 0:4, 1:3
Šmartno
:
Livar I. Gorica
1:2, 3:5, 2:1, 0:4
3. krog 11.09.10
Slovan
:
FC Ljubljana
2:1, 1:4, 3:0, 0:2
Bela Krajina
:
Olimpija Ljubljana B
2:0, 2:5, 3:1, 3:4
Ilirija 1911 A
:
Bravo Publikum B
0:2, 0:4, 0:1, 0:10
Livar I. Gorica
:
Interblock B
0:2, 1:5, 0:7, 0:3
Arne Tabor 69
:
Šmartno
0:3, 4:0, 3:0, 1:0
Kolpa
:
Roltek Dob
2:1, 2:0, 3:0, 0:3
2. krog 04.09.10
Olimpija Ljubljana B
:
Kolpa
1:2, 1:1, 0:5, 1:1
Bravo Publikum B
:
Bela Krajina
0:2, 9:0, 9:0, 2:1
Roltek Dob
:
Slovan
0:3, 2:0, 3:0, 1:3
Šmartno
:
Ilirija 1911 A
2:1, 0:6, 1:4, 0:7
Interblock B
:
Arne Tabor 69
2:0, 1:0, 4:0, 4:1
FC Ljubljana
:
Livar I. Gorica
3:0, 0:2, 0:0, 2:7
1. krog 28.08.10
Ilirija 1911 A
:
Interblock B
0:3, 2:2, 3:1, 1:5
Slovan
:
Olimpija Ljubljana B
0:4, 0:6, 0:3, 1:5
Livar I. Gorica
:
Roltek Dob
2:1, 1:1, 0:3, 0:3
Arne Tabor 69
:
FC Ljubljana
3:0, 3:0, 3:0, 3:0
Kolpa
:
Bela Krajina
2:1, 1:1, 10:0, 3:1
Šmartno
:
Bravo Publikum B
0:1, 0:8, 1:3, 0:8