Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px    Prigo, d.o.o.
TEKMOVANJA
Mladinci skupina 1 MNZ Ljubljana 22/23
Zapisnik: 10. krog 25.03.2023
TEKMA: Komenda - NK Ljubljana 6 : 1 (4 : 0)
Datum: 26.03.23 - 12.00
Komenda - Igrišče Komenda Gledalcev: 35
Glavni sodnik: Miladinovič Marko
1. pomočnik: Jašarević Aladin
2. pomočnik: Banovič Marko
Delegat:
POSTAVI
Komenda
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Hrovat Timotej (V)
2004
3
Mavrin Žiga
2004
4
Kotnik Lan
2007
6
Jerman Žak
2007
8
Mamić Luka
2006
9
Glavan Ul (K)
2004
10
Gril Jakob
2006
11
Klemenc Anže
2004
14
Zrim Jaka
2005
17
Cerar Tim
2004
20
Franceschi Filippo
2005
NK Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Kadić Amil (V)
2006
2
Pemboura Njoya Jean Louis
2004
4
Selimović Almir (K)
2004
5
Garibović Tariq
2007
6
Božić Aleksej
2005
8
Jereb Nejc
2005
9
Garibović Benjamin
2007
10
Halkić Mak
2004
11
Gashi Orges
2006
17
Ćatić Anes
2005
18
Jozić Leonardo
2005
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Košenina Anže
2006
5
Barle Andraž
2006
7
Flerin Alen
2005
Trener
Potočnik Matevž
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Cerar Tilen
2005
7
Živković Marko
2004
13
Mrkonjič Mario
2006
15
Slovnik Luka
2007
16
Lamprecht Maxim
2005
Trener
STRELCI
Komenda
1 : 0     9 - Glavan Ul (7')
2 : 0     3 - Mavrin Žiga (23')
3 : 0     17 - Cerar Tim (33')
4 : 0     17 - Cerar Tim (45')11m
5 : 1     17 - Cerar Tim (75')
6 : 1     11 - Klemenc Anže (85')
NK Ljubljana
4 : 1     11 - Gashi Orges (53')
OPOMINJANI
Komenda
6 - Jerman Žak (25')
17 - Cerar Tim (45')
11 - Klemenc Anže (45')
8 - Mamić Luka (75')
NK Ljubljana
18 - Jozić Leonardo (5')
2 - Pemboura Njoya Jean Louis (31')
1 - Kadić Amil (45')
11 - Gashi Orges (54')
4 - Selimović Almir (63')
9 - Garibović Benjamin (70')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Komenda
Minuta
Igralec
46'
5 - Barle Andraž
46'
9 - Glavan Ul
70'
7 - Flerin Alen
70'
14 - Zrim Jaka
NK Ljubljana
Minuta
Igralec
61'
7 - Živković Marko
61'
18 - Jozić Leonardo
68'
3 - Cerar Tilen
68'
17 - Ćatić Anes
77'
13 - Mrkonjič Mario
77'
6 - Božić Aleksej
77'
15 - Slovnik Luka
77'
8 - Jereb Nejc
82'
16 - Lamprecht Maxim
82'
11 - Gashi Orges