Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 1. liga 20/21
Zapisnik: 4. krog 19.09.2020
TEKMA: Svoboda Ljubljana - Trebnje 1 : 1
Datum: 20.09.20 - 12.30
Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Bernot Žan
1. pomočnik: Duranović Mirzet
2. pomočnik: Kozjek Blaž
Delegat:
POSTAVI
Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Glavan Peter (V)
2007
2
Kamenjašević Din
2006
3
Borić Amar
2007
4
Mahmutović Alen
2006
5
Sulejmanović Tarik (K)
2006
6
Poboljšaj Niko
2006
7
Matanić Tian
2007
8
Kramar Anže
2007
9
Kosmač Andrej
2006
10
Štembal Mihael Kristian
2006
11
Vidmar Taj
2006
Trebnje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Pušlar Jakob (V)
2007
2
Nikić Arne
2008
3
Smolič Aleks
2006
6
Stojanović Sergej
2008
7
Miklavčič Benjamin
2006
8
Rogelj Urban (K)
2007
9
Lobe Jaka
2007
10
Rožanc Matic
2007
13
Gerden Urh
2007
14
Rožanc Luka
2008
17
Stopar Golob Ožbej
2008
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Podlogar David
2006
14
Pejović Stefan
2007
15
Rain Christian Joshua
2007
16
Rastoder Adian
2006
17
Marčenko Alex
2007
18
Tratar Nejc
2007
Trener
Milinković Nemanja
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
11
Miklič Gal
2008
Trener
Rušiti Bekim
STRELCI
Svoboda Ljubljana
1 : 0     7 - Matanić Tian (15')
Trebnje
1 : 1     7 - Miklavčič Benjamin (70')11m
OPOMINJANI
Svoboda Ljubljana
4 - Mahmutović Alen (18')
6 - Poboljšaj Niko (35')
16 - Rastoder Adian (38')
13 - Podlogar David (65')
Trebnje
3 - Smolič Aleks (37')
9 - Lobe Jaka (69')
IZKLJUČENI
13 - Podlogar David (67')
3 - Smolič Aleks (55')
MENJAVE
Svoboda Ljubljana
Minuta
Igralec
25'
16 - Rastoder Adian
25'
9 - Kosmač Andrej
36'
14 - Pejović Stefan
36'
2 - Kamenjašević Din
36'
15 - Rain Christian Joshua
36'
10 - Štembal Mihael Kristian
55'
17 - Marčenko Alex
55'
7 - Matanić Tian
58'
13 - Podlogar David
58'
11 - Vidmar Taj
60'
18 - Tratar Nejc
60'
6 - Poboljšaj Niko
Trebnje
Minuta
Igralec
49'
11 - Miklič Gal
49'
13 - Gerden Urh

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2021/22
4. krog 18.09.21
Kolpa : ATET Dren Vrhnika 2 : 2
Svoboda Kisovec : Ihan 2 : 2
Arne Tabor 69 : Trebnje 7 : 1
NK Zagorje : Bela krajina 4 : 0
Kočevje : Cockta Kresnice 6 : 1
KAMNIK : Laby's Mengo 28 1 : 2
MNZ Liga 2021/22
4. krog 18.09.21
NK Ljubljana : Črnuče 2 : 0