Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 1. liga 20/21
Zapisnik: 3. krog 12.09.2020
TEKMA: Dolomiti - Rudar Trbovlje 0 : 3
Datum: 09.09.20 - 18.00
Dobrova - Igrišče Dobrova Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Iskra Andraž
1. pomočnik: Baras Boštjan
2. pomočnik: Ogrin Gašper
Delegat:
POSTAVI
Dolomiti
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Jankovec Blaž (V)
2007
2
Jeraj Jon
2007
3
Jovanovič Aleksander
2006
4
Ferjančič Aleks
2006
5
Janša Črt
2007
6
Logar Martin (K)
2007
7
Stanovnik Ožbe
2007
8
Hrovatič Luka
2007
9
Rotar Tit
2007
10
Rihar Jakob
2007
11
Lipovec Jure
2006
Rudar Trbovlje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Košir Jaka (V)
2006
4
Vodušek Vito (K)
2006
5
Gombač Erik
2006
6
Bizjak Miha
2007
7
Čaušević Denis
2007
8
Vezovišek Tit
2007
9
Podbregar Lars
2006
10
Ahmetović Lukman
2006
11
Judež Miha
2007
14
Pašalić Radivoje
2006
45
Holešek Žan
2006
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Leskovšek Jure (V)
2007
13
Kozina Tjuš
2007
14
Hodak Luka
2007
15
Kraševec Matic
2007
16
Oblak Klemen
2007
17
Grosek Martin
2006
Trener
Milenkovič Anja
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Blatnik Anej
2006
3
Petrović Luka
2007
12
Bec Sven (V)
2007
13
Ajkunić Edis
2007
15
Bojkić Jan
2006
16
Jeršin Miha
2006
Trener
Lamovšek Rok
STRELCI
Dolomiti
Rudar Trbovlje
0 : 1     9 - Podbregar Lars (13')
0 : 2     7 - Čaušević Denis (18')
0 : 3     8 - Vezovišek Tit (19')
OPOMINJANI
Dolomiti
Rudar Trbovlje
IZKLJUČENI
MENJAVE
Dolomiti
Minuta
Igralec
24'
13 - Kozina Tjuš
24'
3 - Jovanovič Aleksander
36'
12 - Leskovšek Jure
36'
1 - Jankovec Blaž
38'
14 - Hodak Luka
38'
9 - Rotar Tit
49'
15 - Kraševec Matic
49'
4 - Ferjančič Aleks
53'
16 - Oblak Klemen
53'
10 - Rihar Jakob
57'
17 - Grosek Martin
57'
2 - Jeraj Jon
Rudar Trbovlje
Minuta
Igralec
36'
3 - Petrović Luka
36'
6 - Bizjak Miha
46'
2 - Blatnik Anej
46'
7 - Čaušević Denis
46'
16 - Jeršin Miha
46'
45 - Holešek Žan
53'
15 - Bojkić Jan
53'
10 - Ahmetović Lukman
53'
13 - Ajkunić Edis
53'
4 - Vodušek Vito
57'
12 - Bec Sven
57'
1 - Košir Jaka

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2021/22
4. krog 18.09.21
Kolpa : ATET Dren Vrhnika 2 : 2
Svoboda Kisovec : Ihan 2 : 2
Arne Tabor 69 : Trebnje 7 : 1
NK Zagorje : Bela krajina 4 : 0
Kočevje : Cockta Kresnice 6 : 1
KAMNIK : Laby's Mengo 28 1 : 2
MNZ Liga 2021/22
4. krog 18.09.21
NK Ljubljana : Črnuče 2 : 0