Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px     image002  Mercator
TEKMOVANJA
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA ZAHOD 22/23
Zapisnik: 2. krog 20.08.2022
TEKMA: Slovan - TKK Tolmin 1 : 1 (0 : 0)
Datum: 20.08.22 - 17.00
Ljubljana - Športni park Kodeljevo Gledalcev: 450
Glavni sodnik: Šepec Anže
1. pomočnik: Brezar Davor
2. pomočnik: Antolič Jean
Delegat: Šturm Emil
POSTAVI
Slovan
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Jerak Lan
2003
3
Šakanović Amel
2003
4
Haznadar Jan
2002
5
Popovič David
2003
8
Puškar Anel
1999
10
Krajc Jaka (K)
1995
14
Gršič Gašper
2000
16
Vojinović Darko (V)
1999
21
Turinek Tim
2001
22
Stojanovski Darko
2003
23
Barbosa Falcao Fabio
1999
TKK Tolmin
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Mavrič Matej (V)
1994
2
Kutin Tim
1999
4
Šturm Jani
1996
6
Nežmah Jaka
2003
7
Močnik Nejc
2003
8
Kavčič Bine (K)
1995
9
Perše Matic
1996
16
Stožinič Alexander
1999
17
Kumer Nejc
1999
18
Rutar Luka
1999
21
Kolman Nejc
1989
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Handanović Armin (V)
2003
9
Grmek Tadej
1994
11
Peklaj Žan
1998
17
Džajić Danijel
2004
20
Ćoralić Denis
1999
25
Jankulov Marko
1992
30
Dimič Matic
2005
Trener
Mačkič Marinko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Kos Gregor
1992
10
Diohore Okobe Georges
2002
12
Konec Jaka (V)
1998
13
Plajnšek Grega
2003
14
Vidmar Gabrijel
2002
19
Šulin Bor
2003
22
Perše Dani
1999
Trener
Konjević Sanel
STRELCI
Slovan
1 : 0     9 - Grmek Tadej (56')11m
TKK Tolmin
1 : 1     18 - Rutar Luka (80')
OPOMINJANI
Slovan
22 - Stojanovski Darko (18')
3 - Šakanović Amel (21')
21 - Turinek Tim (80')
4 - Haznadar Jan (90')
TKK Tolmin
2 - Kutin Tim (20')
16 - Stožinič Alexander (56')
9 - Perše Matic (74')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Slovan
Minuta
Igralec
33'
11 - Peklaj Žan
33'
10 - Krajc Jaka
46'
9 - Grmek Tadej
46'
14 - Gršič Gašper
46'
17 - Džajić Danijel
46'
8 - Puškar Anel
72'
30 - Dimič Matic
72'
5 - Popovič David
81'
25 - Jankulov Marko
81'
23 - Barbosa Falcao Fabio
TKK Tolmin
Minuta
Igralec
57'
13 - Plajnšek Grega
57'
7 - Močnik Nejc
57'
19 - Šulin Bor
57'
2 - Kutin Tim
57'
3 - Kos Gregor
57'
17 - Kumer Nejc
64'
10 - Diohore Okobe Georges
64'
21 - Kolman Nejc
74'
14 - Vidmar Gabrijel
74'
9 - Perše Matic

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2022/23
12. krog 25.03.23
IB 1975 Ljubljana : Trebnje 3 : 2
Ihan : Jevnica 0 : 3
Labys Mengo 28 : Zagorje 0 : 0
Svoboda Kisovec : Termit Moravče 12 : 0
Kočevje : Nk Kamnik 6 : 0
MNZ Liga 2022/23
12. krog 25.03.23
NK Ljubljana Palis : NK Šmartno 5 : 0
Dragomer : Litija 0 : 1