Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px     image002  Mercator
TEKMOVANJA
Pokal Ml. Dečki U-13 MNZ Ljubljana 21/22
Zapisnik: 4. krog 17.05.2022
TEKMA: Bravo - Ilirija ExtraLux 3 : 0 (0 : 0)
Datum: 17.05.22 - 18.00
Ljubljana - Igrišče pri reaktorju Podgorica, Beričevo Gledalcev: 100
Glavni sodnik: Kramer Gregor
1. pomočnik: Nadarevič Denis
2. pomočnik: Kozjek Blaž
Delegat:
POSTAVI
Bravo
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Grom Artem (V)
2009
4
Švegl Marko
2009
5
Bavdek Aljoša Bor
2009
6
Cimperšek Dario (K)
2009
9
Korošec Gal
2009
10
Knafelc Tobias
2009
17
Češnovar Jan
2009
18
Avčin Jon
2009
19
Ažman Jaša
2009
20
Bergant Nejc
2009
21
Drobnič Matic
2009
Ilirija ExtraLux
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Vidović Andrej (V)
2009
3
Miklavčič Tim
2009
5
Hojnik Lan (K)
2009
6
Kranjc Leon
2009
8
Zilić Tim
2009
9
Ambrož Lovro
2009
10
Benedičič Bizjak Vit
2009
11
Hvasti Jaka
2009
15
Krstić Filip
2009
16
Kresal Marko
2009
17
Štepic Maj
2009
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Mrša Mark
2009
8
Jovanović Leon
2009
11
Dimitrijevič Šlamberger Anže
2009
12
Deželak Matej (V)
2009
16
Bergant Klemen
2009
25
Muslija Tarik
2009
Trener
Salaj Nik
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Albreht Nik
2010
7
Rovšnik Matic
2009
12
Obrez Kristjan (V)
2009
13
Hlupić-Perko Črt
2009
14
Čebulj Maks
2010
18
Bajrektarević Alen
2010
Trener
Vengust Mark
STRELCI
Bravo
1 : 0     20 - Bergant Nejc (44')
2 : 0     8 - Jovanović Leon (47')
3 : 0     3 - Mrša Mark (53')
Ilirija ExtraLux
OPOMINJANI
Bravo
Ilirija ExtraLux
IZKLJUČENI
MENJAVE
Bravo
Minuta
Igralec
41'
8 - Jovanović Leon
41'
9 - Korošec Gal
48'
11 - Dimitrijevič Šlamberger Anže
48'
19 - Ažman Jaša
48'
3 - Mrša Mark
48'
17 - Češnovar Jan
54'
16 - Bergant Klemen
54'
4 - Švegl Marko
54'
25 - Muslija Tarik
54'
20 - Bergant Nejc
54'
12 - Deželak Matej
54'
1 - Grom Artem
Ilirija ExtraLux
Minuta
Igralec
31'
4 - Albreht Nik
31'
3 - Miklavčič Tim
31'
14 - Čebulj Maks
31'
6 - Kranjc Leon
31'
7 - Rovšnik Matic
31'
16 - Kresal Marko
50'
13 - Hlupić-Perko Črt
50'
10 - Benedičič Bizjak Vit
50'
18 - Bajrektarević Alen
50'
8 - Zilić Tim