Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 22.04.18 ob 20:32
Mlajši dečki U-12 skupina 2 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.08.17 ob
Ribnica : Olimpija Ljubljana B
Stadion Ugar Ribnica
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
02.09.17 ob 12.00
Črni graben : Olimpija Ljubljana
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.09.17 ob 10.00
Slovan : Kamnik
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
21.09.17 ob 17.00
Laby`s Mengo 28 : Ljubljana Hermes
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
Cicibani U-11 skupina C 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.09.17 ob 10.00
ŽNK Radomlje : Rudar Trbovlje
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
09.09.17 ob
Šmartno : Ribnica
GS:  
Cicibani U-11 skupina 1 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
10.09.17 ob 12.00
Slovan : Krka
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.09.17 ob
Šmartno : Svoboda Ljubljana
GS:  
16.09.17 ob
Dragomer Dolomiti : Mirna
GS:  
Cicibani U-10 skupina C 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.09.17 ob 09.00
Litija : Roltek Dob
Stadion Litija
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.09.17 ob 09.30
Virtus Kamnik : Olimpija Ljubljana
Športni park Virtus, Duplica
GS:  
17.09.17 ob 11.00
Črni graben : Termit Moravče
GS:  
21.09.17 ob 17.00
Zagorje : Ilirija 1911 Extra-Lux B
Mestni stadion Zagorje
GS:  
Cicibani U-10 skupina 1 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.09.17 ob 10.30
Domžale : Zagorje
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina 1 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
17.09.17 ob 10.00
Slovan : Dren - Vrhnika
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
17.09.17 ob 12.00
Slovan : Ljubljana Hermes
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 1 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
17.09.17 ob 17.00
Litija : Jevnica
Stadion Litija
GS:  
Cicibani U-10 skupina 1 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.09.17 ob 17.00
Zagorje : Arne Tabor 69
Mestni stadion Zagorje
GS:  
Cicibani U-11 skupina 1 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
24.09.17 ob 14.30
Olimpija Ljubljana : Interblock
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina C 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
24.09.17 ob 15.30
ŠD Tian : Vir
Igrišče Dragotin Kette
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.09.17 ob 10.30
Šentjernej : Jezero Medvode B
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
Cicibani U-10 skupina C 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.09.17 ob 10.30
Litija : ŠD Tian
Stadion Litija
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
01.10.17 ob 11.00
Črni graben : Zagorje
GS:  
Cicibani U-11 skupina C 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
07.10.17 ob
Svoboda Kisovec : Črnuče
Igrišče Kisovec
GS:  
07.10.17 ob 12.30
ŠD Tian : Rudar Trbovlje
Igrišče Dragotin Kette
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
07.10.17 ob
Virtus Kamnik : Šmartno
GS:  
Cicibani U-10 skupina 2 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
07.10.17 ob 11.30
Olimpija Ljubljana : Rudar Trbovlje
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
08.10.17 ob 12.00
Slovan : Ihan
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina 2 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
14.10.17 ob 10.00
Arne Tabor 69 : Brinje Grosuplje
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
Cicibani U-10 skupina C 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
14.10.17 ob 12.30
Litija : Komenda
Stadion Litija
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
14.10.17 ob 15.00
Olimpija Ljubljana : Extrem Ribnica
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
15.10.17 ob 11.00
Črni graben : Ilirija 1911 Extra-Lux B
GS:  
Cicibani U-11 skupina 1 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.10.17 ob 09.00
Olimpija Ljubljana : Bravo Publikum
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.10.17 ob 09.00
Domžale : Jezero Medvode B
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina 1 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.10.17 ob 10.00
Bravo Publikum : Zagorje
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina 2 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.10.17 ob 10.30
Olimpija Ljubljana : Interblock
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
22.10.17 ob 11.00
Črni graben : Roltek Dob
GS:  
Mladinska 2. liga 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
22.10.17 ob 15.00
Kočevje : Jevnica
Stadion Gaj Kočevje
