Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px    Prigo, d.o.o.
TEKMOVANJA
LESTVICA 18. krog 18.05.24
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
16
15
1
0
79:12
46
2.
16
11
2
3
78:17
35
3.
15
11
0
4
47:16
33
4.
16
10
0
6
42:44
30
5.
17
8
2
7
35:30
26
6.
17
8
2
7
30:32
26
7.
15
8
0
7
36:59
24
8.
16
6
2
8
19:52
20
9.
15
6
0
9
36:37
18
10.
17
6
0
11
37:42
18
11.
17
4
1
12
27:50
13
12.
17
3
2
12
25:68
11
13.
16
3
0
13
16:48
9
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
18. krog 18.05.24
NK TREBNJE
:
slovan
0 : 4 (0 : 1)
Svoboda Ljubljana
:
NK Brinje Grosuplje B
2 : 2 (2 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Črnuče
14 : 1 (6 : 0)
NK Zagorje
:
Termit Moravče
2 : 3 (0 : 2)
Dolomiti
:
Vrhnika
2 : 2 (2 : 1)
17. krog 11.05.24
Črnuče
:
Dolomiti
1 : 3 (1 : 1)
slovan
:
Svoboda Ljubljana
7 : 2 (2 : 0)
Vrhnika
:
NK Zagorje
4 : 0 (3 : 0)
NK Brinje Grosuplje B
:
Bela krajina
12 : 0 (6 : 0)
Termit Moravče
:
Svoboda Kisovec
1 : 2 (1 : 1)
16. krog 04.05.24
Bela krajina
:
slovan
0 : 4 (0 : 3)
Dolomiti
:
Svoboda Kisovec
2 : 6 (1 : 4)
Vrhnika
:
Termit Moravče
3 : 2 (0 : 1)
NK TREBNJE
:
NK Šmartno Infostyle
1 : 0 (0 : 0)
Svoboda Ljubljana
:
NK Anton Kamnik
2 : 3 (0 : 3)
15. krog 20.04.24
Črnuče
:
Vrhnika
1 : 1 (0 : 0)
NK Anton Kamnik
:
Bela krajina
1 : 3 (1 : 1)
slovan
:
NK Brinje Grosuplje B
1 : 0 (0 : 0)
NK Šmartno Infostyle
:
Svoboda Ljubljana
1 : 2 (1 : 1)
Svoboda Kisovec
:
NK Zagorje
0 : 1 (0 : 0)
Termit Moravče
:
Dolomiti
2 : 2 (1 : 0)
14. krog 13.04.24
NK Brinje Grosuplje B
:
NK Anton Kamnik
15 : 0 (3 : 0)
Svoboda Ljubljana
:
NK TREBNJE
1 : 3 (1 : 2)
NK Zagorje
:
Dolomiti
3 : 2 (2 : 1)
Bela krajina
:
NK Šmartno Infostyle
5 : 2 (3 : 2)
Črnuče
:
Termit Moravče
2 : 1 (0 : 0)
Vrhnika
:
Svoboda Kisovec
0 : 1 (0 : 0)
13. krog 06.04.24
NK Brinje Grosuplje B
:
Dolomiti
13 : 1 (7 : 0)
NK Anton Kamnik
:
Vrhnika
3 : 1 (1 : 0)
NK TREBNJE
:
Črnuče
5 : 0 (1 : 0)
Bela krajina
:
Svoboda Kisovec
3 : 0 (2 : 0)
Termit Moravče
:
NK Šmartno Infostyle
2 : 3 (1 : 2)
NK Zagorje
:
Svoboda Ljubljana
1 : 5 (1 : 1)
12. krog 30.03.24
Črnuče
:
slovan
0 : 6 (0 : 3)
Vrhnika
:
Termit Moravče
5 : 2 (3 : 1)
Dolomiti
:
NK Anton Kamnik
1 : 4 (1 : 2)
NK Šmartno Infostyle
:
NK TREBNJE
0 : 1 (0 : 1)
Svoboda Ljubljana
:
Bela krajina
1 : 3 (0 : 0)
Svoboda Kisovec
:
NK Brinje Grosuplje B
1 : 2 (0 : 1)
11. krog 23.03.24
slovan
:
NK Šmartno Infostyle
4 : 3 (3 : 1)
NK TREBNJE
:
Vrhnika
6 : 0 (2 : 0)
NK Brinje Grosuplje B
:
Svoboda Ljubljana
3 : 1 (1 : 1)
Bela krajina
:
NK Zagorje
3 : 0 (1 : 0)
Termit Moravče
:
Dolomiti
2 : 3 (1 : 1)
NK Anton Kamnik
:
Svoboda Kisovec
2 : 1 (1 : 1)
10. krog 11.11.23
Svoboda Ljubljana
:
NK Anton Kamnik
