Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 2021/22
Zapisnik: 2. krog 04.09.2021
TEKMA: KAMNIK - ATET Dren Vrhnika 1 : 2 (0 : 1)
Datum: 05.09.21 - 17.00
Kamnik - Stadion Mekinje, Kamnik Gledalcev: 100
Glavni sodnik: Jandrič Jelenko
1. pomočnik: Pušnjak Jure
2. pomočnik: Strnad Peterca Luka
Delegat: Goričan Vojko
POSTAVI
KAMNIK
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Šalamun Luka (V)
2000
3
Blaževič Kristijan
2001
5
Veladžić Izudin (K)
1984
7
Mavrič Matevž
2000
8
Mihajlov Sergej
2000
9
Jeretina Nik
2001
13
Kladnik Miha
1999
14
Kočar Jernej
1999
15
Juhant Žiga
2000
17
Petek Matic
1992
20
Husič Damir
1981
ATET Dren Vrhnika
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Curanović Darjan (V)
1986
4
Cerlini Bor
2002
5
Kukavica Armin
1987
6
Akpomudia Ogochukwu Prince
1998
8
Lesar Lenart
1995
10
Dolinar Sašo
2002
11
Šinik Ognjen
1986
13
Lukežič Matija
2002
14
Ciperle David
2002
19
Bokalič Davor
1991
21
Gabrovšek Matevž (K)
1994
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
6
Urbanija Tim
2001
10
Kovačevič Kristjan
1999
12
Milojević Stefan (V)
2005
16
Hrovat Tilen
2001
19
Hribar Matevž
1999
21
Klemenc Aleš
1998
22
Čaušević Mehmed
2002
Trener
Jeršin Rajko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
7
Šutić Matej
1990
9
Čuk Anže
1995
12
Babnik Tilen (V)
2001
15
Vidmar Žan
1995
17
Šteblaj Leon
2002
20
Komat Domen
2000
22
Shala Agron
1998
Trener
Kragelj Jan
STRELCI
KAMNIK
1 : 1     7 - Mavrič Matevž (59')
ATET Dren Vrhnika
0 : 1     19 - Bokalič Davor (20')
1 : 2     14 - Ciperle David (64')
OPOMINJANI
KAMNIK
15 - Juhant Žiga (24')
10 - Kovačevič Kristjan (70')
13 - Kladnik Miha (80')
ATET Dren Vrhnika
21 - Gabrovšek Matevž (47')
IZKLJUČENI
MENJAVE
KAMNIK
Minuta
Igralec
36'
10 - Kovačevič Kristjan
36'
8 - Mihajlov Sergej
57'
16 - Hrovat Tilen
57'
14 - Kočar Jernej
62'
19 - Hribar Matevž
62'
3 - Blaževič Kristijan
67'
22 - Čaušević Mehmed
67'
9 - Jeretina Nik
71'
21 - Klemenc Aleš
71'
7 - Mavrič Matevž
ATET Dren Vrhnika
Minuta
Igralec
65'
7 - Šutić Matej
65'
10 - Dolinar Sašo
65'
17 - Šteblaj Leon
65'
13 - Lukežič Matija
69'
22 - Shala Agron
69'
19 - Bokalič Davor
83'
9 - Čuk Anže
83'
14 - Ciperle David
90'
20 - Komat Domen
90'
6 - Akpomudia Ogochukwu Prince