GS:Štempihar Maks  
1S:Forjanič Danjel 2S:Eršte Sebastjan
Cicibani U-11 skupina A 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.11.17 ob 09.30
Olimpija Ljubljana : Borovnica
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.11.17 ob 10.00
Šmarješke Toplice : Interblock OŠ
Igrišče v Šmarjeških Toplicah
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.11.17 ob 10.45
Ihan : Ljubljana Hermes
Šport park Ihan
GS:  
Mladinska 2. liga 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
17.03.18 ob 11.00
Vir : Bartog Trebnje
PRELOŽENO
GS:Kene David  
1S:Momčilović Dragan 2S:Nadarevič Jaka
2. liga mlajši dečki 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
24.03.18 ob
Šmartno : Kalcer Radomlje
PRELOŽENO
GS:  
Mladinska 2. liga 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
24.03.18 ob
Vir : Interblock
PRELOŽENO
GS:Weixler Gregor  
1S:Ciuha Aleš 2S:Kozjek Marko
25.03.18 ob 12.30
Kočevje : Komenda
PRELOŽENO
GS:Navratil Juš  
1S:Kurež Anej 2S:Mikelj Janez
3. liga mlajši dečki 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
24.03.18 ob 11.00
Litija : Kočevje
PRELOŽENO
GS:Hostnik Benjamin  
Cicibani U-11 skupina 1 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.03.18 ob 18.30
Olimpija Ljubljana : Dragomer Dolomiti
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.03.18 ob 18.30
Olimpija Ljubljana : Črni graben
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Starejši dečki 1. liga 13. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
31.03.18 ob
Roltek Dob : Dren - Vrhnika
PRELOŽENO
GS:Božič Lara  
1S:Andrejka Jure 2S:Markovič Rok
Cicibani U-11 skupina 2 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
31.03.18 ob 09.00
Domžale : Arne Tabor 69
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina 2 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
31.03.18 ob 09.00
Olimpija Ljubljana : Slovan
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
25.04.18 ob 18.30
Dren - Vrhnika : Interblock
Športni park Dren
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
31.03.18 ob 09.30
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina C 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
31.03.18 ob 10.00
Litija : Svoboda Ljubljana
Stadion Litija
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
31.03.18 ob 10.30
Šentjernej : Ivančna Gorica
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
Cicibani U-10 skupina 1 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
31.03.18 ob 12.00
Bravo Publikum : NK Kalcer Radomlje
Športni park Šiška Ljubljana
GS:  
Cicibani U-11 skupina C 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
02.04.18 ob 11.00
Črnuče : Vir
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
1. liga mlajši dečki 13. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.04.18 ob 19.00
Ihan Domžale : Ilirija 1911 Extra-Lux
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:Kafol Žiga  
Cicibani U-10 skupina A 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
06.04.18 ob 16.00
Virtus Kamnik : Laby`s Mengo 28
Športni park Virtus, Duplica
GS:  
07.04.18 ob 15.00
Krka : Šmarješke Toplice
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina 1 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
07.04.18 ob
Dragomer Dolomiti : Interblock
Igrišče Dragomer
GS:  
17.04.18 ob 17.30
Olimpija Ljubljana : Krka
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina 2 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
07.04.18 ob 10.00
Slovan : Dren - Vrhnika
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 1 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
07.04.18 ob 12.00
Slovan : Kalcer Radomlje
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
12.04.18 ob 18.00
Bartog Trebnje : Interblock
Stadion Cviblje Trebnje
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
07.04.18 ob 15.00
Extrem Sodražica : Ihan
Stadion Ugar Ribnica
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
08.04.18 ob 09.30
Roltek Dob : Olimpija Ljubljana
Športni park Dob
GS:  
08.04.18 ob 11.00
Črni graben : Kalcer Radomlje
GS:  
Cicibani U-10 skupina C 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
08.04.18 ob 10.30
Črnuče : ŠD Tian
Igrišče Črnuče
GS:  
08.04.18 ob 11.00
Roltek Dob : Litija
Športni park Dob
GS:  
25.04.18 ob 18.00
Kamnik : Svoboda Ljubljana
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 13. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
08.04.18 ob 12.00
Vir : Virtus Kamnik
Igrišče Vir
GS:  
Cicibani U-10 skupina C 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
14.04.18 ob 12.00
Litija : Kamnik
Stadion Litija
GS:  
