Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px     image002  Mercator
TEKMOVANJA
Mlajši dečki 1. liga
LESTVICA 20. krog 11.06.22
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
Liga za prvaka
1.
Domžale
19
16
3
0
90:5
51
2.
Bravo
19
11
6
2
57:18
39
3.
Ilirija ExtraLux
19
12
3
4
52:17
39
4.
Ihan Domžale
19
9
2
8
37:33
29
5.
NK Krka
18
9
2
7
43:44
29
6.
Slovan A
19
9
2
8
39:59
29
7.
NK Olimpija Ljubljana
18
7
6
5
33:26
27
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
Liga za izpad
1.
Rudar Trbovlje
19
9
1
9
30:40
28
2.
Brinje Grosuplje
19
5
8
6
22:22
23
3.
NK Kalcer Radomlje rumeni
19
6
4
9
30:41
22
4.
ATET Dren Vrhnika A
19
5
4
10
23:33
19
5.
Arne Tabor 69
19
3
4
12
18:45
13
6.
NK IB 1975 Ljubljana
19
4
1
14
17:67
13
7.
Ivančna Gorica A
19
2
4
13
14:55
10
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
20. krog 11.06.22
Ivančna Gorica A
:
Rudar Trbovlje
1 : 5 (0 : 1)
NK IB 1975 Ljubljana
:
NK Kalcer Radomlje rumeni
2 : 4 (0 : 2)
Arne Tabor 69
:
Brinje Grosuplje
2 : 2 (2 : 1)
Ihan Domžale
:
Ilirija ExtraLux
1 : 2 (1 : 1)
NK Krka
:
Bravo
1 : 2 (1 : 1)
NK Olimpija Ljubljana
:
Domžale
0 : 6 (0 : 1)
19. krog 04.06.22
Brinje Grosuplje
:
NK IB 1975 Ljubljana
4 : 0 (0 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Arne Tabor 69
3 : 1 (2 : 1)
Bravo
:
Ihan Domžale
2 : 2 (1 : 0)
Domžale
:
NK Krka
3 : 2 (1 : 1)
NK Kalcer Radomlje rumeni
:
ATET Dren Vrhnika A
0 : 2 (0 : 0)
Ilirija ExtraLux
:
Slovan A
3 : 1 (0 : 0)
18. krog 28.05.22
ATET Dren Vrhnika A
:
Brinje Grosuplje
1 : 1 (0 : 0)
NK IB 1975 Ljubljana
:
Rudar Trbovlje
2 : 1 (1 : 0)
Slovan A
:
Bravo
1 : 1 (0 : 0)
Arne Tabor 69
:
Ivančna Gorica A
3 : 1 (1 : 0)
Ihan Domžale
:
Domžale
0 : 4 (0 : 2)
17. krog 21.05.22
Brinje Grosuplje
:
NK Kalcer Radomlje rumeni
1 : 2 (1 : 1)
Ivančna Gorica A
:
NK IB 1975 Ljubljana
0 : 1 (0 : 0)
Bravo
:
Ilirija ExtraLux
0 : 3 (0 : 2)
Domžale
:
Slovan A
3 : 1 (1 : 1)
NK Olimpija Ljubljana
:
Ihan Domžale
1 : 1 (1 : 0)
Rudar Trbovlje
:
ATET Dren Vrhnika A
3 : 0 (0 : 0)
16. krog 14.05.22
ATET Dren Vrhnika A
:
Ivančna Gorica A
2 : 2 (1 : 1)
Ilirija ExtraLux
:
Domžale
1 : 2 (0 : 1)
NK IB 1975 Ljubljana
:
Arne Tabor 69
1 : 1 (1 : 1)
NK Kalcer Radomlje rumeni
:
Rudar Trbovlje
0 : 2 (0 : 1)
Ihan Domžale
:
NK Krka
2 : 3 (2 : 2)
Slovan A
:
NK Olimpija Ljubljana
2 : 4 (2 : 4)
15. krog 07.05.22
NK Krka
:
Slovan A
5 : 1 (1 : 0)
Ivančna Gorica A
:
NK Kalcer Radomlje rumeni
3 : 3 (2 : 2)
Rudar Trbovlje
:
Brinje Grosuplje
1 : 2 (1 : 2)
NK Olimpija Ljubljana
:
