Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
4. liga mlajši dečki
LESTVICA 22. krog 08.06.19
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
Liga za prvaka
1.
Tian-Trebnje
21
19
2
0
82:9
59
2.
NK Ribnica
21
19
0
2
118:18
57
3.
Olimpija Ljubljana OŠ
21
15
0
6
77:37
45
4.
Krim
21
13
2
6
59:35
41
5.
Dlan Logatec
21
9
2
10
48:57
29
6.
Ihan
21
9
1
11
43:45
28
7.
Svoboda Kisovec
21
9
1
11
41:64
28
8.
Dol
21
8
3
10
33:57
27
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
Liga za izpad
1.
Vir
20
9
3
8
49:33
30
2.
Arne Tabor 69 B
20
7
2
11
29:42
23
3.
Ivančna Gorica B
20
7
1
12
35:67
22
4.
Ilirija ExtraLux C
20
6
3
11
30:28
21
5.
Dren Vrhnika Zlati
20
6
2
12
21:60
20
6.
Hermes Ljubljana
20
4
2
14
32:93
14
7.
Kamnik B
20
2
0
18
13:65
6
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
22. krog 08.06.19
Kamnik B
:
Ilirija ExtraLux C
1 : 0 (0 : 0)
Ihan
:
NK Ribnica
3 : 4 (3 : 3)
Dol
:
Olimpija Ljubljana OŠ
1 : 6 (0 : 3)
Dlan Logatec
:
Tian-Trebnje
1 : 1 (0 : 1)
Arne Tabor 69 B
:
Vir
2 : 2 (0 : 0)
Krim
:
Svoboda Kisovec
9 : 1 (3 : 0)
Dren Vrhnika Zlati
:
Hermes Ljubljana
5 : 1 (3 : 0)
21. krog 01.06.19
NK Ribnica
:
Dol
8 : 1 (4 : 0)
Hermes Ljubljana
:
Ivančna Gorica B
4 : 6 (2 : 2)
Ilirija ExtraLux C
:
Arne Tabor 69 B
2 : 3 (1 : 2)
Tian-Trebnje
:
Ihan
3 : 0 (1 : 0)
Olimpija Ljubljana OŠ
:
Krim
4 : 0 (1 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Dlan Logatec
2 : 1 (0 : 0)
Vir
:
Dren Vrhnika Zlati
1 : 2 (1 : 1)
20. krog 25.05.19
Arne Tabor 69 B
:
Kamnik B
2 : 1 (2 : 0)
Dol
:
Tian-Trebnje
1 : 4 (1 : 3)
Krim
:
NK Ribnica
0 : 1 (0 : 1)
Dren Vrhnika Zlati
:
Ilirija ExtraLux C
3 : 1 (1 : 0)
Ihan
:
Dlan Logatec
2 : 3 (2 : 3)
Ivančna Gorica B
:
Vir
0 : 0 (0 : 0)
Olimpija Ljubljana OŠ
:
Svoboda Kisovec
3 : 0 (1 : 0)
19. krog 18.05.19
NK Ribnica
:
Olimpija Ljubljana OŠ
5 : 0 (3 : 0)
Vir
:
Hermes Ljubljana
7 : 1 (4 : 1)
Dlan Logatec
:
Dol
3 : 1 (1 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Ihan
1 : 3 (0 : 2)
Kamnik B
:
Dren Vrhnika Zlati
1 : 2 (0 : 2)
Ilirija ExtraLux C
:
Ivančna Gorica B
0 : 1 (0 : 1)
Tian-Trebnje
:
Krim
0 : 0 (0 : 0)
18. krog 11.05.19
Dren Vrhnika Zlati
:
Arne Tabor 69 B
1 : 2 (0 : 2)
Dol
:
Ihan
2 : 3 (1 : 1)
Olimpija Ljubljana OŠ
:
Tian-Trebnje
0 : 3 ()
Ivančna Gorica B
:
Kamnik B
6 : 1 (4 : 1)
Hermes Ljubljana
:
Ilirija ExtraLux C
3 : 3 (1 : 1)
Krim
:
Dlan Logatec
6 : 2 (2 : 1)
NK Ribnica
:
Svoboda Kisovec
8 : 2 (2 : 1)
17. krog 27.04.19
Ilirija ExtraLux C
:
Vir
1 : 4 (1 : 1)
Dlan Logatec
:
Olimpija Ljubljana OŠ
1 : 3 (1 : 2)
Arne Tabor 69 B
:
Ivančna Gorica B
2 : 1 (2 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Dol
1 : 0 (0 : 0)
Kamnik B
:
Hermes Ljubljana
2 : 0 (2 : 0)
Tian-Trebnje
:
NK Ribnica
2 : 0 (2 : 0)
Ihan
:
Krim
1 : 6 (0 : 4)
16. krog 20.04.19
Krim
:
Dol
0 : 0 (0 : 0)
Tian-Trebnje
:
Svoboda Kisovec
3 : 1 (1 : 0)
Hermes Ljubljana
:
Arne Tabor 69 B
4 : 1 (1 : 1)
NK Ribnica
:
Dlan Logatec
9 : 0 (3 : 0)
Vir
:
Kamnik B
2 : 0 (0 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Dren Vrhnika Zlati
7 : 1 (2 : 0)
Ihan
:
Olimpija Ljubljana OŠ
0 : 6 (0 : 3)
15. krog 13.04.19
Dol
:
Svoboda Kisovec
2 : 0 (1 : 0)
Dlan Logatec
:
Ilirija ExtraLux C
2 : 1 (1 : 0)
Tian-Trebnje
:
Krim
5 : 2 (2 : 1)
Hermes Ljubljana
:
Dren Vrhnika Zlati
2 : 2 (1 : 1)
Vir
:
Ihan
0 : 3 (0 : 3)
Ivančna Gorica B
:
NK Ribnica
2 : 5 (2 : 1)
Arne Tabor 69 B
:
Kamnik B
3 : 0 (1 : 0)
13. krog 30.03.19
Dol
:
Krim
3 : 2 (3 : 2)
Arne Tabor 69 B
:
Vir
0 : 4 (0 : 2)
Tian-Trebnje
:
Ihan
4 : 1 (3 : 0)
Hermes Ljubljana
:
Kamnik B
2 : 0 (2 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Svoboda Kisovec
0 : 6 (0 : 2)
Olimpija Ljubljana OŠ
:
Ilirija ExtraLux C
2 : 0 (1 : 0)
12. krog 23.03.19
Krim
:
Dlan Logatec
2 : 0 (1 : 0)
Dren Vrhnika Zlati
:
Ivančna Gorica B
2 : 0 (1 : 0)
Ilirija ExtraLux C
:
NK Ribnica
0 : 3 (0 : 1)
Kamnik B
:
Dol
0 : 2 (0 : 2)
Vir
:
Tian-Trebnje
0 : 3 (0 : 2)
Ihan
:
Hermes Ljubljana
6 : 0 (3 : 0)
11. krog 10.11.18
Dlan Logatec
:
Kamnik B
5 : 1 (3 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Krim
0 : 7 (0 : 2)
Tian-Trebnje
:
Arne Tabor 69 B
5 : 0 (2 : 0)
Hermes Ljubljana
:
Vir
3 : 2 (2 : 2)
Dol
:
Ihan
1 : 0 (0 : 0)
Olimpija Ljubljana OŠ
:
Dren Vrhnika Zlati
8 : 0 (6 : 0)
Svoboda Kisovec
:
NK Ribnica
1 : 8 (0 : 2)
10. krog 27.10.18
Ihan
:
Dlan Logatec
3 : 1 (3 : 1)
Arne Tabor 69 B
:
Hermes Ljubljana
5 : 0 (2 : 0)
Kamnik B
:
Ivančna Gorica B
3 : 4 (1 : 2)
Krim
:
Olimpija Ljubljana OŠ
5 : 1 (3 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Ilirija ExtraLux C
0 : 0 (0 : 0)
Vir
:
Dol
0 : 2 (0 : 1)
Dren Vrhnika Zlati
:
NK Ribnica
1 : 8 (0 : 4)
9. krog 20.10.18
Ivančna Gorica B
:
Ihan
1 : 3 (1 : 1)
Dol
:
Arne Tabor 69 B
3 : 2 (0 : 1)
NK Ribnica
:
Krim
10 : 1 (3 : 1)
Olimpija Ljubljana OŠ
:
Kamnik B
9 : 0 (4 : 0)
Ilirija ExtraLux C
:
Dren Vrhnika Zlati
8 : 0 (5 : 0)
Dlan Logatec
:
Vir
1 : 6 (0 : 5)
Hermes Ljubljana
:
Tian-Trebnje
0 : 10 (0 : 5)
8. krog 13.10.18
Vir
:
Ivančna Gorica B
2 : 1 (0 : 1)
Arne Tabor 69 B
:
Dlan Logatec
1 : 2 (1 : 2)
Tian-Trebnje
:
Dol
12 : 0 (4 : 0)
Ihan
:
Olimpija Ljubljana OŠ
1 : 2 (1 : 0)
Krim
:
Ilirija ExtraLux C
0 : 2 (0 : 0)
Kamnik B
:
NK Ribnica
0 : 7 (0 : 0)
Dren Vrhnika Zlati
:
Svoboda Kisovec
0 : 1 (0 : 0)
7. krog 06.10.18
Ilirija ExtraLux C
:
Kamnik B
3 : 0 (1 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Krim
1 : 2 (1 : 1)
NK Ribnica
:
Ihan
2 : 1 (0 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Arne Tabor 69 B
2 : 1 (1 : 1)
Olimpija Ljubljana OŠ
:
Vir
3 : 1 (0 : 0)
Dlan Logatec
:
Tian-Trebnje
2 : 4 (1 : 1)
Dol
:
Hermes Ljubljana
4 : 2 (2 : 2)
6. krog 29.09.18
Ihan
:
Ilirija ExtraLux C
2 : 0 (0 : 0)
Tian-Trebnje
:
Ivančna Gorica B
4 : 0 (1 : 0)
Kamnik B
:
Svoboda Kisovec
2 : 4 (2 : 1)
Krim
:
Dren Vrhnika Zlati
2 : 0 (0 : 0)
Hermes Ljubljana
:
Dlan Logatec
1 : 6 (1 : 2)
Vir
:
NK Ribnica
0 : 5 (0 : 3)
Arne Tabor 69 B
:
Olimpija Ljubljana OŠ
0 : 2 (0 : 0)
5. krog 22.09.18
Olimpija Ljubljana OŠ
:
Tian-Trebnje
1 : 4 (0 : 3)
Dren Vrhnika Zlati
:
Kamnik B
1 : 0 (0 : 0)
Ilirija ExtraLux C
:
Vir
1 : 1 (0 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Ihan
4 : 2 (1 : 2)
Dlan Logatec
:
Dol
2 : 2 (2 : 0)
NK Ribnica
:
Arne Tabor 69 B
5 : 0 (3 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Hermes Ljubljana
1 : 3 (1 : 2)
4. krog 15.09.18
Vir
:
Svoboda Kisovec
7 : 3 (5 : 1)
Tian-Trebnje
:
NK Ribnica
1 : 0 (0 : 0)
Hermes Ljubljana
:
Olimpija Ljubljana OŠ
2 : 9 (1 : 3)
Ihan
:
Dren Vrhnika Zlati
4 : 0 (1 : 0)
Kamnik B
:
Krim
0 : 4 (0 : 2)
Arne Tabor 69 B
:
Ilirija ExtraLux C
0 : 2 (0 : 1)
Dol
:
Ivančna Gorica B
4 : 0 (2 : 0)
3. krog 08.09.18
Krim
:
Ihan
2 : 1 (1 : 0)
Olimpija Ljubljana OŠ
:
Dol
4 : 1 (4 : 1)
Ilirija ExtraLux C
:
Tian-Trebnje
0 : 1 (0 : 1)
Dren Vrhnika Zlati
:
Vir
0 : 6 (0 : 4)
Svoboda Kisovec
:
Arne Tabor 69 B
1 : 0 (0 : 0)
NK Ribnica
:
Hermes Ljubljana
12 : 0 (8 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Dlan Logatec
1 : 10 (1 : 3)
2. krog 01.09.18
Hermes Ljubljana
:
Ilirija ExtraLux C
0 : 1 (0 : 1)
Dol
:
NK Ribnica
3 : 4 (2 : 2)
Ihan
:
Kamnik B
2 : 1 (0 : 1)
Arne Tabor 69 B
:
Dren Vrhnika Zlati
3 : 0 (2 : 0)
Tian-Trebnje
:
Svoboda Kisovec
6 : 0 (0 : 0)
Vir
:
Krim
1 : 2 (1 : 1)
Dlan Logatec
:
Olimpija Ljubljana OŠ
3 : 1 (3 : 1)
1. krog 25.08.18
Krim
:
Arne Tabor 69 B
3 : 0 (2 : 0)
NK Ribnica
:
Dlan Logatec
7 : 0 (1 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Hermes Ljubljana
7 : 2 (1 : 1)
Ilirija ExtraLux C
:
Dol
4 : 0 (0 : 0)
Dren Vrhnika Zlati
:
Tian-Trebnje
0 : 3 (0 : 2)
Kamnik B
:
Vir
0 : 3 (0 : 2)
Olimpija Ljubljana OŠ
:
Ivančna Gorica B
8 : 0 (4 : 0)