Cicibani U-11 skupina 1 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
14.04.18 ob 12.30
Krka : Dren - Vrhnika
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina 2 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
14.04.18 ob 14.30
Domžale : Kolpa
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
15.04.18 ob 16.00
Šentjernej : Dol
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 1 13. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
19.04.18 ob 18.30
Bravo Publikum : Interblock
Igrišče pri reaktorju Podgorica, Beričevo
GS:  
21.04.18 ob 11.00
Olimpija Ljubljana A : Bartog Trebnje
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
22.04.18 ob 13.00
Slovan : Dren - Vrhnika
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina 2 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.04.18 ob
Brinje Grosuplje : Kočevje
GS:  
21.04.18 ob 10.00
Arne Tabor 69 : Ivančna Gorica
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 13. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.04.18 ob 09.30
Olimpija Ljubljana : Ilirija 1911 Extra-Lux B
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
21.04.18 ob 10.00
Roltek Dob : Termit Moravče
Športni park Dob
GS:  
22.04.18 ob 11.00
Črni graben : Extrem Ribnica
GS:  
Cicibani U-10 skupina 2 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.04.18 ob 09.30
Olimpija Ljubljana : Šmartno
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
22.04.18 ob 19.00
Interblock : Ilirija 1911 Extra-Lux
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 13. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.04.18 ob 10.00
Ihan : Kamnik
Šport park Ihan
GS:  
24.04.18 ob 17.00
Svoboda Ljubljana : Laby`s Mengo 28
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:  
Cicibani U-11 skupina C 13. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.04.18 ob 11.00
Vir : ŠD Tian
Igrišče Vir
GS:  
22.04.18 ob 10.00
ŽNK Radomlje : Svoboda Kisovec
Športni park Virtus, Duplica
GS:  
22.04.18 ob 12.00
Črnuče : Dlan Logatec
Igrišče Črnuče
GS:  
Starejši dečki 3. liga 15. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.04.18 ob 11.30
Kamnik : Vir
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:Nikolovski Ivan  
25.04.18 ob 17.00
Ihan : Črnuče
Šport park Ihan
GS:Trobec Matjaž  
Cicibani U-10 skupina A 13. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.04.18 ob 13.00
Vir : Laby`s Mengo 28
Igrišče Vir
GS:  
Regionalna Ljubljanska liga 17. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.04.18 ob 17.00
Litija : Interblock
Stadion Litija
GS:Matoša Martin  
1S:Pirman Tomaž 2S:Maksimović Igor
Cicibani U-10 skupina C 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
22.04.18 ob 09.00
Roltek Dob : Komenda
Športni park Dob
GS:  
22.04.18 ob 10.00
Črnuče : Svoboda Ljubljana
Igrišče Črnuče
GS:  
22.04.18 ob 11.00
Extrem Ribnica : Kamnik
Stadion Ugar Ribnica
GS:  
22.04.18 ob 15.00
ŠD Tian : Litija
Igrišče Dragotin Kette
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 13. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
22.04.18 ob 09.30
Dol : Jezero Medvode B
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
22.04.18 ob 10.00
Extrem Sodražica : Cockta Kresnice
Stadion Ugar Ribnica
GS:  
26.04.18 ob 17.30
Ivančna Gorica : Domžale
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
Mladinska 2. liga 16. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
22.04.18 ob 13.00
Kočevje : Vir
Stadion Gaj Kočevje
GS:Rozman Kristian  
1S:Bukovec Janko 2S:Dević Aleksander
25.04.18 ob 18.00
Svoboda Ljubljana B : Ivančna Gorica
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:Podboršek Blaž  
1S:Jozič Jernej 2S:Jovančević Marko
D:Subotić Zoran
Starejši dečki 2. liga 16. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
24.04.18 ob 17.30
Dlan Logatec : Bravo Publikum
Stadion Sekirica Logatec
GS:Bernot Žan  
25.04.18 ob 18.00
Šmartno : Olimpija Ljubljana
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:Zadravec Peter  
1. liga mlajši dečki 14. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
24.04.18 ob 18.00
Jezero Medvode : Krka
Stadion ob Sori, Medvode
GS:Hristov Marijan  
1. liga mlajši dečki 16. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
24.04.18 ob 18.00
Ilirija 1911 Extra-Lux : Brinje Grosuplje
Stadion Ilirija
GS:Vučković Aleksander  
26.04.18 ob 18.30
Dolomiti Ilirija : Olimpija Ljubljana A
Stadion Ilirija
GS:Čolič Ivo  
26.04.18 ob 18.30
Bravo Publikum A : Krka
Igrišče pri reaktorju Podgorica, Beričevo
GS:Cvelfer Dominik Jan  
Starejši dečki 1. liga 16. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
24.04.18 ob 19.00
Kalcer Radomlje : Roltek Dob
Športni park Radomlje - pomožno igr.
