Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 3. liga 20/21
Zapisnik: 8. krog 17.10.2020
TEKMA: Slovan - Hermes Ljubljana B 3 : 1
Datum: 16.10.20 - 17.30
Ljubljana - Športni park Kodeljevo - igrišče z UT Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Momčilović Dragan
1. pomočnik:
2. pomočnik:
Delegat:
POSTAVI
Slovan
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Dekleva Deen (V)
2007
3
Hozdić Enis
2006
4
Bertole Jakob
2008
5
Kajtazović Dino
2006
7
Gradišar Ažbe (K)
2006
10
Bešić Irnes
2007
14
Ćubić Vasilije
2006
17
Vojin Alex
2006
20
Perovšek Jon
2007
21
Terzić Nino
2007
22
Vidmar Damjan
2007
Hermes Ljubljana B
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Daraboš Žan (V)
2006
3
Terzić Dino (K)
2007
4
Antić Luka
2007
5
Vukadinović Miljan
2007
9
Durmić Timam
2007
11
Dajović Sergej
2007
13
Ademqaj Fatlum
2007
15
Bric Aleksej
2006
16
Mešić Emil
2006
20
Musoski Alisan
2006
21
Trentelj Filip
2007
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
6
Črnugelj Matej
2007
8
Atelj Luka
2006
9
Petrović Uroš
2007
11
Dekleva Nick
2007
12
Janežič Juš
2007
18
Pečnik Peter
2006
Trener
Cvetković Vladica
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
8
Puškar Din
2006
10
Kacanolli Endrit
2006
18
Vuković Alen
2007
22
Kozmik Ilić Tibor
2006
Trener
Kastelec Krištof
STRELCI
Slovan
1 : 0     14 - Ćubić Vasilije (40')
2 : 1     5 - Kajtazović Dino (57')
3 : 1     8 - Atelj Luka (64')
Hermes Ljubljana B
1 : 1     16 - Mešić Emil (42')
OPOMINJANI
Slovan
11 - Dekleva Nick (67')
Hermes Ljubljana B
IZKLJUČENI
MENJAVE
Slovan
Minuta
Igralec
36'
9 - Petrović Uroš
36'
21 - Terzić Nino
36'
8 - Atelj Luka
36'
4 - Bertole Jakob
55'
6 - Črnugelj Matej
55'
22 - Vidmar Damjan
59'
11 - Dekleva Nick
59'
14 - Ćubić Vasilije
65'
18 - Pečnik Peter
65'
3 - Hozdić Enis
66'
12 - Janežič Juš
66'
1 - Dekleva Deen
Hermes Ljubljana B
Minuta
Igralec
15'
10 - Kacanolli Endrit
15'
21 - Trentelj Filip
56'
18 - Vuković Alen
56'
20 - Musoski Alisan
66'
8 - Puškar Din
66'
11 - Dajović Sergej
66'
22 - Kozmik Ilić Tibor
66'
9 - Durmić Timam

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2021/22
4. krog 18.09.21
Kolpa : ATET Dren Vrhnika 2 : 2
Svoboda Kisovec : Ihan 2 : 2
Arne Tabor 69 : Trebnje 7 : 1
NK Zagorje : Bela krajina 4 : 0
Kočevje : Cockta Kresnice 6 : 1
KAMNIK : Laby's Mengo 28 1 : 2
MNZ Liga 2021/22
4. krog 18.09.21
NK Ljubljana : Črnuče 2 : 0