offer 1:1 https://fakerolex.is. exact richardmillereplica is able to meet the requirements among engineering,sports as well as business. rolex swiss paneraiwatches.to has long been passionate about watchmaking talent. noobfactory,a perfect blend of comfort and fashion. normal fingers in making often is the components involved with best swiss https://it.wellreplicas.to/. all of the formative education gorgeous sewing and exquisite physical appearance often is the sign of best bestreplicawatchsite.org review. fine quantity of cheap aaa reallydiamond.com. japanese https://www.valentinoreplica.ru. rimowareplica have been a landmark of the industry since its founding.

Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
Mlajši dečki U-12 skupina 1
LESTVICA 22. krog 08.06.19
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
Olimpija Ljubljana
20
18
0
2
127:14
54
2.
Bravo Publikum
20
15
1
4
100:43
46
3.
Arne Tabor 69
20
12
5
3
60:28
41
4.
Slovan A
19
13
1
5
68:28
40
5.
Brinje Grosuplje
20
11
1
8
43:42
34
6.
Bartog Trebnje
20
9
2
9
36:50
29
7.
Dren Vrhnika Črni
20
9
0
11
45:57
27
8.
NK Kalcer Radomlje
20
5
3
12
41:66
18
9.
Dolomiti Dragomer
20
6
0
14
48:76
18
10.
NK Interblock
20
2
2
16
24:90
8
11.
Svoboda Ljubljana
19
1
1
17
14:112
4
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
22. krog 08.06.19
Svoboda Ljubljana
:
NK Interblock
0 : 7 (0 : 2)
Brinje Grosuplje
:
Bravo Publikum
1 : 3 (0 : 1)
Bartog Trebnje
:
Slovan A
2 : 1 (2 : 1)
NK Kalcer Radomlje
:
Dren Vrhnika Črni
3 : 0 (0 : 0)
Dolomiti Dragomer
:
Arne Tabor 69
0 : 0 (0 : 0)
Dolomiti Dragomer
:
Arne Tabor 69
0 : 4 (0 : 2)
21. krog 01.06.19
NK Interblock
:
Bartog Trebnje
0 : 0 (0 : 0)
Slovan A
:
Dolomiti Dragomer
6 : 1 (6 : 1)
Arne Tabor 69
:
Olimpija Ljubljana
0 : 1 (0 : 1)
NK Kalcer Radomlje
:
Bravo Publikum
1 : 6 (0 : 2)
Dren Vrhnika Črni
:
Svoboda Ljubljana
8 : 0 (2 : 0)
20. krog 25.05.19
Bartog Trebnje
:
Dren Vrhnika Črni
1 : 3 (0 : 2)
Bravo Publikum
:
Svoboda Ljubljana
12 : 0 (5 : 0)
Dolomiti Dragomer
:
NK Interblock
8 : 0 (4 : 0)
Olimpija Ljubljana
:
Slovan A
3 : 2 (2 : 1)
NK Kalcer Radomlje
:
Brinje Grosuplje
1 : 3 (0 : 0)
19. krog 18.05.19
Bravo Publikum
:
Bartog Trebnje
8 : 1 (4 : 0)
NK Kalcer Radomlje
:
Svoboda Ljubljana
7 : 0 (2 : 0)
Arne Tabor 69
:
Brinje Grosuplje
1 : 1 (0 : 0)
Dren Vrhnika Črni
:
Dolomiti Dragomer
0 : 4 (0 : 1)
