Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
2. liga mlajši dečki
LESTVICA 4. krog 15.09.18
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
Brinje Grosuplje B
4
4
0
0
17:4
12
2.
Rudar Trbovlje
4
4
0
0
13:4
12
3.
Termit Moravče
4
3
0
1
8:7
9
4.
Ivančna Gorica A
4
2
2
0
10:5
8
5.
Zagorje
4
2
1
1
12:9
7
6.
Arne Tabor 69
4
2
0
2
11:4
6
7.
Bravo Publikum B
4
2
0
2
11:12
6
8.
Jevnica
4
1
1
2
7:8
4
9.
Mirna
4
1
0
3
5:10
3
10.
Bela krajina 2016
4
1
0
3
7:13
3
11.
Roltek Dob
4
0
0
4
6:14
0
12.
Dolomiti
4
0
0
4
2:19
0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
4. krog 15.09.18
Rudar Trbovlje
:
Bela krajina 2016
5 : 1 (2 : 1)
Brinje Grosuplje B
:
Jevnica
2 : 1 (1 : 0)
Bravo Publikum B
:
Roltek Dob
6 : 2 (1 : 0)
Termit Moravče
:
Arne Tabor 69
1 : 0 (1 : 0)
Dolomiti
:
Mirna
0 : 3 (0 : 3)
Ivančna Gorica A
:
Zagorje
1 : 1 (1 : 1)
3. krog 08.09.18
Jevnica
:
Rudar Trbovlje
0 : 2 (0 : 1)
Bela krajina 2016
:
Termit Moravče
2 : 3 (1 : 1)
Bravo Publikum B
:
Dolomiti
2 : 1 (0 : 0)
Roltek Dob
:
Brinje Grosuplje B
2 : 3 (1 : 2)
Zagorje
:
Mirna
3 : 1 (1 : 1)
Arne Tabor 69
:
Ivančna Gorica A
2 : 3 (0 : 2)
2. krog 01.09.18
Ivančna Gorica A
:
Bela krajina 2016
4 : 0 (1 : 0)
Mirna
:
Arne Tabor 69
0 : 3 (0 : 1)
Dolomiti
:
Zagorje
1 : 8 (0 : 5)
Termit Moravče
:
Jevnica
2 : 4 (0 : 1)
Rudar Trbovlje
:
Roltek Dob
3 : 1 (2 : 0)
Brinje Grosuplje B
:
Bravo Publikum B
6 : 1 (3 : 0)
1. krog 25.08.18
Bravo Publikum B
:
Rudar Trbovlje
2 : 3 (1 : 0)
Brinje Grosuplje B
:
Dolomiti Dragomer
6 : 0 (5 : 0)
Jevnica
:
Ivančna Gorica A
2 : 2 (0 : 0)
Arne Tabor 69
:
Zagorje
6 : 0 (3 : 0)
Roltek Dob
:
Termit Moravče
1 : 2 (1 : 0)
Bela krajina 2016
:
Mirna
4 : 1 (4 : 1)

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4