Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px     image002  Mercator
TEKMOVANJA
Mladinci skupina 1 MNZ Ljubljana 22/23
Zapisnik: 1. krog 27.08.2022
TEKMA: Kočevje - Arne Tabor 69 1 : 6 (0 : 4)
Datum: 28.08.22 - 12.00
Kočevje - Stadion Gaj Kočevje - pomožno igrišče (z UT) Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Skušek Aljaž
1. pomočnik: Peulić Slađan
2. pomočnik: Rozman Erik
Delegat:
POSTAVI
Kočevje
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Kužnik Žiga
2007
3
Kujavec Luka
2007
5
Čampa Jakob
2006
6
Sinanović Žan
2006
7
Sevenšek Urban
2006
9
Pahović Lan
2006
10
Pertinač Anže (K)
2004
11
Stekić Jan
2006
12
Vidic Erik (V)
2007
19
Draškovič Vid
2005
20
Tadič Amadej
2004
Arne Tabor 69
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Lazikić David (V)
2005
2
Cabello Niko
2004
3
Todorović Teodor
2005
4
Dolinar Luka
2006
5
Babnik Anže
2005
6
Simonič Nejc
2005
7
Hribljan Andrej
2005
8
Krajner Tilen
2006
9
Pristav Matic
2005
10
Pograjc Matej (K)
2004
11
Franza Anže
2005
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
8
Novak Črt
2007
13
Anžlovar Naj
2005
15
Pavlović Aleksandar
2005
16
Gorjup Vojko
2005
18
Čop Aljaž
2004
Trener
Stekič Aleš
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Pirc Tim (V)
2007
14
Terzić Aljaž
2004
15
Benko Svit
2006
16
Andraschhe Leo
2004
17
Babnik Jaka
2004
Trener
Dvoršek Andraž
STRELCI
Kočevje
1 : 5     11 - Stekić Jan (67')11m
Arne Tabor 69
0 : 1     7 - Hribljan Andrej (3')
0 : 2     9 - Pristav Matic (16')
0 : 3     6 - Simonič Nejc (23')11m
0 : 4     7 - Hribljan Andrej (26')
0 : 5     7 - Hribljan Andrej (50')
1 : 6     15 - Benko Svit (72')
OPOMINJANI
Kočevje
5 - Čampa Jakob (23')
7 - Sevenšek Urban (82')
Arne Tabor 69
5 - Babnik Anže (48')
6 - Simonič Nejc (60')
3 - Todorović Teodor (67')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Kočevje
Minuta
Igralec
54'
16 - Gorjup Vojko
54'
19 - Draškovič Vid
54'
13 - Anžlovar Naj
54'
10 - Pertinač Anže
72'
15 - Pavlović Aleksandar
72'
6 - Sinanović Žan
80'
18 - Čop Aljaž
80'
11 - Stekić Jan
85'
8 - Novak Črt
85'
9 - Pahović Lan
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
46'
16 - Andraschhe Leo
46'
9 - Pristav Matic
50'
17 - Babnik Jaka
50'
5 - Babnik Anže
56'
15 - Benko Svit
56'
8 - Krajner Tilen
60'
14 - Terzić Aljaž
60'
2 - Cabello Niko
63'
12 - Pirc Tim
63'
1 - Lazikić David