Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 1. liga 20/21
Zapisnik: 7. krog 10.10.2020
TEKMA: Arne Tabor 69 - Svoboda Ljubljana 12 : 0
Datum: 20.10.20 - 16.00
Ljubljana - Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Zajc Rok
1. pomočnik: Josipović Jure
2. pomočnik: Hostnik Benjamin
Delegat:
POSTAVI
Arne Tabor 69
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Borzatta Samo
2006
3
Šogorič Bono
2006
4
Krajner Tilen (K)
2006
6
Alabanda Hal
2006
7
Keršan Žiga
2006
10
Ristić Alex
2006
12
Lačen Mark (V)
2007
15
Zgonc Jan
2006
16
Cimperman Anže
2006
21
Tomšič Maks
2006
22
Ulčar Maj Aleksander
2006
Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
0
Borić Amar
2007
2
Kamenjašević Din
2006
3
Kosmač Andrej
2006
4
Sulejmanović Tarik (K)
2006
5
Rastoder Adian
2006
6
Poboljšaj Niko
2006
7
Marčenko Alex
2007
9
Matanić Tian
2007
10
Mahmutović Alen
2006
11
Vidmar Peternelj Taj
2006
12
Glavan Peter (V)
2007
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
5
Dolinar Luka
2006
8
Celarc Žan
2007
9
Benko Svit
2006
11
Rekić Ervin
2006
13
Beganović Ali
2007
14
Žagar Bor
2007
18
Sever Peter
2007
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
Trener
Milinković Nemanja
STRELCI
Arne Tabor 69
1 : 0     7 - Keršan Žiga (22')
2 : 0     10 - Ristić Alex (33')
3 : 0     18 - Sever Peter (36')
4 : 0     16 - Cimperman Anže (38')
5 : 0     18 - Sever Peter (40')
6 : 0     4 - Krajner Tilen (44')
7 : 0     2 - Borzatta Samo (54')
8 : 0     6 - Alabanda Hal (61')
9 : 0     11 - Rekić Ervin (63')
10 : 0     13 - Beganović Ali (66')11m
11 : 0     11 - Rekić Ervin (66')
12 : 0     9 - Benko Svit (67')
Svoboda Ljubljana
OPOMINJANI
Arne Tabor 69
Svoboda Ljubljana
IZKLJUČENI
MENJAVE
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
36'
11 - Rekić Ervin
36'
15 - Zgonc Jan
36'
18 - Sever Peter
36'
10 - Ristić Alex
36'
13 - Beganović Ali
36'
3 - Šogorič Bono
36'
14 - Žagar Bor
36'
7 - Keršan Žiga
36'
9 - Benko Svit
36'
22 - Ulčar Maj Aleksander
39'
8 - Celarc Žan
39'
16 - Cimperman Anže
45'
5 - Dolinar Luka
45'
4 - Krajner Tilen
Svoboda Ljubljana
Minuta
Igralec

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2021/22
4. krog 18.09.21
Kolpa : ATET Dren Vrhnika 2 : 2
Svoboda Kisovec : Ihan 2 : 2
Arne Tabor 69 : Trebnje 7 : 1
NK Zagorje : Bela krajina 4 : 0
Kočevje : Cockta Kresnice 6 : 1
KAMNIK : Laby's Mengo 28 1 : 2
MNZ Liga 2021/22
4. krog 18.09.21
NK Ljubljana : Črnuče 2 : 0