NK Interblock
:
Olimpija Ljubljana
1 : 6 (0 : 0)
18. krog 11.05.19
Arne Tabor 69
:
Slovan A
3 : 0 (0 : 0)
Dolomiti Dragomer
:
Bravo Publikum
3 : 4 (0 : 2)
Olimpija Ljubljana
:
Dren Vrhnika Črni
5 : 0 (5 : 0)
Bartog Trebnje
:
NK Kalcer Radomlje
2 : 0 (2 : 0)
Brinje Grosuplje
:
Svoboda Ljubljana
3 : 0 (1 : 0)
17. krog 27.04.19
NK Interblock
:
Arne Tabor 69
0 : 3 (0 : 2)
NK Kalcer Radomlje
:
Dolomiti Dragomer
3 : 2 (3 : 0)
Svoboda Ljubljana
:
Bartog Trebnje
0 : 5 (0 : 3)
Bravo Publikum
:
Olimpija Ljubljana
5 : 4 (2 : 3)
Slovan A
:
Brinje Grosuplje
2 : 0 (1 : 0)
16. krog 20.04.19
Arne Tabor 69
:
Dren Vrhnika Črni
4 : 0 (2 : 0)
Olimpija Ljubljana
:
NK Kalcer Radomlje
6 : 0 (6 : 0)
Dolomiti Dragomer
:
Svoboda Ljubljana
4 : 0 (2 : 0)
Brinje Grosuplje
:
Bartog Trebnje
0 : 3 (0 : 2)
Slovan A
:
NK Interblock
6 : 0 (2 : 0)
15. krog 13.04.19
Bravo Publikum
:
Arne Tabor 69
3 : 3 (1 : 0)
Svoboda Ljubljana
:
Olimpija Ljubljana
0 : 6 (0 : 4)
Bartog Trebnje
:
Dolomiti Dragomer
4 : 3 (2 : 0)
NK Interblock
:
Brinje Grosuplje
1 : 3 (0 : 2)
Slovan A
:
Dren Vrhnika Črni
4 : 1 (1 : 0)
14. krog 06.04.19
Olimpija Ljubljana
:
Bartog Trebnje
0 : 0 (0 : 0)
Olimpija Ljubljana
:
Bartog Trebnje
5 : 0 (1 : 0)
Brinje Grosuplje
:
Dolomiti Dragomer
3 : 4 (3 : 2)
Slovan A
:
Bravo Publikum
4 : 2 (2 : 2)
Arne Tabor 69
:
NK Kalcer Radomlje
2 : 1 (0 : 0)
NK Interblock
:
Dren Vrhnika Črni
1 : 2 (0 : 1)
12. krog 30.03.19
Brinje Grosuplje
:
Olimpija Ljubljana
1 : 3 (1 : 1)
Arne Tabor 69
:
Bartog Trebnje
3 : 0 (1 : 0)
Dren Vrhnika Črni
:
Bravo Publikum
0 : 5 (0 : 3)
NK Interblock
:
NK Kalcer Radomlje
1 : 1 (1 : 0)
13. krog 30.03.19
Dren Vrhnika Črni
:
Brinje Grosuplje
1 : 2 (0 : 0)
NK Kalcer Radomlje
:
Slovan A
2 : 3 (0 : 1)
Svoboda Ljubljana
:
Arne Tabor 69
0 : 3 (0 : 2)
Bravo Publikum
:
NK Interblock
5 : 0 (3 : 0)
Dolomiti Dragomer
:
Olimpija Ljubljana
1 : 5 (1 : 5)
11. krog 10.11.18
Dren Vrhnika Črni
:
NK Kalcer Radomlje
8 : 4 (2 : 2)
NK Interblock
:
Svoboda Ljubljana
1 : 5 (0 : 2)
Arne Tabor 69
:
Dolomiti Dragomer
6 : 1 (3 : 0)
Slovan A
:
Bartog Trebnje
1 : 2 (0 : 1)
Bravo Publikum
:
Brinje Grosuplje
4 : 0 (3 : 0)
10. krog 27.10.18
Olimpija Ljubljana
:
Arne Tabor 69
8 : 0 (2 : 0)
Bravo Publikum
:
NK Kalcer Radomlje
6 : 2 (3 : 1)
Bartog Trebnje
:
NK Interblock
4 : 1 (2 : 0)
Svoboda Ljubljana
:
Dren Vrhnika Črni
0 : 5 (0 : 3)
Dolomiti Dragomer
:
Slovan A
