Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px     image002  Mercator
TEKMOVANJA
Mladinska 2. liga 2021/22
Zapisnik: 9. krog 23.10.2021
TEKMA: NK Olimpija Ljubljana - NK KRIM 12 : 1 (5 : 0)
Datum: 17.11.21 - 19.00
Ljubljana - Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT Gledalcev: 20
Glavni sodnik: Kern Jan
1. pomočnik: Intihar Matic
2. pomočnik: Čolič Ivo
Delegat:
POSTAVI
NK Olimpija Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Zakrajšek Val Matija (V)
2006
2
Ivanjko Vidmar Oskar
2005
6
Matanovič Tim
2005
7
Rimac Leo
2006
8
Balon Nik
2005
9
Ćejvanović Din
2004
10
Čaušević Ferhatović Renato
2006
11
Miličević Amadej
2006
16
Šuljić Maj
2004
17
Ilić Stefan (K)
2004
18
Aksalić Albin
2004
NK KRIM
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Bregovec Anej (K)
2005
3
Vehovec Mark
2006
6
Stupar Sven
2006
7
Tegelj Kristjan
2006
9
Gubina Lucijan
2006
10
Stojanović Uroš
2006
12
Lapanja Martin (V)
2006
13
Kačičnik Maks
2006
16
Ivanec Žiga
2007
17
Klemenčič Jan
2006
20
Stojoski Viktor
2006
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
Trener
Baskera Rok
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Puškar Din
2006
5
Strmole Lenart
2006
14
Šarić Edi
2006
15
Srndović Sergej
2006
18
Nikolič Marko
2006
22
Hribar Jon Luka (V)
2006
Trener
Kujundžić Mersad
STRELCI
NK Olimpija Ljubljana
1 : 0     2 - Ivanjko Vidmar Oskar (2')
2 : 0     7 - Rimac Leo (19')
3 : 0     7 - Rimac Leo (23')
4 : 0     7 - Rimac Leo (29')
5 : 0     11 - Miličević Amadej (31')
6 : 0     7 - Rimac Leo (52')
7 : 0     11 - Miličević Amadej (54')
8 : 0     11 - Miličević Amadej (57')
9 : 0     18 - Aksalić Albin (66')
10 : 0     18 - Aksalić Albin (74')
11 : 0     11 - Miličević Amadej (79')
12 : 0     9 - Ćejvanović Din (85')
NK KRIM
12 : 1     9 - Gubina Lucijan (90')
OPOMINJANI
NK Olimpija Ljubljana
NK KRIM
IZKLJUČENI
MENJAVE
NK Olimpija Ljubljana
Minuta
Igralec
NK KRIM
Minuta
Igralec
46'
22 - Hribar Jon Luka
46'
12 - Lapanja Martin
46'
14 - Šarić Edi
46'
10 - Stojanović Uroš
46'
5 - Strmole Lenart
46'
20 - Stojoski Viktor
67'
18 - Nikolič Marko
67'
6 - Stupar Sven
67'
15 - Srndović Sergej
67'
13 - Kačičnik Maks
80'
4 - Puškar Din
80'
7 - Tegelj Kristjan