Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 1. liga 20/21
Zapisnik: 1. krog 29.08.2020
TEKMA: Kalcer Radomlje - NK Jevnica 7 : 0
Datum: 30.08.20 - 17.00
Radomlje - Športni park Radomlje - igrišče z UT Gledalcev: 10
Glavni sodnik: Duščak Nejc
1. pomočnik: Pirman Tomaž
2. pomočnik: Kos Mitja
Delegat:
POSTAVI
Kalcer Radomlje
Priimek in ime
Leto rojstva
7
Vidergar Žan
2006
8
Avbelj Žak
2006
9
Kurić Elvis
2006
10
Zabukovnik Aljaž (K)
2006
11
Krivić Benjamin
2006
12
Popovič Žiga (V)
2006
15
Mlakar Jure
2007
16
Muminović Alen
2007
17
Volčanšek Matija
2007
20
Jovanovič Miloš
2006
22
Potočnik Slatnar Enej
2007
NK Jevnica
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Kordiš Nace (V)
2006
2
Jerebič Luka
2006
3
Kugić Din
2006
4
Horvat Maj
2006
5
Godec Erik
2006
6
Delalović Ajdin
2006
7
Savić Filip
2006
8
Kokalj Nik (K)
2006
9
Gradišek Luka
2006
10
Velepec Bor
2006
11
Sačić Tarik
2007
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Javorič Jona
2006
5
Brolih Vito
2006
6
Barle Andraž
2006
18
Dobnikar Mark Maj
2006
Trener
Delić Aleksandar
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Bado Koleša Christian (V)
2007
13
Perbil Rok
2007
14
Kolar Anže
2007
15
Mavretič Vit
2006
16
Dobravec Maks
2007
17
Deželak Jaša
2006
18
Soban Tristan
2006
Trener
Grgič Tomislav
STRELCI
Kalcer Radomlje
1 : 0     11 - Krivić Benjamin (5')
2 : 0     10 - Zabukovnik Aljaž (8')
3 : 0     7 - Vidergar Žan (12')
4 : 0     11 - Krivić Benjamin (17')
5 : 0     7 - Vidergar Žan (46')
6 : 0     7 - Vidergar Žan (64')
7 : 0     18 - Dobnikar Mark Maj (65')
NK Jevnica
OPOMINJANI
Kalcer Radomlje
NK Jevnica
4 - Horvat Maj (54')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Kalcer Radomlje
Minuta
Igralec
48'
5 - Brolih Vito
48'
9 - Kurić Elvis
48'
6 - Barle Andraž
48'
17 - Volčanšek Matija
62'
18 - Dobnikar Mark Maj
62'
16 - Muminović Alen
66'
3 - Javorič Jona
66'
7 - Vidergar Žan
NK Jevnica
Minuta
Igralec
36'
13 - Perbil Rok
36'
5 - Godec Erik
36'
15 - Mavretič Vit
36'
11 - Sačić Tarik
36'
17 - Deželak Jaša
36'
2 - Jerebič Luka
51'
14 - Kolar Anže
51'
6 - Delalović Ajdin
62'
18 - Soban Tristan
62'
4 - Horvat Maj
62'
16 - Dobravec Maks
62'
10 - Velepec Bor
62'
12 - Bado Koleša Christian
62'
1 - Kordiš Nace

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2021/22
4. krog 18.09.21
Kolpa : ATET Dren Vrhnika 2 : 2
Svoboda Kisovec : Ihan 2 : 2
Arne Tabor 69 : Trebnje 7 : 1
NK Zagorje : Bela krajina 4 : 0
Kočevje : Cockta Kresnice 6 : 1
KAMNIK : Laby's Mengo 28 1 : 2
MNZ Liga 2021/22
4. krog 18.09.21
NK Ljubljana : Črnuče 2 : 0