GS:Vodnjov Jakob  
1S:Kos Mitja 2S:Beširevič Elvin
Kadetska 1. liga 18. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.04.18 ob 16.00
Dren - Vrhnika : Arne Tabor 69
Športni park Vrhnika
GS:Weixler Gregor  
1S:Birtič Matej 2S:Miličević Marijo
Cicibani U-10 skupina 1 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.04.18 ob 16.30
Brinje Grosuplje : Domžale
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.04.18 ob 17.30
Ribnica : Dragomer Dolomiti
Stadion Ugar Ribnica
GS:  
Mladinska 1. liga 18. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.04.18 ob 18.00
Dren - Vrhnika : Arne Tabor 69
Športni park Vrhnika
GS:Miličević Marijo  
1S:Birtič Matej 2S:Weixler Gregor
2. liga mlajši dečki 16. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.04.18 ob 18.00
Kalcer Radomlje : Jevnica
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:Kafol Žiga  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 16. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.04.18 ob 18.45
Olimpija Ljubljana B : Virtus Kamnik
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
05.05.18 ob
Dragomer Dolomiti : Ribnica
GS:  
05.05.18 ob
Kolpa : Svoboda Ljubljana
GS:  
05.05.18 ob
Šmartno : Vir
GS:  
05.05.18 ob
Krim RollJet : Svoboda Kisovec
Igrišče Krim
GS:  
Regionalna Ljubljanska liga 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
27.04.18 ob 17.00
Termit Moravče : Svoboda Kisovec
Igrišče Moravče
GS:Kozar Luka  
1S:Pantić Saša 2S:Pirman Tomaž
D:Drnovšek Igor
27.04.18 ob 17.30
Jevnica : Bela krajina 2016
ŠRC Jevnica
GS:Matoša Martin  
1S:Sojer Rok 2S:Kos Damjan
Regionalna Ljubljanska liga 18. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.05.18 ob
Termit Moravče : Bela krajina 2016
Igrišče Moravče
GS:  
05.05.18 ob
Cockta Kresnice : Roltek Dob
Športni park Kresnice
GS:  
05.05.18 ob
Dolomiti Dobrova : Svoboda Ljubljana
Igrišče Dobrova
GS:  
05.05.18 ob
Svoboda Kisovec : Črnuče
Igrišče Kisovec
GS:  
05.05.18 ob
Slovan : Litija
Športni park Kodeljevo
GS:  
05.05.18 ob
Interblock : Jevnica
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
Mladinska 1. liga 16. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.05.18 ob
Laby`s Mengo 28 : Arne Tabor 69
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
05.05.18 ob
Kamnik : Svoboda Ljubljana A
GS:  
05.05.18 ob
Dren - Vrhnika : Kolpa
Športni park Vrhnika
GS:  
05.05.18 ob
Bela krajina 2016 : Šmartno
GS:  
05.05.18 ob
Ljubljana Hermes : Dolomiti Dragomer
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
05.05.18 ob
Termit Moravče : Črnuče
Igrišče Moravče
GS:  
Kadetska 1. liga 16. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.05.18 ob
Laby`s Mengo 28 : Arne Tabor 69
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
05.05.18 ob
Kamnik : Svoboda Ljubljana A
GS:  
05.05.18 ob
Dren - Vrhnika : Kolpa
Športni park Vrhnika
GS:  
05.05.18 ob
Bela krajina 2016 : Šmartno
GS:  
05.05.18 ob
Ljubljana Hermes : Dolomiti Dragomer
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
05.05.18 ob
Termit Moravče : Črnuče
Igrišče Moravče
GS:  
Starejši dečki 1. liga 17. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.05.18 ob
Dren - Vrhnika : Kočevje
Športni park Vrhnika
GS:  
05.05.18 ob
Rudar Trbovlje : Mirna Kastim
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
05.05.18 ob
Laby`s Mengo 28 : Slovan
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
05.05.18 ob
Svoboda Ljubljana A : Kalcer Radomlje
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:  
05.05.18 ob
Roltek Dob : Litija
Športni park Dob
GS:  
05.05.18 ob
Dolomiti Dragomer : Bartog Trebnje
Igrišče Dobrova
GS:  
1. liga mlajši dečki 17. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.05.18 ob
Domžale A : Dolomiti Ilirija
