Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px    Prigo, d.o.o.
TEKMOVANJA
Mlajši dečki U-12 skupina 2
LESTVICA 20. krog 03.06.23
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
Liga za prvaka
1.
Rudar Trbovlje
18
14
2
2
72:19
44
2.
Olimpija Ljubljana B
18
12
2
4
74:21
38
3.
Krka
16
12
2
2
67:21
38
4.
Slovan B
18
10
2
6
46:32
32
5.
IB 1975 Ljubljana
18
8
3
7
39:26
27
6.
Brinje Grosuplje
16
6
3
7
30:37
21
7.
NK Roltek Dob
15
6
2
7
39:34
20
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
Liga za izpad
1.
Bela krajina
14
6
0
8
34:41
18
2.
Radomlje črni
14
5
1
8
32:49
16
3.
Črnuče
8
3
1
4
13:24
10
4.
Svoboda Ljubljana
14
3
0
11
18:64
9
5.
Vir
16
3
0
13
28:75
9
6.
Cocta Kresnice Fenks
13
2
0
11
14:63
6
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
20. krog 03.06.23
Brinje Grosuplje
:
Rudar Trbovlje
0 : 0 (0 : 0)
Olimpija Ljubljana B
:
IB 1975 Ljubljana
4 : 0 (2 : 0)
Brinje Grosuplje
:
Rudar Trbovlje
1 : 5 (1 : 5)
20. krog 15.04.23
Brinje Grosuplje
:
Rudar Trbovlje
0 : 0 (0 : 0)
Olimpija Ljubljana B
:
IB 1975 Ljubljana
4 : 0 (2 : 0)
Brinje Grosuplje
:
Rudar Trbovlje
1 : 5 (1 : 5)
19. krog 27.05.23
Krka
:
Olimpija Ljubljana B
2 : 1 (0 : 1)
IB 1975 Ljubljana
:
Slovan B
1 : 1 (1 : 0)
Rudar Trbovlje
:
NK Roltek Dob
3 : 0 (2 : 0)
18. krog 20.05.23
Vir
:
Svoboda Ljubljana
5 : 6 (3 : 3)
Olimpija Ljubljana B
:
Rudar Trbovlje
2 : 1 (0 : 0)
Slovan B
:
Krka
0 : 4 (0 : 3)
17. krog 13.05.23
Krka
:
IB 1975 Ljubljana
3 : 0 (3 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Slovan B
2 : 0 (1 : 0)
Bela krajina
:
Vir
9 : 2 (5 : 0)
Brinje Grosuplje
:
Olimpija Ljubljana B
3 : 1 (2 : 0)
16. krog 06.05.23
IB 1975 Ljubljana
:
Rudar Trbovlje
0 : 3 (0 : 2)
Olimpija Ljubljana B
:
NK Roltek Dob
4 : 2 (3 : 0)
Bela krajina
:
Svoboda Ljubljana
8 : 0 (6 : 0)
Slovan B
:
Brinje Grosuplje
3 : 0 (0 : 0)
Vir
:
Radomlje črni
2 : 5 (2 : 5)
15. krog 22.04.23
NK Roltek Dob
:
Slovan B
0 : 3 (0 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Krka
1 : 2 (1 : 1)
Svoboda Ljubljana
:
Črnuče
0 : 5 (0 : 2)
Brinje Grosuplje
:
IB 1975 Ljubljana
0 : 1 (0 : 0)
14. krog 15.04.23
Krka
:
Brinje Grosuplje
1 : 1 (0 : 0)
Slovan B
:
Olimpija Ljubljana B
1 : 6 (1 : 2)
Bela krajina
:
Cocta Kresnice Fenks
5 : 0 (3 : 0)
IB 1975 Ljubljana
:
NK Roltek Dob
0 : 0 (0 : 0)
Radomlje črni
:
Svoboda Ljubljana
1 : 4 (1 : 2)
13. krog 08.04.23
Olimpija Ljubljana B
:
Krka
0 : 2 (0 : 0)
Svoboda Ljubljana
:
Vir
2 : 5 (1 : 2)
NK Roltek Dob
:
Radomlje črni
2 : 2 (0 : 2)
Rudar Trbovlje
:
Cocta Kresnice Fenks
11 : 1 (5 : 0)
Brinje Grosuplje
:
Slovan B
3 : 4 (2 : 2)
12. krog 01.04.23
Slovan B
:
IB 1975 Ljubljana
4 : 0 (3 : 0)
Krka
:
Svoboda Ljubljana
9 : 0 (5 : 0)
Bela krajina
:
Brinje Grosuplje
1 : 2 (1 : 1)
Vir
:
Črnuče
1 : 2 (1 : 1)
Radomlje črni
:
Olimpija Ljubljana B
2 : 8 (0 : 2)
Cocta Kresnice Fenks
:
NK Roltek Dob
1 : 6 (0 : 4)
