Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 1. liga 20/21
Zapisnik: 7. krog 10.10.2020
TEKMA: Bela krajina - Dolomiti 3 : 0
Datum: 20.10.20 - 17.30
Črnomelj - Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Skušek Aljaž
1. pomočnik: Dervišević Mersudin
2. pomočnik: Peulić Slađan
Delegat:
POSTAVI
Bela krajina
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Žafran Luka (V)
2006
3
Kofalt Tadej
2006
6
Plut Žan
2006
7
Zagorc Iztok
2007
8
Raztresen Mišel
2007
9
Kocjan Rok (K)
2006
10
Vrlinič Timotej
2007
14
Gregorac Andrej
2006
16
Gregorčič Nik
2007
18
Ilinčić Aleks
2006
19
Ferfolja Nejc
2008
Dolomiti
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Jankovec Blaž (V)
2007
2
Rotar Tit
2007
3
Jovanovič Aleksander
2006
4
Hodak Luka
2007
5
Janša Črt
2007
6
Logar Martin (K)
2007
7
Stanovnik Ožbe
2007
8
Hrovatič Luka
2007
9
Pavlič Martinčič Anssi
2006
10
Rihar Jakob
2007
11
Lipovec Jure
2006
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Filak Luka
2007
5
Petrović Jan
2007
11
Subašić Emrah
2007
13
Petrović Rok
2007
17
Schweiger Domen
2007
Trener
Čurk Tomaž
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Leskovšek Jure (V)
2007
14
Kozina Tjuš
2007
15
Kraševec Matic
2007
16
Oblak Klemen
2007
17
Kovačič Taj
2007
18
Žižek Maks
2007
Trener
Milenkovič Anja
STRELCI
Bela krajina
1 : 0     10 - Vrlinič Timotej (17')
2 : 0     9 - Kocjan Rok (47')
3 : 0     8 - Raztresen Mišel (55')
Dolomiti
OPOMINJANI
Bela krajina
Dolomiti
IZKLJUČENI
MENJAVE
Bela krajina
Minuta
Igralec
46'
4 - Filak Luka
46'
18 - Ilinčić Aleks
53'
17 - Schweiger Domen
53'
14 - Gregorac Andrej
60'
11 - Subašić Emrah
60'
16 - Gregorčič Nik
62'
5 - Petrović Jan
62'
19 - Ferfolja Nejc
62'
13 - Petrović Rok
62'
7 - Zagorc Iztok
Dolomiti
Minuta
Igralec
36'
12 - Leskovšek Jure
36'
1 - Jankovec Blaž
36'
14 - Kozina Tjuš
36'
3 - Jovanovič Aleksander
41'
16 - Oblak Klemen
41'
4 - Hodak Luka
55'
15 - Kraševec Matic
55'
10 - Rihar Jakob
55'
18 - Žižek Maks
55'
2 - Rotar Tit
60'
17 - Kovačič Taj
60'
7 - Stanovnik Ožbe

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2021/22
4. krog 18.09.21
Kolpa : ATET Dren Vrhnika 2 : 2
Svoboda Kisovec : Ihan 2 : 2
Arne Tabor 69 : Trebnje 7 : 1
NK Zagorje : Bela krajina 4 : 0
Kočevje : Cockta Kresnice 6 : 1
KAMNIK : Laby's Mengo 28 1 : 2
MNZ Liga 2021/22
4. krog 18.09.21
NK Ljubljana : Črnuče 2 : 0