Ilirija ExtraLux
4 : 3 (0 : 2)
Arne Tabor 69
:
ATET Dren Vrhnika A
1 : 0 (1 : 0)
Domžale
:
Bravo
5 : 0 (3 : 0)
14. krog 23.04.22
ATET Dren Vrhnika A
:
NK IB 1975 Ljubljana
5 : 0 (1 : 0)
Slovan A
:
Ihan Domžale
1 : 3 (0 : 1)
Brinje Grosuplje
:
Ivančna Gorica A
0 : 1 (0 : 1)
Ilirija ExtraLux
:
NK Krka
2 : 0 (1 : 0)
Bravo
:
NK Olimpija Ljubljana
2 : 1 (1 : 0)
NK Kalcer Radomlje rumeni
:
Arne Tabor 69
1 : 0 (0 : 0)
13. krog 16.04.22
NK Krka
:
NK IB 1975 Ljubljana
1 : 0 (0 : 0)
Ilirija ExtraLux
:
ATET Dren Vrhnika A
3 : 0 ()
Rudar Trbovlje
:
Ihan Domžale
1 : 5 (0 : 2)
Bravo
:
NK Olimpija Ljubljana
1 : 1 (0 : 1)
Brinje Grosuplje
:
Domžale
0 : 0 (0 : 0)
Ivančna Gorica A
:
Arne Tabor 69
0 : 0 (0 : 0)
NK Kalcer Radomlje rumeni
:
Slovan A
0 : 2 (0 : 2)
12. krog 09.04.22
Ihan Domžale
:
Ilirija ExtraLux
3 : 2 (0 : 1)
NK IB 1975 Ljubljana
:
NK Kalcer Radomlje rumeni
1 : 3 (0 : 2)
ATET Dren Vrhnika A
:
Brinje Grosuplje
0 : 0 (0 : 0)
NK Olimpija Ljubljana
:
Rudar Trbovlje
5 : 0 (3 : 0)
Slovan A
:
Ivančna Gorica A
2 : 1 (1 : 1)
Arne Tabor 69
:
Bravo
0 : 2 (0 : 2)
Domžale
:
NK Krka
8 : 0 (3 : 0)
11. krog 02.04.22
NK Krka
:
ATET Dren Vrhnika A
1 : 1 (0 : 0)
Bravo
:
Slovan A
12 : 0 (4 : 0)
NK Kalcer Radomlje rumeni
:
NK DOMŽALE
0 : 5 (0 : 2)
Ilirija ExtraLux
:
Rudar Trbovlje
5 : 0 (2 : 0)
Arne Tabor 69
:
NK Olimpija Ljubljana
0 : 2 (0 : 1)
Brinje Grosuplje
:
Ihan Domžale
1 : 3 (0 : 0)
Ivančna Gorica A
:
NK IB 1975 Ljubljana
1 : 2 (1 : 2)
10. krog 06.11.21
NK DOMŽALE
:
Ivančna Gorica A
9 : 0 (5 : 0)
Ihan Domžale
:
NK Krka
3 : 4 (2 : 1)
NK Olimpija Ljubljana
:
Ilirija ExtraLux
0 : 0 (0 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Brinje Grosuplje
0 : 0 (0 : 0)
Slovan A
:
Arne Tabor 69
2 : 1 (2 : 0)
NK IB 1975 Ljubljana
:
Bravo
0 : 11 (0 : 5)
ATET Dren Vrhnika A
:
NK Kalcer Radomlje rumeni
4 : 1 (1 : 1)
9. krog 23.10.21
NK Kalcer Radomlje rumeni
:
Ihan Domžale
0 : 2 (0 : 1)
Bravo
:
NK DOMŽALE
1 : 1 (0 : 1)
Slovan A
:
NK Olimpija Ljubljana
3 : 2 (2 : 1)
NK Krka
:
Rudar Trbovlje
4 : 1 (2 : 1)
Ivančna Gorica A
:
ATET Dren Vrhnika A
1 : 0 (1 : 0)
Brinje Grosuplje
:
Ilirija ExtraLux
0 : 1 (0 : 0)
Arne Tabor 69
:
NK IB 1975 Ljubljana
1 : 3 (0 : 2)
8. krog 16.10.21
Ihan Domžale
:
Ivančna Gorica A
4 : 0 (2 : 0)
Ilirija ExtraLux
:
NK Krka
6 : 0 (3 : 0)
NK Olimpija Ljubljana
:
Brinje Grosuplje
0 : 1 (0 : 0)
NK IB 1975 Ljubljana
:
Slovan A
2 : 6 (1 : 1)
NK DOMŽALE
:
Arne Tabor 69
10 : 0 (5 : 0)
Rudar Trbovlje
:
NK Kalcer Radomlje rumeni
4 : 3 (3 : 2)
ATET Dren Vrhnika A
:
Bravo