11. krog 25.03.23
Brinje Grosuplje
:
Vir
1 : 0 (1 : 0)
IB 1975 Ljubljana
:
Bela krajina
2 : 0 (2 : 0)
Olimpija Ljubljana B
:
Cocta Kresnice Fenks
3 : 0 ()
NK Roltek Dob
:
Rudar Trbovlje
1 : 3 (0 : 2)
Svoboda Ljubljana
:
Radomlje črni
1 : 0 (0 : 0)
10. krog 05.11.22
Krka
:
Brinje Grosuplje
6 : 3 (4 : 1)
Cocta Kresnice Fenks
:
Svoboda Ljubljana
3 : 2 (3 : 2)
Rudar Trbovlje
:
Olimpija Ljubljana B
1 : 0 (0 : 0)
Bela krajina
:
Slovan B
0 : 6 (0 : 3)
Vir
:
IB 1975 Ljubljana
1 : 0 (0 : 0)
Radomlje črni
:
Črnuče
4 : 1 (2 : 1)
9. krog 22.10.22
IB 1975 Ljubljana
:
Krka
3 : 1 (2 : 1)
Brinje Grosuplje
:
Radomlje črni
4 : 3 (2 : 2)
Slovan B
:
Vir
6 : 0 (0 : 0)
Svoboda Ljubljana
:
Rudar Trbovlje
1 : 7 (0 : 2)
Olimpija Ljubljana B
:
NK Roltek Dob
1 : 0 (1 : 0)
8. krog 15.10.22
Radomlje črni
:
IB 1975 Ljubljana
0 : 1 (0 : 0)
Krka
:
Slovan B
2 : 2 (2 : 0)
Cocta Kresnice Fenks
:
Brinje Grosuplje
1 : 3 (0 : 2)
NK Roltek Dob
:
Svoboda Ljubljana
3 : 1 (1 : 1)
Vir
:
Bela krajina
0 : 3 (0 : 1)
Rudar Trbovlje
:
Črnuče
0 : 0 (0 : 0)
7. krog 08.10.22
Bela krajina
:
Krka
0 : 4 (0 : 2)
Svoboda Ljubljana
:
Olimpija Ljubljana B
1 : 3 (0 : 1)
Brinje Grosuplje
:
Rudar Trbovlje
3 : 3 (2 : 2)
Slovan B
:
Radomlje črni
1 : 0 (1 : 0)
IB 1975 Ljubljana
:
Cocta Kresnice Fenks
9 : 0 (5 : 0)
6. krog 01.10.22
Krka
:
Vir
5 : 1 (2 : 0)
Radomlje črni
:
Bela krajina
4 : 1 (4 : 1)
Rudar Trbovlje
:
IB 1975 Ljubljana
3 : 2 (2 : 1)
Olimpija Ljubljana B
:
Črnuče
12 : 1 (6 : 1)
Cocta Kresnice Fenks
:
Slovan B
0 : 4 (0 : 2)
NK Roltek Dob
:
Brinje Grosuplje
2 : 1 (2 : 1)
5. krog 24.09.22
IB 1975 Ljubljana
:
NK Roltek Dob
5 : 0 (3 : 0)
Slovan B
:
Rudar Trbovlje
1 : 4 (1 : 1)
Brinje Grosuplje
:
Olimpija Ljubljana B
2 : 2 (2 : 0)
Vir
:
Radomlje črni
1 : 4 (0 : 1)
Bela krajina
:
Cocta Kresnice Fenks
3 : 0 ()
4. krog 17.09.22
Olimpija Ljubljana B
:
IB 1975 Ljubljana
1 : 1 (1 : 1)
Radomlje črni
:
Krka
1 : 12 (1 : 8)
NK Roltek Dob
:
Slovan B
4 : 2 (2 : 1)
Cocta Kresnice Fenks
:
Vir
0 : 3 (0 : 2)
Rudar Trbovlje
:
Bela krajina
3 : 0 (2 : 0)
3. krog 10.09.22
Brinje Grosuplje
:
Črnuče
2 : 0 (1 : 0)
Vir
:
Rudar Trbovlje
1 : 9 (0 : 2)
Bela krajina
:
NK Roltek Dob
1 : 6 (0 : 1)
Slovan B
:
Olimpija Ljubljana B
1 : 6 (1 : 1)
IB 1975 Ljubljana
:
Svoboda Ljubljana
8 : 0 (6 : 0)
Krka
:
Cocta Kresnice Fenks
5 : 1 (4 : 0)
2. krog 03.09.22
Svoboda Ljubljana
:
Slovan B
0 : 4 (0 : 2)
Rudar Trbovlje
:
Krka
4 : 3 (3 : 1)
NK Roltek Dob
:
Vir
10 : 1 (10 : 1)
Cocta Kresnice Fenks
:
Radomlje črni
2 : 5 (1 : 5)
Olimpija Ljubljana B
:
Bela krajina
12 : 0 (7 : 0)
Črnuče
:
IB 1975 Ljubljana
4 : 2 (4 : 2)
1. krog 27.08.22
Krka
:
NK Roltek Dob
6 : 3 (6 : 0)
Radomlje črni
:
Rudar Trbovlje
1 : 9 (0 : 4)
Bela krajina
:
Svoboda Ljubljana
3 : 0 ()
Vir
:
Olimpija Ljubljana B
1 : 8 (0 : 4)
Slovan B
:
Črnuče
3 : 0 (3 : 0)
IB 1975 Ljubljana
:
Brinje Grosuplje
4 : 1 (2 : 0)