Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 1. liga 20/21
Zapisnik: 4. krog 19.09.2020
TEKMA: Roltek Dob - ATET Dren Vrhnika A 0 : 4
Datum: 19.09.20 - 10.30
Dob - Športni park Dob Gledalcev: 20
Glavni sodnik: Miladinovič Marko
1. pomočnik: Kos Mitja
2. pomočnik: Podboršek Blaž
Delegat:
POSTAVI
Roltek Dob
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Povhe Luka (V)
2007
4
Brugger Luka
2006
5
Blaznik Zupan Luka
2006
7
Đukić Aleks
2006
10
Strnad Vid (K)
2006
11
Kočan Belmin
2006
14
Jančar Erazem
2006
15
Blažič Lan
2006
16
Jančar Aljaž
2006
18
Šalamun Marko
2006
19
Savšek Pintarić Nik
2006
ATET Dren Vrhnika A
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Fefer Bor (V,K)
2006
3
Janev Gjorgi
2006
5
Šinkovec Aljaž
2007
7
Telban Filip
2006
9
Sedej Florijan
2006
10
Sylaj Syart
2006
11
Gerzevič Borse Nik
2006
12
Drašler Nejc
2006
14
Cukjati Aljaž
2006
15
Ojsteršek Anže
2006
18
Panker Kociper Aljaž
2006
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Avbelj Gašper
2007
3
Peterka Ramovš Mark
2007
6
Valavski Atanasko
2007
9
Zahirovič Armin
2007
13
Prosenik Van
2007
17
Reberšek Jon Tian
2007
20
Uratnik Urh
2007
Trener
Cerar Žan
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Mravljak Jaka
2006
6
Štravs Žiga
2006
8
Cerk Gašper
2006
13
Dolanec Marko
2006
17
Handanović Din
2006
19
Kobal Jaka
2006
Trener
Kovačević Goran
STRELCI
Roltek Dob
ATET Dren Vrhnika A
0 : 1     11 - Gerzevič Borse Nik (25')
0 : 2     9 - Sedej Florijan (45')
0 : 3     9 - Sedej Florijan (48')
0 : 4     6 - Štravs Žiga (57')
OPOMINJANI
Roltek Dob
10 - Strnad Vid (11')
ATET Dren Vrhnika A
IZKLJUČENI
MENJAVE
Roltek Dob
Minuta
Igralec
49'
2 - Avbelj Gašper
49'
15 - Blažič Lan
49'
3 - Peterka Ramovš Mark
49'
5 - Blaznik Zupan Luka
53'
13 - Prosenik Van
53'
7 - Đukić Aleks
58'
17 - Reberšek Jon Tian
58'
11 - Kočan Belmin
59'
6 - Valavski Atanasko
59'
18 - Šalamun Marko
62'
20 - Uratnik Urh
62'
19 - Savšek Pintarić Nik
62'
9 - Zahirovič Armin
62'
16 - Jančar Aljaž
ATET Dren Vrhnika A
Minuta
Igralec
36'
19 - Kobal Jaka
36'
3 - Janev Gjorgi
43'
17 - Handanović Din
43'
10 - Sylaj Syart
43'
6 - Štravs Žiga
43'
15 - Ojsteršek Anže
52'
8 - Cerk Gašper
52'
7 - Telban Filip
52'
2 - Mravljak Jaka
52'
14 - Cukjati Aljaž
55'
13 - Dolanec Marko
55'
9 - Sedej Florijan

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2021/22
4. krog 18.09.21
Kolpa : ATET Dren Vrhnika 2 : 2
Svoboda Kisovec : Ihan 2 : 2
Arne Tabor 69 : Trebnje 7 : 1
NK Zagorje : Bela krajina 4 : 0
Kočevje : Cockta Kresnice 6 : 1
KAMNIK : Laby's Mengo 28 1 : 2
MNZ Liga 2021/22
4. krog 18.09.21
NK Ljubljana : Črnuče 2 : 0