Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px    Prigo, d.o.o.
TEKMOVANJA
Mlajši dečki U-12 skupina 1
LESTVICA 22. krog 15.06.24
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
Ihan Domžale
21
20
1
0
103:17
61
2.
Rudar Trbovlje
22
18
1
3
114:36
55
3.
Olimpija Ljubljana zeleni
21
14
1
6
79:33
43
4.
NK Šmartno
21
12
3
6
76:49
39
5.
Slovan A
21
10
2
9
60:51
32
6.
Radomlje
20
9
3
8
51:55
30
7.
Litija
21
9
2
10
42:57
29
8.
Arne Tabor 69
22
5
6
11
27:56
21
9.
Črnuče
22
5
5
12
34:53
20
10.
OŠ Olimpija Ljubljana
22
4
3
15
33:83
15
11.
NK Brinje Grosuplje
22
4
0
18
18:90
12
12.
Bela krajina
21
2
5
14
21:78
11
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
22. krog 15.06.24
Črnuče
:
Radomlje
4 : 0 (2 : 0)
Ihan Domžale
:
Olimpija Ljubljana zeleni
3 : 0 (1 : 0)
Arne Tabor 69
:
Slovan A
1 : 0 (0 : 0)
Litija
:
NK Brinje Grosuplje
3 : 2 (1 : 1)
Rudar Trbovlje
:
NK Šmartno
6 : 1 (3 : 0)
Bela krajina
:
OŠ Olimpija Ljubljana
0 : 4 (0 : 0)
21. krog 08.06.24
OŠ Olimpija Ljubljana
:
Črnuče
0 : 0 (0 : 0)
NK Šmartno
:
Arne Tabor 69
0 : 1 (0 : 0)
NK Brinje Grosuplje
:
Rudar Trbovlje
1 : 3 (1 : 1)
20. krog 01.06.24
Ihan Domžale
:
OŠ Olimpija Ljubljana
5 : 2 (0 : 1)
Olimpija Ljubljana zeleni
:
Radomlje
4 : 0 (2 : 0)
Litija
:
Rudar Trbovlje
0 : 5 (0 : 3)
Bela krajina
:
NK Šmartno
0 : 0 (0 : 0)
Črnuče
:
Slovan A
3 : 0 (2 : 0)
Arne Tabor 69
:
NK Brinje Grosuplje
4 : 5 (3 : 0)
19. krog 25.05.24
NK Brinje Grosuplje
:
Bela krajina
2 : 1 (0 : 0)
NK Šmartno
:
Črnuče
5 : 1 (3 : 1)
Slovan A
:
Ihan Domžale
1 : 1 (1 : 1)
OŠ Olimpija Ljubljana
:
Olimpija Ljubljana zeleni
1 : 6 (0 : 5)
Rudar Trbovlje
:
Arne Tabor 69
4 : 0 (1 : 0)
Radomlje
:
Litija
2 : 2 (1 : 1)
18. krog 18.05.24
Ihan Domžale
:
NK Šmartno
4 : 1 (4 : 1)
Bela krajina
:
Rudar Trbovlje
2 : 8 (1 : 3)
Olimpija Ljubljana zeleni
:
Slovan A
1 : 4 (1 : 2)
Litija
:
Arne Tabor 69
3 : 0 (1 : 0)
Črnuče
:
NK Brinje Grosuplje
0 : 3 (0 : 1)
Radomlje
:
OŠ Olimpija Ljubljana
5 : 3 (2 : 1)
17. krog 11.05.24
NK Šmartno
:
Olimpija Ljubljana zeleni
1 : 3 (0 : 1)
OŠ Olimpija Ljubljana
:
Litija
0 : 4 (0 : 2)
Rudar Trbovlje
:
Črnuče
3 : 3 (3 : 1)
Arne Tabor 69
:
Bela krajina
1 : 1 (0 : 1)
NK Brinje Grosuplje
:
Ihan Domžale
0 : 2 (0 : 1)
Slovan A
:
Radomlje
2 : 3 (1 : 2)
16. krog 04.05.24
Črnuče
:
Arne Tabor 69
3 : 0 (3 : 0)
Olimpija Ljubljana zeleni
:
NK Brinje Grosuplje
12 : 0 (6 : 0)
OŠ Olimpija Ljubljana
:
Slovan A
2 : 6 (2 : 5)
Ihan Domžale
:
Rudar Trbovlje
4 : 2 (1 : 1)
Litija
:
Bela krajina
2 : 0 (0 : 0)
15. krog 20.04.24
NK Brinje Grosuplje
:
Radomlje
1 : 5 (0 : 1)
Slovan A
:
Litija
5 : 1 (2 : 0)
NK Šmartno
:
OŠ Olimpija Ljubljana
5 : 0 (3 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Olimpija Ljubljana zeleni
5 : 4 (4 : 2)
Arne Tabor 69
:
Ihan Domžale
3 : 9 (2 : 3)
Bela krajina
:
Črnuče
2 : 2 (2 : 0)
14. krog 13.04.24
Litija
:
Črnuče
3 : 2 (2 : 1)
Slovan A
:
NK Šmartno
3 : 4 (1 : 2)
OŠ Olimpija Ljubljana
:
NK Brinje Grosuplje
3 : 1 (2 : 1)
Olimpija Ljubljana zeleni
:
Arne Tabor 69
3 : 1 (1 : 0)
Ihan Domžale
:
Bela krajina
3 : 0 (2 : 0)
Radomlje
:
Rudar Trbovlje
0 : 9 (0 : 4)
13. krog 06.04.24
NK Šmartno
:
Litija
5 : 3 (3 : 1)
Črnuče
:
Ihan Domžale
0 : 4 (0 : 2)
Rudar Trbovlje
:
OŠ Olimpija Ljubljana
7 : 0 (4 : 0)
Bela krajina
:
Olimpija Ljubljana zeleni
0 : 7 (0 : 2)
NK Brinje Grosuplje
:
Slovan A
0 : 3 (0 : 2)
Arne Tabor 69
:
Radomlje
2 : 2 (1 : 1)
12. krog 30.03.24
Litija
:
Ihan Domžale
0 : 0 (0 : 0)
OŠ Olimpija Ljubljana
:
Arne Tabor 69
3 : 0 (1 : 0)
NK Šmartno
:
NK Brinje Grosuplje
9 : 0 (2 : 0)
Litija
:
Ihan Domžale
0 : 9 (0 : 6)
Olimpija Ljubljana zeleni
:
Črnuče
2 : 0 (1 : 0)
Slovan A
:
Rudar Trbovlje
2 : 5 (1 : 2)
Radomlje
:
Bela krajina
3 : 1 (1 : 1)
11. krog 11.11.23
NK Šmartno
:
Rudar Trbovlje
6 : 5 (5 : 2)
OŠ Olimpija Ljubljana
:
Bela krajina
5 : 0 (3 : 0)
Slovan A
:
Arne Tabor 69
1 : 1 (0 : 0)
Olimpija Ljubljana zeleni
:
Ihan Domžale
0 : 4 (0 : 2)
Radomlje
:
Črnuče
3 : 1 (1 : 1)
NK Brinje Grosuplje
:
Litija
0 : 1 (0 : 1)
10. krog 04.11.23
Rudar Trbovlje
:
NK Brinje Grosuplje
10 : 0 (4 : 0)
Ihan Domžale
:
Radomlje
3 : 1 (1 : 0)
Bela krajina
:
Slovan A
0 : 4 (0 : 2)
Litija
:
Olimpija Ljubljana zeleni
2 : 3 (0 : 2)
Arne Tabor 69
:
NK Šmartno
1 : 1 (1 : 1)
Črnuče
:
OŠ Olimpija Ljubljana
2 : 2 (1 : 1)
9. krog 21.10.23
NK Šmartno
:
Bela krajina
6 : 1 (4 : 0)
NK Brinje Grosuplje
:
Arne Tabor 69
0 : 1 (0 : 1)
Rudar Trbovlje
:
Litija
3 : 2 (1 : 2)
Slovan A
:
Črnuče
5 : 2 (3 : 1)
OŠ Olimpija Ljubljana
:
Ihan Domžale
1 : 9 (1 : 5)
Radomlje
:
Olimpija Ljubljana zeleni
2 : 1 (2 : 0)
8. krog 14.10.23
Litija
:
Radomlje
2 : 0 (1 : 0)
Črnuče
:
NK Šmartno
2 : 5 (1 : 2)
Arne Tabor 69
:
Rudar Trbovlje
0 : 5 (0 : 2)
Ihan Domžale
:
Slovan A
5 : 1 (4 : 0)
Olimpija Ljubljana zeleni
:
OŠ Olimpija Ljubljana
6 : 0 (2 : 0)
Bela krajina
:
NK Brinje Grosuplje
3 : 0 (1 : 0)
7. krog 07.10.23
OŠ Olimpija Ljubljana
:
Radomlje
0 : 2 (0 : 0)
Arne Tabor 69
:
Litija
2 : 4 (1 : 3)
NK Brinje Grosuplje
:
Črnuče
0 : 3 (0 : 2)
Slovan A
:
Olimpija Ljubljana zeleni
1 : 6 (0 : 3)
Rudar Trbovlje
:
Bela krajina
8 : 3 (3 : 1)
NK Šmartno
:
Ihan Domžale
1 : 4 (0 : 2)
6. krog 30.09.23
Litija
:
OŠ Olimpija Ljubljana
3 : 3 (3 : 3)
Bela krajina
:
Arne Tabor 69
1 : 1 (0 : 0)
Olimpija Ljubljana zeleni
:
NK Šmartno
2 : 2 (0 : 2)
Radomlje
:
Slovan A
9 : 2 (4 : 1)
Ihan Domžale
:
NK Brinje Grosuplje
9 : 0 (5 : 0)
Črnuče
:
Rudar Trbovlje
2 : 3 (1 : 1)
5. krog 23.09.23
Slovan A
:
OŠ Olimpija Ljubljana
5 : 0 (3 : 0)
Bela krajina
:
Litija
2 : 3 (2 : 2)
Rudar Trbovlje
:
Ihan Domžale
2 : 3 (2 : 1)
NK Šmartno
:
Radomlje
6 : 3 (2 : 1)
Arne Tabor 69
:
Črnuče
2 : 1 (1 : 0)
NK Brinje Grosuplje
:
Olimpija Ljubljana zeleni
1 : 2 (1 : 1)
4. krog 16.09.23
Litija
:
Slovan A
0 : 4 (0 : 2)
Olimpija Ljubljana zeleni
:
Rudar Trbovlje
1 : 4 (1 : 2)
OŠ Olimpija Ljubljana
:
NK Šmartno
2 : 6 (0 : 3)
Črnuče
:
Bela krajina
0 : 0 (0 : 0)
Radomlje
:
NK Brinje Grosuplje
7 : 1 (0 : 0)
Ihan Domžale
:
Arne Tabor 69
4 : 0 (4 : 0)
3. krog 13.09.23
NK Šmartno
:
Slovan A
3 : 6 (1 : 2)
NK Brinje Grosuplje
:
OŠ Olimpija Ljubljana
1 : 0 (1 : 0)
Bela krajina
:
Ihan Domžale
1 : 7 (0 : 7)
Črnuče
:
Litija
2 : 1 (0 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Radomlje
7 : 1 (4 : 0)
Arne Tabor 69
:
Olimpija Ljubljana zeleni
1 : 3 (1 : 1)
2. krog 09.09.23
Radomlje
:
Arne Tabor 69
1 : 1 (0 : 0)
Ihan Domžale
:
Črnuče
0 : 0 (0 : 0)
Litija
:
NK Šmartno
2 : 4 (1 : 4)
Ihan Domžale
:
Črnuče
7 : 0 (3 : 0)
Olimpija Ljubljana zeleni
:
Bela krajina
10 : 0 (5 : 0)
Slovan A
:
NK Brinje Grosuplje
4 : 0 (1 : 0)
OŠ Olimpija Ljubljana
:
Rudar Trbovlje
0 : 6 (0 : 3)
1. krog 02.09.23
Bela krajina
:
Radomlje
3 : 2 (3 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Slovan A
4 : 1 (2 : 0)
Arne Tabor 69
:
OŠ Olimpija Ljubljana
4 : 2 (3 : 2)
Črnuče
:
Olimpija Ljubljana zeleni
1 : 3 (1 : 3)
Ihan Domžale
:
Litija
4 : 1 (4 : 1)
NK Brinje Grosuplje
:
NK Šmartno
0 : 5 (0 : 2)