0 : 3 (0 : 2)
7. krog 09.10.21
Slovan A
:
NK DOMŽALE
0 : 13 (0 : 6)
Ivančna Gorica A
:
Rudar Trbovlje
0 : 2 (0 : 0)
NK Krka
:
Brinje Grosuplje
2 : 0 (1 : 0)
NK IB 1975 Ljubljana
:
NK Olimpija Ljubljana
0 : 5 (0 : 2)
Arne Tabor 69
:
ATET Dren Vrhnika A
2 : 1 (1 : 0)
Bravo
:
Ihan Domžale
2 : 0 (1 : 0)
NK Kalcer Radomlje rumeni
:
Ilirija ExtraLux
1 : 3 (0 : 1)
6. krog 02.10.21
NK Olimpija Ljubljana
:
NK Krka
2 : 2 (1 : 1)
Ihan Domžale
:
Arne Tabor 69
1 : 0 (1 : 0)
Ilirija ExtraLux
:
Ivančna Gorica A
6 : 0 (3 : 0)
Brinje Grosuplje
:
NK Kalcer Radomlje rumeni
2 : 2 (1 : 1)
ATET Dren Vrhnika A
:
Slovan A
0 : 3 (0 : 3)
NK DOMŽALE
:
NK IB 1975 Ljubljana
7 : 0 (6 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Bravo
0 : 4 (0 : 3)
5. krog 25.09.21
Bravo
:
Ilirija ExtraLux
0 : 0 (0 : 0)
Slovan A
:
Ihan Domžale
5 : 0 (0 : 0)
Arne Tabor 69
:
Rudar Trbovlje
1 : 2 (0 : 0)
NK Kalcer Radomlje rumeni
:
NK Krka
4 : 2 (3 : 1)
NK IB 1975 Ljubljana
:
ATET Dren Vrhnika A
0 : 4 (0 : 3)
NK DOMŽALE
:
NK Olimpija Ljubljana
0 : 0 (0 : 0)
Ivančna Gorica A
:
Brinje Grosuplje
0 : 0 (0 : 0)
4. krog 18.09.21
NK Krka
:
Ivančna Gorica A
5 : 1 (2 : 0)
Brinje Grosuplje
:
Bravo
2 : 2 (1 : 2)
Ihan Domžale
:
NK IB 1975 Ljubljana
3 : 1 (3 : 1)
NK Olimpija Ljubljana
:
NK Kalcer Radomlje rumeni
2 : 2 (2 : 1)
ATET Dren Vrhnika A
:
NK DOMŽALE
0 : 5 (0 : 2)
Ilirija ExtraLux
:
Arne Tabor 69
4 : 0 (3 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Slovan A
1 : 2 (1 : 2)
3. krog 11.09.21
Bravo
:
NK Krka
4 : 1 (4 : 1)
Arne Tabor 69
:
Brinje Grosuplje
1 : 3 (1 : 1)
ATET Dren Vrhnika A
:
NK Olimpija Ljubljana
2 : 1 (0 : 0)
NK IB 1975 Ljubljana
:
Rudar Trbovlje
1 : 2 (1 : 1)
Ivančna Gorica A
:
NK Kalcer Radomlje rumeni
1 : 2 (1 : 2)
Slovan A
:
Ilirija ExtraLux
2 : 2 (1 : 1)
NK DOMŽALE
:
Ihan Domžale
3 : 0 (1 : 0)
2. krog 04.09.21
Rudar Trbovlje
:
NK DOMŽALE
0 : 3 (0 : 2)
NK Olimpija Ljubljana
:
Ivančna Gorica A
2 : 1 (0 : 0)
Ihan Domžale
:
ATET Dren Vrhnika A
4 : 0 (1 : 0)
NK Kalcer Radomlje rumeni
:
Bravo
0 : 1 (0 : 0)
NK Krka
:
Arne Tabor 69
5 : 2 (1 : 1)
Brinje Grosuplje
:
Slovan A
1 : 3 (0 : 2)
Ilirija ExtraLux
:
NK IB 1975 Ljubljana
6 : 0 (3 : 0)
1. krog 28.08.21
Bravo
:
Ivančna Gorica A
7 : 0 (4 : 0)
NK IB 1975 Ljubljana
:
Brinje Grosuplje
1 : 2 (0 : 0)
ATET Dren Vrhnika A
:
Rudar Trbovlje
1 : 2 (0 : 1)
Slovan A
:
NK Krka
2 : 5 (1 : 2)
Arne Tabor 69
:
NK Kalcer Radomlje rumeni
2 : 2 (1 : 0)
NK DOMŽALE
:
Ilirija ExtraLux
3 : 0 (2 : 0)
Ihan Domžale
:
NK Olimpija Ljubljana
0 : 1 (0 : 0)