Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 1. liga 20/21
Zapisnik: 6. krog 03.10.2020
TEKMA: Svoboda Ljubljana - ATET Dren Vrhnika A 0 : 6
Datum: 03.10.20 - 11.00
Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Gyergyek Miha
1. pomočnik: Kos Mitja
2. pomočnik: Petročnik Luka
Delegat:
POSTAVI
Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Glavan Peter (V)
2007
2
Kamenjašević Din
2006
3
Borić Amar
2007
4
Mahmutović Alen
2006
5
Sulejmanović Tarik (K)
2006
6
Poboljšaj Niko
2006
7
Matanić Tian
2007
8
Štembal Mihael Kristian
2006
9
Rastoder Adian
2006
10
Kosmač Andrej
2006
11
Vidmar Peternelj Taj
2006
ATET Dren Vrhnika A
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Fefer Bor (V,K)
2006
3
Janev Gjorgi
2006
5
Šinkovec Aljaž
2007
6
Štravs Žiga
2006
8
Cerk Gašper
2006
9
Sedej Florijan
2006
10
Sylaj Syart
2006
12
Drašler Nejc
2006
14
Cukjati Aljaž
2006
17
Handanović Din
2006
18
Panker Kociper Aljaž
2006
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Tratar Nejc
2007
14
Rain Christian Joshua
2007
Trener
Milinković Nemanja
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Mravljak Jaka
2006
4
Lenarčič Rok
2006
7
Telban Filip
2006
11
Gerzevič Borse Nik
2006
13
Dolanec Marko
2006
15
Ojsteršek Anže
2006
Trener
Kovačević Goran
STRELCI
Svoboda Ljubljana
ATET Dren Vrhnika A
0 : 1     18 - Panker Kociper Aljaž (8')11m
0 : 2     10 - Sylaj Syart (14')
0 : 3     18 - Panker Kociper Aljaž (33')
0 : 4     18 - Panker Kociper Aljaž (41')
0 : 5     7 - Telban Filip (47')
0 : 6     11 - Gerzevič Borse Nik (68')
OPOMINJANI
Svoboda Ljubljana
4 - Mahmutović Alen (7')
ATET Dren Vrhnika A
IZKLJUČENI
MENJAVE
Svoboda Ljubljana
Minuta
Igralec
26'
14 - Rain Christian Joshua
26'
3 - Borić Amar
47'
13 - Tratar Nejc
47'
8 - Štembal Mihael Kristian
ATET Dren Vrhnika A
Minuta
Igralec
36'
7 - Telban Filip
36'
8 - Cerk Gašper
36'
15 - Ojsteršek Anže
36'
6 - Štravs Žiga
36'
11 - Gerzevič Borse Nik
36'
17 - Handanović Din
50'
4 - Lenarčič Rok
50'
3 - Janev Gjorgi
50'
2 - Mravljak Jaka
50'
12 - Drašler Nejc
50'
13 - Dolanec Marko
50'
18 - Panker Kociper Aljaž

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2021/22
4. krog 18.09.21
Kolpa : ATET Dren Vrhnika 2 : 2
Svoboda Kisovec : Ihan 2 : 2
Arne Tabor 69 : Trebnje 7 : 1
NK Zagorje : Bela krajina 4 : 0
Kočevje : Cockta Kresnice 6 : 1
KAMNIK : Laby's Mengo 28 1 : 2
MNZ Liga 2021/22
4. krog 18.09.21
NK Ljubljana : Črnuče 2 : 0