Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 1. liga 17/18
Zapisnik: 11. krog 11.11.2017
TEKMA: Mirna Kastim - Litija 15 : 0
Datum: 11.11.17 - 14.30
Mirna - Športni park Mirna Gledalcev: 26
Glavni sodnik: Brulc Klemen
1. pomočnik: Čokl Tomaž
2. pomočnik: Vedenik Peter
Delegat:
POSTAVI
Mirna Kastim
Priimek in ime
1
Kastelic Leon (V)
4
Pucelj Luka
5
Lovše Rok
6
Berk Marko
7
Lindič Žiga
8
Sluga Jan
9
Barle Marcel
10
Kastelic Gašper (K)
11
Abdullahu Mirlind
14
Berk Tio
15
Železnik Nik
Litija
Priimek in ime
2
Končar Rok
3
Kremžar Matic (K)
4
Lokar Urh
6
Berčon Aljaž
7
Ponebšek Vid
9
Perić Zoran
11
Perme Gal
12
Lebinger Enej (V)
Rezervni igralci
Priimek in ime
12
Kralj Dejan
16
Prijatelj Jure
17
Konestabo Lan
18
Musaj Avdi
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Trener
STRELCI
Mirna Kastim
1 : 0     4 - Pucelj Luka (5')
2 : 0     14 - Berk Tio (17')
3 : 0     10 - Kastelic Gašper (19')
4 : 0     10 - Kastelic Gašper (21')
5 : 0     10 - Kastelic Gašper (25')
6 : 0     15 - Železnik Nik (31')
7 : 0     6 - Berk Marko (34')
8 : 0     15 - Železnik Nik (39')
9 : 0     16 - Prijatelj Jure (48')
10 : 0     17 - Konestabo Lan (49')
11 : 0     10 - Kastelic Gašper (53')
12 : 0     5 - Lovše Rok (58')
13 : 0     14 - Berk Tio (60')
14 : 0     17 - Konestabo Lan (64')
15 : 0     15 - Železnik Nik (65')
Litija
OPOMINJANI
Mirna Kastim
14 - Berk Tio (59')
5 - Lovše Rok (64')
Litija
2 - Končar Rok (49')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Mirna Kastim
Minuta
Igralec
40'
16 - Prijatelj Jure
40'
7 - Lindič Žiga
40'
17 - Konestabo Lan
40'
11 - Abdullahu Mirlind
40'
12 - Kralj Dejan
40'
1 - Kastelic Leon
44'
18 - Musaj Avdi
44'
8 - Sluga Jan
Litija
Minuta
Igralec

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4