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
05.05.18 ob
Jezero Medvode : Bravo Publikum A
Stadion ob Sori, Medvode
GS:  
05.05.18 ob
Krka : Slovan
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
05.05.18 ob
Roltek Dob : Ilirija 1911 Extra-Lux
Športni park Dob
GS:  
05.05.18 ob
Brinje Grosuplje : Ihan Domžale
GS:  
05.05.18 ob
Interblock : Olimpija Ljubljana A
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 1 14. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.05.18 ob
Arne Tabor 69 : Olimpija Ljubljana A
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
05.05.18 ob
Bartog Trebnje : Bravo Publikum
Stadion Cviblje Trebnje
GS:  
05.05.18 ob
Interblock : Slovan
GS:  
05.05.18 ob
Dren - Vrhnika : Jevnica
Športni park Vrhnika
GS:  
05.05.18 ob
Litija : Kalcer Radomlje
Stadion Litija
GS:  
Cicibani U-11 skupina 1 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.05.18 ob
Krka : Bravo Publikum
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
05.05.18 ob
Dren - Vrhnika : Dragomer Dolomiti
Športni park Dren
GS:  
05.05.18 ob
Slovan : Olimpija Ljubljana
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
05.05.18 ob
Ilirija 1911 Extra-Lux A : Interblock
Stadion Ilirija
GS:  
Cicibani U-10 skupina 1 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.05.18 ob
Zagorje : Brinje Grosuplje
Mestni stadion Zagorje
GS:  
05.05.18 ob
Domžale : Dolomiti Dragomer
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
05.05.18 ob
Arne Tabor 69 : Bravo Publikum
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
MNZ Liga 16. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.05.18 ob
Laby`s Mengo 28 : Ljubljana Hermes
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
05.05.18 ob
Bartog Trebnje : Vir
Stadion Cviblje Trebnje
GS:  
05.05.18 ob
Tian : Dragomer
GS:  
05.05.18 ob
Dol : Ihan
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
Starejši dečki 2. liga 17. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.05.18 ob
Domžale : Šmartno
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
05.05.18 ob
Bela krajina 2016 : Interblock
GS:  
05.05.18 ob
Ilirija 1911 Extra-Lux : Komenda
Stadion Ilirija
GS:  
05.05.18 ob
Zagorje A : Extrem
Mestni stadion Zagorje
GS:  
05.05.18 ob
Brinje Grosuplje : Dlan Logatec
Stadion Brinje Grosuplje
GS:  
05.05.18 ob
Bravo Publikum : Olimpija Ljubljana
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
Starejši dečki 3. liga 16. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.05.18 ob
Arne Tabor 69 : Jevnica
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
05.05.18 ob
Ivančna Gorica : Dren Vrhnika zlati
Stadion Ivančna Gorica
GS:  
05.05.18 ob
Termit Moravče : Kamnik
Igrišče Moravče
GS:  
05.05.18 ob
Črnuče : Svoboda Ljubljana B
Igrišče Črnuče
GS:  
05.05.18 ob
Zagorje B : Ihan
Mestni stadion Zagorje
GS:  
05.05.18 ob
Slovan B : Ljubljana Hermes
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
2. liga mlajši dečki 17. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.05.18 ob
Svoboda Ljubljana : Zagorje
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:  
05.05.18 ob
Mirna : Bravo Publikum B
GS:  
05.05.18 ob
Rudar Trbovlje : Šmartno
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
05.05.18 ob
Kolpa : Termit Moravče
Športni park Podzemelj
GS:  
05.05.18 ob
Brinje Grosuplje B : Kalcer Radomlje
GS:  
05.05.18 ob
Jevnica : Dren - Vrhnika
ŠRC Jevnica
GS:  
3. liga mlajši dečki 17. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.05.18 ob
Kamnik : Vir
GS:  
05.05.18 ob
Litija : Bela krajina 2016
Stadion Litija
GS:  
05.05.18 ob
Ivančna Gorica : Laby`s Mengo 28
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
05.05.18 ob
Komenda : Extrem