1 : 2 (1 : 1)
Svoboda Kisovec
:
Termit Moravče
3 : 4 (2 : 2)
NK Zagorje
:
NK Brinje Grosuplje
0 : 3 (0 : 0)
Dolomiti
:
NK TREBNJE
0 : 7 (0 : 5)
Vrhnika
:
slovan
0 : 4 (0 : 3)
NK Šmartno Infostyle
:
Črnuče
4 : 0 (2 : 0)
9. krog 04.11.23
slovan
:
Dolomiti
8 : 1 (3 : 0)
Črnuče
:
Vrhnika
3 : 2 (0 : 2)
Termit Moravče
:
Svoboda Ljubljana
0 : 1 (0 : 1)
NK Brinje Grosuplje
:
Bela krajina
4 : 3 (1 : 3)
NK TREBNJE
:
Svoboda Kisovec
6 : 1 (2 : 0)
NK Anton Kamnik
:
NK Zagorje
4 : 3 (3 : 1)
8. krog 21.10.23
Bela krajina
:
NK Anton Kamnik
5 : 3 (3 : 1)
Svoboda Kisovec
:
slovan
2 : 3 (0 : 0)
Vrhnika
:
NK Šmartno Infostyle
3 : 1 (2 : 1)
Svoboda Ljubljana
:
NK TREBNJE
2 : 1 (1 : 0)
NK Zagorje
:
Termit Moravče
1 : 2 (1 : 2)
Dolomiti
:
Črnuče
2 : 3 (2 : 0)
7. krog 14.10.23
NK Anton Kamnik
:
NK Brinje Grosuplje
0 : 5 (0 : 5)
NK Šmartno Infostyle
:
Dolomiti
0 : 3 (0 : 0)
slovan
:
Svoboda Ljubljana
4 : 0 (2 : 0)
Črnuče
:
Svoboda Kisovec
5 : 0 (2 : 0)
NK TREBNJE
:
NK Zagorje
2 : 1 (2 : 0)
Termit Moravče
:
Bela krajina
0 : 3 (0 : 0)
6. krog 07.10.23
NK Brinje Grosuplje
:
Termit Moravče
6 : 0 (2 : 0)
Svoboda Ljubljana
:
Črnuče
1 : 1 (1 : 0)
NK Zagorje
:
slovan
0 : 7 (0 : 3)
Bela krajina
:
NK TREBNJE
0 : 6 (0 : 5)
Svoboda Kisovec
:
NK Šmartno Infostyle
2 : 4 (0 : 3)
Dolomiti
:
Vrhnika
0 : 5 (0 : 2)
5. krog 30.09.23
NK Šmartno Infostyle
:
Svoboda Ljubljana
1 : 3 (1 : 2)
slovan
:
Bela krajina
8 : 1 (6 : 0)
Termit Moravče
:
NK Anton Kamnik
5 : 2 (2 : 1)
NK TREBNJE
:
NK Brinje Grosuplje
3 : 0 ()
Črnuče
:
NK Zagorje
1 : 0 (1 : 0)
Vrhnika
:
Svoboda Kisovec
4 : 0 (3 : 0)
4. krog 23.09.23
Bela krajina
:
Črnuče
3 : 0 (1 : 0)
NK Anton Kamnik
:
NK TREBNJE
4 : 2 (1 : 2)
NK Brinje Grosuplje
:
slovan
1 : 1 (0 : 0)
NK Zagorje
:
NK Šmartno Infostyle
0 : 7 (0 : 1)
Svoboda Ljubljana
:
Vrhnika
1 : 0 (0 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Dolomiti
3 : 1 (2 : 0)
3. krog 16.09.23
NK Šmartno Infostyle
:
Bela krajina
1 : 7 (0 : 4)
Vrhnika
:
NK Zagorje
3 : 0 (1 : 0)
Dolomiti
:
Svoboda Ljubljana
0 : 2 (0 : 1)
NK TREBNJE
:
Termit Moravče
4 : 1 (2 : 0)
Črnuče
:
NK Brinje Grosuplje
0 : 8 (0 : 5)
slovan
:
NK Anton Kamnik
9 : 2 (6 : 1)
2. krog 09.09.23
Termit Moravče
:
slovan
0 : 7 (0 : 6)
NK Brinje Grosuplje
:
NK Šmartno Infostyle
0 : 3 ()
NK Anton Kamnik
:
Črnuče
2 : 0 (1 : 0)
NK Zagorje
:
Dolomiti
4 : 1 (1 : 0)
Svoboda Ljubljana
:
Svoboda Kisovec
3 : 0 (1 : 0)
Bela krajina
:
Vrhnika
0 : 1 (0 : 1)
1. krog 02.09.23
slovan
:
NK TREBNJE
2 : 0 (1 : 0)
NK Šmartno Infostyle
:
NK Anton Kamnik
6 : 4 (3 : 1)
Dolomiti
:
Bela krajina
1 : 3 (0 : 1)
Vrhnika
:
NK Brinje Grosuplje
1 : 4 (1 : 2)
Črnuče
:
Termit Moravče
1 : 0 (1 : 0)
Svoboda Kisovec
:
NK Zagorje
1 : 0 (1 : 0)