Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px     image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 3. liga 2022/23
Zapisnik: 1. krog 27.08.2022
TEKMA: IB 1975 Ljubljana B - Krim RollJet 0 : 5
Datum: 27.08.22 - 09.00
Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Kondić Božo
1. pomočnik:
2. pomočnik:
Delegat:
POSTAVI
IB 1975 Ljubljana B
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Žerovnik Aleksej (V)
2009
2
Kovačič Jaka
2009
3
Kljajić Anže
2009
5
Petan Tim
2009
6
Juvan Taj
2009
7
Vresovnik Nik
2009
8
Milavec Uroš
2009
9
Anžur Mark
2009
10
Grbić Marko (K)
2009
11
Topčagić Alen
2009
13
Bezovšek Enej
2009
Krim RollJet
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Bjeličić Mladen (V)
2008
2
Kopmajer Žak
2008
3
Plut Žiga
2008
4
Breskvar Andraž (K)
2008
5
Jamnik Jan
2008
6
Nesimović Meris
2008
7
Hodžić Said
2008
8
Rogina Nejc
2008
9
Kocjan Anej
2008
10
Kovačič Tomaj
2008
14
Handanović Edvin
2008
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
14
Švajger Jošt
2009
15
Mutec Aljaž
2009
17
Jelančič Naj
2009
18
Hajdarević Malik
2009
19
Raztresen Liam
2009
20
Skok Cugelj Gal
2009
Trener
Vučenovič Zlatko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Cvikl Ruben (V)
2009
15
Aškerc Maks
2008
17
Klun Urban
2008
18
Strojan Vid
2008
19
Jug Adamovič Matic
2008
20
Nose Miha
2010
22
Jakopin Val Boris
2009
Trener
Velič Klemen
STRELCI
IB 1975 Ljubljana B
0 : 2     11 - Topčagić Alen (33')AG
Krim RollJet
0 : 1     10 - Kovačič Tomaj (27')
0 : 3     19 - Jug Adamovič Matic (67')
0 : 4     10 - Kovačič Tomaj (73')
0 : 5     18 - Strojan Vid (80')
OPOMINJANI
IB 1975 Ljubljana B
Krim RollJet
IZKLJUČENI
MENJAVE
IB 1975 Ljubljana B
Minuta
Igralec
37'
20 - Skok Cugelj Gal
37'
9 - Anžur Mark
52'
15 - Mutec Aljaž
52'
7 - Vresovnik Nik
61'
19 - Raztresen Liam
61'
8 - Milavec Uroš
69'
18 - Hajdarević Malik
69'
2 - Kovačič Jaka
73'
14 - Švajger Jošt
73'
3 - Kljajić Anže
73'
17 - Jelančič Naj
73'
13 - Bezovšek Enej
Krim RollJet
Minuta
Igralec
18'
19 - Jug Adamovič Matic
18'
14 - Handanović Edvin
25'
15 - Aškerc Maks
25'
3 - Plut Žiga
41'
22 - Jakopin Val Boris
41'
6 - Nesimović Meris
56'
20 - Nose Miha
56'
2 - Kopmajer Žak
56'
17 - Klun Urban
56'
7 - Hodžić Said
64'
18 - Strojan Vid
64'
9 - Kocjan Anej
64'
12 - Cvikl Ruben
64'
1 - Bjeličić Mladen