Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
1. liga mlajši dečki
LESTVICA 4. krog 15.09.18
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
Bravo Publikum
4
4
0
0
20:3
12
2.
Brinje Grosuplje
4
3
1
0
13:2
10
3.
NK Olimpija Ljubljana
4
3
1
0
11:1
10
4.
Ilirija ExtraLux A
4
3
0
1
15:8
9
5.
Ihan Domžale
4
2
0
2
13:5
6
6.
Dren Vrhnika U13 Črni
4
1
2
1
3:8
5
7.
Krka A
4
1
1
2
9:11
4
8.
Kalcer Radomlje
3
1
0
2
6:7
3
9.
Slovan
3
1
0
2
6:8
3
10.
Kolpa
4
1
0
3
4:22
3
11.
Domžale A
4
0
1
3
2:16
1
12.
Interblock
4
0
0
4
5:16
0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
4. krog 15.09.18
Bravo Publikum
:
Domžale A
4 : 1 (2 : 0)
NK Olimpija Ljubljana
:
Brinje Grosuplje
1 : 1 (0 : 0)
Ilirija ExtraLux A
:
Ihan Domžale
3 : 0 (1 : 0)
Kolpa
:
Interblock
3 : 2 (2 : 2)
Dren Vrhnika U13 Črni
:
Krka A
1 : 1 (1 : 0)
3. krog 08.09.18
Ihan Domžale
:
NK Olimpija Ljubljana
0 : 1 (0 : 1)
Bravo Publikum
:
Kalcer Radomlje
5 : 2 (1 : 1)
Brinje Grosuplje
:
Kolpa
4 : 0 (3 : 0)
Interblock
:
Slovan
3 : 4 (1 : 1)
Krka A
:
Ilirija ExtraLux A
2 : 6 (0 : 3)
Domžale A
:
Dren Vrhnika U13 Črni
0 : 0 (0 : 0)
2. krog 01.09.18
Kalcer Radomlje
:
Interblock
3 : 0 (2 : 0)
Slovan
:
Brinje Grosuplje
1 : 2 (0 : 0)
Ilirija ExtraLux A
:
Domžale A
6 : 1 (3 : 0)
Kolpa
:
Ihan Domžale
0 : 10 (0 : 3)
NK Olimpija Ljubljana
:
Krka A
3 : 0 (2 : 0)
Dren Vrhnika U13 Črni
:
Bravo Publikum
0 : 6 (0 : 3)
1. krog 25.08.18
Domžale A
:
NK Olimpija Ljubljana
0 : 6 (0 : 2)
Ihan Domžale
:
Slovan
3 : 1 (1 : 0)
Bravo Publikum
:
Ilirija ExtraLux A
5 : 0 (4 : 0)
Krka A
:
Kolpa
6 : 1 (3 : 1)
Kalcer Radomlje
:
Dren Vrhnika U13 Črni
1 : 2 (0 : 1)
Interblock
:
Brinje Grosuplje
0 : 6 (0 : 5)

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4