Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 2021/22
Zapisnik: 3. krog 11.09.2021
TEKMA: ND Slovan - Arne Tabor 69 B 4 : 0
Datum: 12.09.21 - 13.00
Ljubljana - Športni park Kodeljevo - igrišče z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Jazbec Žan
1. pomočnik: Majhen Matija
2. pomočnik: Kos Damjan
Delegat:
POSTAVI
ND Slovan
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Habič Rok
2008
4
Zupan Maks
2008
5
Tomšič Teo
2008
12
Kranjc Tim (V)
2007
14
Ćehajić Ali
2008
15
Miletić Filip
2008
16
Mlinarič Jon
2008
20
Begić Jesenšek Alan (K)
2008
21
Popović Aron
2008
22
Mlekuž Jaka
2008
23
Bertole Jakob
2008
Arne Tabor 69 B
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Zadravec Mark (V)
2008
2
Košir Tevž
2008
3
Čanić Luka (K)
2007
5
Hozjan Erik
2008
6
Milivojević Nemanja
2008
7
Franza Anej
2008
8
Cimbola Maks
2007
10
Živković Luka
2008
11
Rigler Jon
2008
17
Hribljan Benjamin
2008
21
Novak Lenart
2008
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Gaber Pinterič Tomo (V)
2007
3
Beganović Amil
2008
8
Hodžić Said
2008
9
Omeragić Adis
2008
10
Kalan Jaka
2008
11
Meškić Remzo
2008
17
Poplašen Grega
2008
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
9
Kurt Tijan
2007
12
Mihelčič Marn Gaber (V)
2008
15
Matić Mitja
2007
Trener
STRELCI
ND Slovan
1 : 0     23 - Bertole Jakob (46')11m
2 : 0     22 - Mlekuž Jaka (54')
3 : 0     10 - Kalan Jaka (64')
4 : 0     17 - Poplašen Grega (69')
Arne Tabor 69 B
OPOMINJANI
ND Slovan
Arne Tabor 69 B
IZKLJUČENI
MENJAVE
ND Slovan
Minuta
Igralec
36'
9 - Omeragić Adis
36'
21 - Popović Aron
36'
17 - Poplašen Grega
36'
4 - Zupan Maks
36'
8 - Hodžić Said
36'
16 - Mlinarič Jon
36'
3 - Beganović Amil
36'
5 - Tomšič Teo
36'
1 - Gaber Pinterič Tomo
36'
12 - Kranjc Tim
41'
11 - Meškić Remzo
41'
20 - Begić Jesenšek Alan
51'
10 - Kalan Jaka
51'
14 - Ćehajić Ali
Arne Tabor 69 B
Minuta
Igralec
36'
15 - Matić Mitja
36'
8 - Cimbola Maks
43'
9 - Kurt Tijan
43'
21 - Novak Lenart
55'
12 - Mihelčič Marn Gaber
55'
1 - Zadravec Mark