Igrišče Komenda
GS:  
05.05.18 ob
Kočevje : Ilirija Dragomer
GS:  
05.05.18 ob
Arne Tabor 69 : Domžale B
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
4. liga mlajši dečki 16. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.05.18 ob
Črnuče : Olimpija Ljubljana B
Igrišče Črnuče
GS:  
05.05.18 ob
Tian : Dol
GS:  
05.05.18 ob
Krim RollJet : Ljubljana Hermes
GS:  
05.05.18 ob
Dren Vrhnika B : Brinje Grosuplje C
Športni park Vrhnika
GS:  
05.05.18 ob
Dlan Logatec : Kamnik B
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
05.05.18 ob
Ihan : Ivančna Gorica B
Šport park Ihan
GS:  
Mladinska 2. liga 17. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.05.18 ob
Litija : Kočevje
GS:  
05.05.18 ob
Vir : Jevnica
GS:  
05.05.18 ob
Interblock : Zagorje Trbovlje B
GS:  
05.05.18 ob
Bartog Trebnje : Svoboda Ljubljana B
Stadion Cviblje Trebnje
GS:  
05.05.18 ob
Ivančna Gorica : Komenda
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina 2 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.05.18 ob
Ivančna Gorica : Brinje Grosuplje
Stadion Ivančna Gorica
GS:  
05.05.18 ob
Kočevje : Kolpa
GS:  
05.05.18 ob
Krim RollJet : Domžale
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 14. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.05.18 ob
Ilirija 1911 Extra-Lux B : Borovnica
Stadion Ilirija
GS:  
05.05.18 ob
Zagorje : Črni graben
Mestni stadion Zagorje
GS:  
05.05.18 ob
Extrem Ribnica : Roltek Dob
GS:  
05.05.18 ob
Termit Moravče : Virtus Kamnik
Igrišče Moravče
GS:  
05.05.18 ob
Kalcer Radomlje : Olimpija Ljubljana
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 14. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.05.18 ob
Ljubljana Hermes : Dren Vrhnika
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
05.05.18 ob
Slovan : Svoboda Ljubljana
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
05.05.18 ob
Laby`s Mengo 28 : Ihan
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
05.05.18 ob
Kamnik : Komenda
GS:  
05.05.18 ob
Šmartno : Ivančna Gorica
GS:  
Cicibani U-11 skupina C 14. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.05.18 ob
Mirna : Bela krajina 2016
GS:  
05.05.18 ob
Jezero Medvode : ŽNK Radomlje
Stadion ob Sori, Medvode
GS:  
05.05.18 ob
Svoboda Kisovec : Vir
Igrišče Kisovec
GS:  
05.05.18 ob
ŠD Tian : Črnuče
GS:  
05.05.18 ob
Dlan Logatec : Rudar Trbovlje
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
Cicibani U-10 skupina 2 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.05.18 ob
Ilirija 1911 Extra-Lux : Slovan
Stadion Ilirija
GS:  
05.05.18 ob
Rudar Trbovlje : Olimpija Ljubljana
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
05.05.18 ob
Šmartno : Dren - Vrhnika
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 14. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.05.18 ob
Virtus Kamnik : Vir
GS:  
05.05.18 ob
Laby`s Mengo 28 : Krka
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
05.05.18 ob
Bela krajina 2016 : Bartog Trebnje
GS:  
05.05.18 ob
Jezero Medvode A : Šmarješke Toplice
Stadion ob Sori, Medvode
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 14. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.05.18 ob
Cockta Kresnice : Ivančna Gorica
GS:  
05.05.18 ob
Domžale : Jevnica
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
05.05.18 ob
Ihan : Dol
Šport park Ihan
GS:  
05.05.18 ob
Jezero Medvode B : Šentjernej
Stadion ob Sori, Medvode
GS:  
Cicibani U-10 skupina C 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.05.18 ob
Litija : Extrem Ribnica
Stadion Litija
GS:  
05.05.18 ob
Kamnik : Črnuče
GS:  
05.05.18 ob
Svoboda Ljubljana : Roltek Dob
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:  
05.05.18 ob
Komenda : ŠD Tian
Igrišče Komenda
GS: