Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px    Prigo, d.o.o.
TEKMOVANJA
Mlajši dečki 3. liga
LESTVICA 11. krog 11.11.23
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
Olimpija Ljubljana C
11
11
0
0
56:4
33
2.
Ilirija ExtraLux B
10
8
0
2
40:10
24
3.
NK TREBNJE
11
7
0
4
29:25
21
4.
Litija
11
7
0
4
27:24
21
5.
Jevnica
10
6
1
3
24:19
19
6.
TEM Mirna
10
5
0
5
26:17
15
7.
Brinje Grosuplje B
11
5
0
6
18:30
15
8.
Bravo C
11
4
1
6
28:27
13
9.
Ivančna Gorica
11
4
1
6
22:42
13
10.
Krim Hubat
11
3
0
8
12:29
9
11.
NK Ribnica
10
2
0
8
17:35
6
12.
NK Mengo 28
11
0
1
10
5:42
1
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
11. krog 11.11.23
NK Mengo 28
:
Ivančna Gorica
0 : 0 (0 : 0)
Ilirija ExtraLux B
:
Litija
1 : 2 (1 : 0)
NK TREBNJE
:
Olimpija Ljubljana C
0 : 2 (0 : 1)
Bravo C
:
Krim Hubat
2 : 1 (2 : 1)
Brinje Grosuplje B
:
NK Ribnica
3 : 2 (0 : 0)
10. krog 04.11.23
Litija
:
Bravo C
2 : 1 (0 : 1)
Krim Hubat
:
NK TREBNJE
1 : 5 (0 : 3)
Ivančna Gorica
:
Jevnica
1 : 2 (0 : 1)
Olimpija Ljubljana C
:
NK Mengo 28
7 : 0 (2 : 0)
TEM Mirna
:
Brinje Grosuplje B
4 : 0 (3 : 0)
9. krog 21.10.23
Jevnica
:
Olimpija Ljubljana C
0 : 4 (0 : 2)
Ilirija ExtraLux B
:
Brinje Grosuplje B
4 : 1 (1 : 1)
Ivančna Gorica
:
TEM Mirna
4 : 2 (2 : 1)
NK Mengo 28
:
Krim Hubat
1 : 4 (0 : 3)
Bravo C
:
NK Ribnica
5 : 1 (3 : 0)
NK TREBNJE
:
Litija
3 : 0 (0 : 0)
8. krog 14.10.23
Olimpija Ljubljana C
:
Ivančna Gorica
9 : 0 (9 : 0)
NK Ribnica
:
NK TREBNJE
2 : 3 (0 : 2)
TEM Mirna
:
Ilirija ExtraLux B
1 : 6 (0 : 1)
Brinje Grosuplje B
:
Bravo C
4 : 1 (3 : 0)
Krim Hubat
:
Jevnica
0 : 4 (0 : 3)
Litija
:
NK Mengo 28
3 : 0 (1 : 0)
7. krog 07.10.23
Bravo C
:
Ilirija ExtraLux B
1 : 4 (0 : 3)
Jevnica
:
Litija
4 : 1 (2 : 1)
NK Mengo 28
:
NK Ribnica
0 : 2 (0 : 2)
Ivančna Gorica
:
Krim Hubat
1 : 2 (1 : 2)
TEM Mirna
:
Olimpija Ljubljana C
0 : 2 (0 : 2)
NK TREBNJE
:
Brinje Grosuplje B
4 : 1 (1 : 0)
6. krog 30.09.23
Litija
:
Ivančna Gorica
6 : 1 (4 : 0)
Ilirija ExtraLux B
:
NK TREBNJE
3 : 1 (1 : 0)
TEM Mirna
:
Bravo C
4 : 0 (2 : 0)
NK Ribnica
:
Jevnica
3 : 5 (1 : 2)
Brinje Grosuplje B
:
NK Mengo 28
1 : 0 (0 : 0)
Krim Hubat
:
Olimpija Ljubljana C
0 : 4 (0 : 2)
5. krog 23.09.23
NK Mengo 28
:
Ilirija ExtraLux B
0 : 6 (0 : 5)
Jevnica
:
Brinje Grosuplje B
3 : 0 (0 : 0)
Ivančna Gorica
:
NK Ribnica
7 : 2 (3 : 1)
Olimpija Ljubljana C
:
Litija
7 : 2 (3 : 1)
NK TREBNJE
:
Bravo C
4 : 3 (3 : 1)
Krim Hubat
:
TEM Mirna
1 : 0 (0 : 0)
4. krog 16.09.23
TEM Mirna
:
NK TREBNJE
6 : 1 (2 : 0)
Bravo C
:
NK Mengo 28
7 : 1 (3 : 0)
Litija
:
Krim Hubat
3 : 1 (1 : 1)
Brinje Grosuplje B
:
Ivančna Gorica
1 : 3 (1 : 1)
NK Ribnica
:
Olimpija Ljubljana C
1 : 6 (1 : 3)
Ilirija ExtraLux B
:
Jevnica
4 : 0 (2 : 0)
3. krog 09.09.23
Litija
:
TEM Mirna
3 : 2 (3 : 2)
Krim Hubat
:
NK Ribnica
2 : 3 (2 : 3)
Olimpija Ljubljana C
:
Brinje Grosuplje B
7 : 0 (3 : 0)
Jevnica
:
Bravo C
1 : 1 (1 : 0)
Ivančna Gorica
:
Ilirija ExtraLux B
1 : 9 (0 : 3)
NK Mengo 28
:
NK TREBNJE
1 : 3 (1 : 0)
2. krog 02.09.23
Bravo C
:
Ivančna Gorica
7 : 0 (4 : 0)
Brinje Grosuplje B
:
Krim Hubat
4 : 0 (1 : 0)
NK TREBNJE
:
Jevnica
3 : 2 (3 : 1)
Ilirija ExtraLux B
:
Olimpija Ljubljana C
1 : 3 (1 : 1)
NK Ribnica
:
Litija
1 : 3 (0 : 2)
TEM Mirna
:
NK Mengo 28
6 : 0 (3 : 0)
1. krog 26.08.23
Krim Hubat
:
Ilirija ExtraLux B
0 : 2 (0 : 1)
Olimpija Ljubljana C
:
Bravo C
5 : 0 (0 : 0)
NK Ribnica
:
TEM Mirna
0 : 1 (0 : 1)
Ivančna Gorica
:
NK TREBNJE
4 : 2 (3 : 1)
Litija
:
Brinje Grosuplje B
2 : 3 (1 : 2)
Jevnica
:
NK Mengo 28
3 : 2 (1 : 0)