Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 1. liga 20/21
Zapisnik: 2. krog 05.09.2020
TEKMA: Roltek Dob - Trebnje 6 : 0
Datum: 05.09.20 - 10.00
Dob - Športni park Dob Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Andrejka Jure
1. pomočnik: Vodnjov Jakob
2. pomočnik: Cerar Simon
Delegat:
POSTAVI
Roltek Dob
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Povhe Luka (V)
2007
3
Savšek Pintarić Nik
2006
4
Brugger Luka
2006
6
Šalamun Marko
2006
7
Đukić Aleks
2006
10
Strnad Vid (K)
2006
11
Kočan Belmin
2006
14
Blaznik Zupan Luka
2006
15
Blažič Lan
2006
16
Jančar Aljaž
2006
18
Jančar Erazem
2006
Trebnje
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Gerden Urh
2007
4
Zorman Mark
2008
5
Nikić Arne
2008
7
Miklavčič Benjamin
2006
8
Rogelj Urban (K)
2007
9
Lobe Jaka
2007
10
Rožanc Matic
2007
11
Stojanović Sergej
2008
12
Pušlar Jakob (V)
2007
19
Smolič Aleks
2006
20
Stopar Golob Ožbej
2008
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Avbelj Gašper
2007
5
Valavski Atanasko
2007
9
Zahirovič Armin
2007
13
Peterka Ramovš Mark
2007
17
Reberšek Jon Tian
2007
19
Bergant David
2007
20
Blaževič Timotej
2007
Trener
Cerar Žan
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
14
Rožanc Luka
2008
17
Miklič Gal
2008
Trener
Mirosavljević Aleksander-Sašo
STRELCI
Roltek Dob
1 : 0     3 - Savšek Pintarić Nik (14')
2 : 0     3 - Savšek Pintarić Nik (26')
3 : 0     16 - Jančar Aljaž (28')
4 : 0     16 - Jančar Aljaž (51')
5 : 0     11 - Kočan Belmin (61')
6 : 0     2 - Avbelj Gašper (70')
Trebnje
OPOMINJANI
Roltek Dob
Trebnje
IZKLJUČENI
MENJAVE
Roltek Dob
Minuta
Igralec
36'
5 - Valavski Atanasko
36'
14 - Blaznik Zupan Luka
36'
13 - Peterka Ramovš Mark
36'
7 - Đukić Aleks
36'
9 - Zahirovič Armin
36'
15 - Blažič Lan
50'
17 - Reberšek Jon Tian
50'
3 - Savšek Pintarić Nik
54'
2 - Avbelj Gašper
54'
6 - Šalamun Marko
54'
19 - Bergant David
54'
10 - Strnad Vid
54'
20 - Blaževič Timotej
54'
16 - Jančar Aljaž
Trebnje
Minuta
Igralec
48'
14 - Rožanc Luka
48'
3 - Gerden Urh
52'
17 - Miklič Gal
52'
11 - Stojanović Sergej

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2021/22
4. krog 18.09.21
Kolpa : ATET Dren Vrhnika 2 : 2
Svoboda Kisovec : Ihan 2 : 2
Arne Tabor 69 : Trebnje 7 : 1
NK Zagorje : Bela krajina 4 : 0
Kočevje : Cockta Kresnice 6 : 1
KAMNIK : Laby's Mengo 28 1 : 2
MNZ Liga 2021/22
4. krog 18.09.21
NK Ljubljana : Črnuče 2 : 0