Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mlajši dečki U-12 skupina 1
LESTVICA 20. krog 25.05.19
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
Slovan A
3
3
0
0
20:4
9
2.
Brinje Grosuplje
3
3
0
0
14:7
9
3.
Arne Tabor 69
4
2
2
0
16:8
8
4.
Bartog Trebnje
4
2
1
1
11:8
7
5.
Olimpija Ljubljana
2
2
0
0
32:0
6
6.
Dren Vrhnika Črni
4
2
0
2
10:14
6
7.
NK Kalcer Radomlje
3
1
1
1
4:9
4
8.
Bravo Publikum
3
0
1
2
7:12
1
9.
Extrem
3
0
1
2
2:7
1
10.
Interblock
3
0
1
2
1:7
1
11.
Svoboda Ljubljana
3
0
1
2
1:27
1
12.
Dolomiti Dragomer
3
0
0
3
6:21
0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
20. krog 25.05.19
Bartog Trebnje
:
Dren Vrhnika Črni
1 : 3 (0 : 2)
4. krog 15.09.18
Dren Vrhnika Črni
:
Slovan A
1 : 7 (1 : 3)
Olimpija Ljubljana
:
Svoboda Ljubljana
19 : 0 (8 : 0)
Brinje Grosuplje
:
Interblock
5 : 0 (5 : 0)
Arne Tabor 69
:
Bravo Publikum
5 : 4 (5 : 4)
Dolomiti Dragomer
:
Bartog Trebnje
3 : 4 (2 : 2)
Extrem
:
NK Kalcer Radomlje
1 : 2 (1 : 0)
3. krog 08.09.18
Dren Vrhnika Črni
:
Interblock
2 : 1 (1 : 1)
Bravo Publikum
:
Slovan A
3 : 7 (3 : 7)
Svoboda Ljubljana
:
Extrem
0 : 0 (0 : 0)
NK Kalcer Radomlje
:
Arne Tabor 69
2 : 2 (0 : 2)
Dolomiti Dragomer
:
Brinje Grosuplje
3 : 4 (0 : 4)
2. krog 01.09.18
Brinje Grosuplje
:
Dren Vrhnika Črni
5 : 4 (2 : 4)
Extrem
:
Bartog Trebnje
1 : 5 (1 : 0)
Arne Tabor 69
:
Svoboda Ljubljana
8 : 1 (4 : 0)
Slovan A
:
NK Kalcer Radomlje
6 : 0 (2 : 0)
Olimpija Ljubljana
:
Dolomiti Dragomer
13 : 0 (8 : 0)
Interblock
:
Bravo Publikum
0 : 0 (0 : 0)
1. krog 25.08.18
Bartog Trebnje
:
Arne Tabor 69
1 : 1 (0 : 1)

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4