1 : 4 (0 : 4)
9. krog 20.10.18
Slovan A
:
Olimpija Ljubljana
1 : 3 (1 : 3)
Svoboda Ljubljana
:
Bravo Publikum
0 : 5 (0 : 5)
NK Interblock
:
Dolomiti Dragomer
5 : 3 (2 : 1)
Dren Vrhnika Črni
:
Bartog Trebnje
3 : 0 (0 : 0)
Brinje Grosuplje
:
NK Kalcer Radomlje
1 : 0 (1 : 0)
8. krog 13.10.18
Bartog Trebnje
:
Bravo Publikum
2 : 6 (1 : 4)
Brinje Grosuplje
:
Arne Tabor 69
1 : 3 (0 : 0)
Svoboda Ljubljana
:
NK Kalcer Radomlje
3 : 3 (2 : 3)
Olimpija Ljubljana
:
NK Interblock
9 : 0 (4 : 0)
Dolomiti Dragomer
:
Dren Vrhnika Črni
0 : 2 (0 : 1)
7. krog 06.10.18
Slovan A
:
Arne Tabor 69
1 : 1 (1 : 0)
Svoboda Ljubljana
:
Brinje Grosuplje
2 : 5 (2 : 5)
Bravo Publikum
:
Dolomiti Dragomer
7 : 0 (4 : 0)
NK Kalcer Radomlje
:
Bartog Trebnje
2 : 1 (1 : 1)
Dren Vrhnika Črni
:
Olimpija Ljubljana
0 : 6 (0 : 4)
6. krog 29.09.18
Olimpija Ljubljana
:
Bravo Publikum
8 : 0 (5 : 0)
Brinje Grosuplje
:
Slovan A
0 : 4 (0 : 2)
Dolomiti Dragomer
:
NK Kalcer Radomlje
3 : 1 (1 : 1)
Arne Tabor 69
:
NK Interblock
7 : 0 (4 : 0)
Bartog Trebnje
:
Svoboda Ljubljana
3 : 0 (2 : 0)
5. krog 22.09.18
NK Kalcer Radomlje
:
Olimpija Ljubljana
0 : 7 (0 : 4)
Dren Vrhnika Črni
:
Arne Tabor 69
3 : 1 (2 : 0)
Bartog Trebnje
:
Brinje Grosuplje
1 : 2 (0 : 1)
NK Interblock
:
Slovan A
1 : 5 (0 : 3)
Svoboda Ljubljana
:
Dolomiti Dragomer
1 : 4 (1 : 1)
4. krog 15.09.18
Arne Tabor 69
:
Bravo Publikum
5 : 4 (5 : 4)
Dolomiti Dragomer
:
Bartog Trebnje
3 : 4 (2 : 2)
Dren Vrhnika Črni
:
Slovan A
1 : 7 (1 : 3)
Olimpija Ljubljana
:
Svoboda Ljubljana
19 : 0 (8 : 0)
Brinje Grosuplje
:
NK Interblock
5 : 0 (5 : 0)
3. krog 08.09.18
Bartog Trebnje
:
Olimpija Ljubljana
0 : 8 (0 : 3)
NK Kalcer Radomlje
:
Arne Tabor 69
2 : 2 (0 : 2)
Dolomiti Dragomer
:
Brinje Grosuplje
3 : 4 (0 : 4)
Dren Vrhnika Črni
:
NK Interblock
2 : 1 (1 : 1)
Bravo Publikum
:
Slovan A
3 : 7 (3 : 7)
2. krog 01.09.18
NK Interblock
:
Bravo Publikum
0 : 8 (0 : 5)
Olimpija Ljubljana
:
Dolomiti Dragomer
13 : 0 (8 : 0)
Slovan A
:
NK Kalcer Radomlje
6 : 0 (2 : 0)
Arne Tabor 69
:
Svoboda Ljubljana
8 : 1 (4 : 0)
Brinje Grosuplje
:
Dren Vrhnika Črni
5 : 4 (2 : 4)
1. krog 25.08.18
NK Kalcer Radomlje
:
NK Interblock
8 : 4 (4 : 0)
Bravo Publikum
:
Dren Vrhnika Črni
4 : 2 (2 : 1)
Bartog Trebnje
:
Arne Tabor 69
1 : 1 (0 : 1)
Olimpija Ljubljana
:
Brinje Grosuplje
2 : 3 (1 : 2)
Svoboda Ljubljana
:
Slovan A
2 : 4 (2 : 4)

REZULTATI TEKEM