Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px     image002  Mercator
TEKMOVANJA
DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 01.10.22 ob 08:27
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA ZAHOD 8. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
01.10.22 ob 15.30
Brda Dobrovo : Fama Vipava
Športni park Vipolže
GS:Podgoršek Marko  
1S:Jamnik Jure 2S:Frece Tine
D:Simčič Batagelj Monika
01.10.22 ob 15.30
Slovan : Eksist Žiri
Športni park Kodeljevo
GS:Šepec Anže  
1S:Šašivarević Ermin 2S:Borovnik Miha
D:Avdagić Meho
01.10.22 ob 15.30
Adria : Izola
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:Bavrlić Dejan  
1S:Habuš Žan 2S:Antolič Jean
D:Kopač Borut
01.10.22 ob 15.30
TKK Tolmin : Dren Vrhnika
Športni park Brajda, Tolmin
GS:Kos Blaž  
1S:Kolenc Leon 2S:Kurtušič Igor
D:Komel Bogdan
02.10.22 ob 18.00
Tinex Šenčur : Visoko
Športni park Šenčur
GS:Begič Amel  
1S:Bensa Uroš 2S:Krapež Andraž
D:Rogelj Roman
12.10.22 ob 16.30
Škofja Loka : Sava Kranj
Igrišče Puštal Škofja Loka
GS:Begič Amel  
1S:Alijagić Isak 2S:Kamnik Blaž
D:Žnidaršič Andrej
12.10.22 ob 16.30
Svoboda Ljubljana : Šobec Lesce
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:Pirjevec Andrej  
1S:Gornik Nejc 2S:Knafelc Žiga
D:Govedarevič Stevo
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA ZAHOD 9. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
08.10.22 ob
Dren Vrhnika : Svoboda Ljubljana
PRELOŽENO
GS:  
08.10.22 ob
Sava Kranj : Slovan
PRELOŽENO
GS:  
08.10.22 ob 15.30
Šobec Lesce : Brda Dobrovo
Igrišče na Žagi, Lesce
GS:  
08.10.22 ob 15.30
Izola : TKK Tolmin
Mestni stadion Izola
GS:  
08.10.22 ob 15.30
Visoko : Adria
Športni park Visoko
GS:  
08.10.22 ob 15.30
Eksist Žiri : Tinex Šenčur
Stadion Polje Žiri
GS:  
09.10.22 ob 15.30
Fama Vipava : Škofja Loka
Stadion Ob Beli Vipava
GS:  
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA ZAHOD 10. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
15.10.22 ob
Brda Dobrovo : Škofja Loka
Športni park Vipolže
GS:  
15.10.22 ob
Slovan : Fama Vipava
Športni park Kodeljevo
GS:  
15.10.22 ob
Tinex Šenčur : Sava Kranj
Športni park Šenčur
GS:  
15.10.22 ob
Adria : Eksist Žiri
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:  
15.10.22 ob
TKK Tolmin : Visoko
Športni park Brajda, Tolmin
GS:  
15.10.22 ob
Svoboda Ljubljana : Izola
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:  
15.10.22 ob
Šobec Lesce : Dren Vrhnika
Igrišče na Žagi, Lesce
GS: