Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 22.01.22 ob 23:57
Futsal U-11 MNZ Ljubljana 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
04.12.21 ob 09.00
ŠD Extrem Loška dolina-Bloke : ŠD Extrem Loški Potok
GS:  
04.12.21 ob 09.40
FK Dobrepolje modri : ŠD Extrem Loška dolina-Bloke
GS:  
04.12.21 ob 10.20
NK Ribnica : ŠD Extrem Loški Potok
GS:  
04.12.21 ob 11.00
FK Dobrepolje beli : FK Dobrepolje modri
GS:  
04.12.21 ob 11.40
NK Ribnica : Futsal Olimpija
GS:  
04.12.21 ob 12.20
ŠD Extrem Ribnica : FK Dobrepolje beli
GS:  
04.12.21 ob 13.00
Futsal Olimpija : ŠD Extrem Ribnica
GS:  
Futsal U-11 MNZ Ljubljana 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
18.12.21 ob 14.00
ŠD Extrem Loški Potok : FK Dobrepolje modri
Športni center Ribnica
GS:  
18.12.21 ob 14.40
ŠD Extrem Ribnica : ŠD Extrem Loški Potok
Športni center Ribnica
GS:  
18.12.21 ob 15.20
Futsal Olimpija : FK Dobrepolje modri
Športni center Ribnica
GS:  
18.12.21 ob 16.00
ŠD Extrem Loška dolina-Bloke : ŠD Extrem Ribnica
Športni center Ribnica
GS:  
18.12.21 ob 16.40
Futsal Olimpija : FK Dobrepolje beli
Športni center Ribnica
GS:  
18.12.21 ob 17.20
NK Ribnica : ŠD Extrem Loška dolina-Bloke
Športni center Ribnica
GS:  
18.12.21 ob 18.00
FK Dobrepolje beli : NK Ribnica
Športni center Ribnica
GS:  
Futsal U-11 MNZ Ljubljana 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
16.01.22 ob 11.20
FK Dobrepolje modri : NK Ribnica
Športni center Ribnica
GS:  
Futsal U-9 MNZ Ljubljana 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
27.11.21 ob 11.00
ŠD Extrem Sodražica : ŠD Extrem Loški Potok
Športna dvorana Sodražica
GS:  
27.11.21 ob 11.35
ŠD Extrem Sodražica : FK Dobrepolje
Športna dvorana Sodražica
GS:  
27.11.21 ob 12.10
ŠD Extrem Loški Potok : NK Ribnica
Športna dvorana Sodražica
GS:  
27.11.21 ob 12.45
FK Dobrepolje : Futsal Olimpija
Športna dvorana Sodražica
GS:  
27.11.21 ob 13.20
ŠD Extrem Loška dolina-Bloke : NK Ribnica
Športna dvorana Sodražica
GS:  
27.11.21 ob 13.55
Futsal Olimpija : ŠD Extrem Loška dolina-Bloke
Športna dvorana Sodražica
GS:  
Futsal U-9 MNZ Ljubljana 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
11.12.21 ob 10.00
ŠD Extrem Loška dolina-Bloke : ŠD Extrem Sodražica
GS:  
11.12.21 ob 10.35
FK Dobrepolje : ŠD Extrem Loška dolina-Bloke
GS:  
11.12.21 ob 11.00
ŠD Extrem Sodražica : NK Ribnica
GS:  
11.12.21 ob 11.45
FK Dobrepolje : ŠD Extrem Loški Potok
GS:  
11.12.21 ob 12.20
NK Ribnica : Futsal Olimpija
GS:  
11.12.21 ob 12.55
ŠD Extrem Loški Potok : Futsal Olimpija
GS:  
Futsal U-9 MNZ Ljubljana 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
08.01.22 ob 10.00
NK Ribnica : FK Dobrepolje
Športna dvorana Videm Dobrepolje
GS:  
08.01.22 ob 10.35
Futsal Olimpija : FK Dobrepolje
Športna dvorana Videm Dobrepolje
GS:  
08.01.22 ob 11.10
NK Ribnica : ŠD Extrem Loška dolina-Bloke
Športna dvorana Videm Dobrepolje
GS:  
08.01.22 ob 11.45
Futsal Olimpija : ŠD Extrem Sodražica
Športna dvorana Videm Dobrepolje
GS:  
08.01.22 ob 12.20
ŠD Extrem Loška dolina-Bloke : ŠD Extrem Loški Potok
Športna dvorana Videm Dobrepolje
GS:  
08.01.22 ob 12.55
ŠD Extrem Loški Potok : ŠD Extrem Sodražica
Športna dvorana Videm Dobrepolje
GS:  
Futsal U-9 MNZ Ljubljana 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
22.01.22 ob 11.10
ŠD Extrem Loški Potok : FK Dobrepolje
Športni center Ribnica
GS: